Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 151 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hala ds bekleyenler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart hala ds bekleyenler

ben benım ısrketım kadar mundar bı sırket gormedım bana ayın 17 dınde gelıcek dedıler ama gelmeyecegını ogrendım ds nın 17 sınde şaşırdım kaldım ne yapıcam bılmıyorum varmı hla ds bekleyen arkadaslar lutfen esgeçmeyın yazın çok fenayım aglıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben benım ısrketım kadar mundar bı sırket gormedım bana ayın 17 dınde gelıcek dedıler ama gelmeyecegını ogrendım ds nın 17 sınde şaşırdım kaldım ne yapıcam bılmıyorum varmı hla ds bekleyen arkadaslar lutfen esgeçmeyın yazın çok fenayım aglıyorum
    hiç üzülme.. ben şubat 18den beri bekliorumm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

war tabi kardeşim ya...olmazmıı...

bizde subattan bu yana bekliyoruz...

bizede soylenen tarih nisan ilk haftasıydı...fakat halen tık yok....bu hafta son bir kez daha sans verdim ..sonra baskına gideceğim....

insallah beni utandırırlarda ,, yarın falan getirirler ds i diye umutla bekliyorum ama...kısmett

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    war tabi kardeşim ya...olmazmıı...

bizde subattan bu yana bekliyoruz...

bizede soylenen tarih nisan ilk haftasıydı...fakat halen tık yok....bu hafta son bir kez daha sans verdim ..sonra baskına gideceğim....

insallah beni utandırırlarda ,, yarın falan getirirler ds i diye umutla bekliyorum ama...kısmett

hiç umut yok

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynenn bende bekliyorum ve mayısın ilk haftasında gelcegini soylediler banada

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı destingirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç umut yok

bakacağız artık....bu hafta son bir sans verdim ben...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bakacağız artık....bu hafta son bir sans verdim ben...

bence o şansı hazirana kadr uzat ....bizim şirket bu....şubat sonu demişlerdiiii

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bende şubattan beri bekliorum, bugün konuştuk , 3 hafta sonra vizenizle beraber elinizde diolar, bence artık şu şirket gizleme olayını bırakalımda açık açık konuşalım, yeter bu ne yaa, adamlar resmen dalga geçiyorlar, hatta eminimki benim şirketim bugün gönderdi job offer ları, tahmini kargo süresi fln saçmalıyodu, gerçekten bi bölüm açın ve hem şirket ve sponsor ismini açıklayalım, hemde doyasıya sövelim... offf yaaa, çok sinirliyim , allah bin belalarını versin bunların....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zeratulhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynenn bende bekliyorum ve mayısın ilk haftasında gelcegini soylediler banada

seninkiler işi garantiye almıslar yine..mayıs falan diyipte...

yaw bizimkiler halen web sitelerinde wat için soon 7 kontenjan diye reklam yapıp duruyorlar...

bugun istanbul bürolarını aradım istanbul büroya kayıtlı 130 kişinin ds i geldi dediler....

ankara nerde dedimm , onu bilemeyiz dediler...

yanii banada mayıs deseler anlarım...ama nisanın ilk haftası dediler....sözlerinde durmamalarına öfleiyim ve oyalamalarına...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

seninkiler işi garantiye almıslar yine..mayıs falan diyipte...

yaw bizimkiler halen web sitelerinde wat için soon 7 kontenjan diye reklam yapıp duruyorlar...

bugun istanbul bürolarını aradım istanbul büroya kayıtlı 130 kişinin ds i geldi dediler....

ankara nerde dedimm , onu bilemeyiz dediler...

yanii banada mayıs deseler anlarım...ama nisanın ilk haftası dediler....sözlerinde durmamalarına öfleiyim ve oyalamalarına...
    hadi yaa demek öle....ist gelio da ankara nie gelmiooo :S bi de erken kayıt avantajı diolar ...her yerde gösterseler ya bu avantajıı...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence o şansı hazirana kadr uzat ....bizim şirket bu....şubat sonu demişlerdiiii
    geçen aradım ben papaz olduk birisiyle...perşembe yada cuma günü tekrar arayacğm, subat sonunu görürler kendileri...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben aralıktan berı beklıyorum ya valla arkadaslar soyleyın sırketlerınızın adını benım sırketım adresusa lanet olası adresusa yeter ya kendı paramızla rezıl oluyoruz bılet fıyatları artıyor durmadan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben aralıktan berı beklıyorum ya valla arkadaslar soyleyın sırketlerınızın adını benım sırketım adresusa lanet olası adresusa yeter ya kendı paramızla rezıl oluyoruz bılet fıyatları artıyor durmadan
    arkadşım bence al biletini eğer olağanüstü bi durumn yoksa ya da
    reserve ettir... benm arkadşıma vizen gelene kadr aynı fiyattan tutarım demiş... ben aldım...bizim şirkette de vize reddi olursa para iadesi var...kesintisiz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bu wat süreci bekle bekle bitmez arkadaşlar benimde herşeyim tamam olmasına rağmen önce ds156 nın barkodunu okuyamadık diye geri gönderdi konsolosluk pasaportumu ve belgelerimi şimdi tekrar yolladım nisan başında hala bekliyoruz pasaporta vize basıcaklarda yollayacaklar diye..ki geçen senede gittim ortalamam 2 nin üstü 3.sınıfım hiçbir problem yok ama bekliyoruz işte konsolosluğun keyfi gelsinde vizeyi bassın diye.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu ds formları böle hersenemii gecikiyor bu kadar yoksa bu seneye mahsus olan bişimi bu?:S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Ben varım
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadşım bence al biletini eğer olağanüstü bi durumn yoksa ya da
    reserve ettir... benm arkadşıma vizen gelene kadr aynı fiyattan tutarım demiş... ben aldım...bizim şirkette de vize reddi olursa para iadesi var...kesintisiz

benim aklıma gelende bu zaten...

ds leri bekletiyor adiler....herkesi bilet almaya zorluyorlar.....kapora mapora verdiriyorlar...bundanda kar sağlıyorlar...

kimsenin günahı almak istemiyorum...bugüne kadada gercekten adam gibi danısmanlık yaptılar bazı konularda...ama bu ds olayında sözlerinde durmadılar benimde kafamın tasını attırdılar...
    eger yukarıda yazdığım gibi ds leri bilet olayı için bekletiyorlarlarsa yada çıkar sağlamaya calısıyorlarsa onlar allah belasını versin.....

ben soracağım ama bu hafta geçsin bakalım, hele bir cuma günü olsun....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

zaten bu şirketler ne yapıyor ki ..bize verdikleri tek hizmet ds getirtmek bi de o kadr para werdik..ne uçak bileti var içinde ne de vize paraları...o kadr para nereye gidio anlamadım...bence destek olup bu ücretleri indirtelim ds ler gelmeden de paraları vermeyelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu ds formları böle hersenemii gecikiyor bu kadar yoksa bu seneye mahsus olan bişimi bu?:S

gecen sene bu tarz konularda bu kadar şikayet olduğunu okumadım ben...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence ds ler gelsin vize basılsın sonra veririz dielim ama vermeyelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence ds ler gelsin vize basılsın sonra veririz dielim ama vermeyelim

heehe onların yaptıı gibi..her ay "ay sonunda vercez" diyelim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

turka....
    gördüğün gibi senin durum biraz "bir vurdun bin ah işittin" olayına döndü ama kusura bakma....

herkes fitili ateşlenmiş dinamit gibi.....ds diyincee patlayacak yer arıyoruz....

yalnız değilsin...

hatta boyle giderse sendika falan açarız biz..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynenn vallaa bi ömür beklerlerr

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

valla site yönetecilerindende yorumlar ve çözüm önerileri bekliyoruz, aslında sizlerinde bişeyler söylemesi ve yapması lazım gibime geliyor...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

turka....
    gördüğün gibi senin durum biraz "bir vurdun bin ah işittin" olayına döndü ama kusura bakma....

herkes fitili ateşlenmiş dinamit gibi.....ds diyincee patlayacak yer arıyoruz....

yalnız değilsin...

hatta boyle giderse sendika falan açarız biz..
    evet yalnız degılmısım ama hıc bırınızın benımkı gıbı melun mundar uyuz yalancı sahtekar hortumcu sırketı yoktur ve ben bıseyı anlamıyorum sımdı bana dedılerkı ıkıncı vıze basvurusunda gıtmene gerek yok sadece evraklarını gonderıyoruz onlar vıze basıyor dedıler e madem oyle bu herkes ıcın gecerlı bır durum demi e pekı fiorex ve dıger ışte ıkıncı ucuncu senesı olanlar bu programda neden vıze goruzmesıne gıdıyorlar hala bu damı yalandı yoksa unudamı yalan soyledıler bana

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla site yönetecilerindende yorumlar ve çözüm önerileri bekliyoruz, aslında sizlerinde bişeyler söylemesi ve yapması lazım gibime geliyor...
    ya ben yapacağım işte....cumaya kadar bekliyorum sonrasında , geldi geldi, gelmedi gerekeni yapacağım.....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ya gercekten de bu sirketlerin hemen hepsi boyle. Ben de gecen sene sizin durumunuzdaydim ve cok iyi anliyorum arkadaslar sizi. Erken kayit fln ayagina paralari alip ondan sora bugun geldi yarin gelecek diyerek mayisin 2. haftasina kadar bekletmislerdi beni. Bunda ucak bileti satabilme, verdiginiz paralari isleme, kargo ucretini en aza indirme gibi bir suru sebep mevcut. Gercekten cok ayip bisey yaptiklari. Cunku ucretini odedikten sonra oradadn buraya gelmesi toplam 5 gun suruyor. Bence de bir bolum acilmali ve insanlar magduriyetlerini tek tek ifade etmeli. Gerci forumda sirket basliklari altinda var diye biliyorum. Herkese sabir diliyorum. Umarim en kisa surede elinizde olur DS leriniz arkadaslar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet yalnız degılmısım ama hıc bırınızın benımkı gıbı melun mundar uyuz yalancı sahtekar hortumcu sırketı yoktur ve ben bıseyı anlamıyorum sımdı bana dedılerkı ıkıncı vıze basvurusunda gıtmene gerek yok sadece evraklarını gonderıyoruz onlar vıze basıyor dedıler e madem oyle bu herkes ıcın gecerlı bır durum demi e pekı fiorex ve dıger ışte ıkıncı ucuncu senesı olanlar bu programda neden vıze goruzmesıne gıdıyorlar hala bu damı yalandı yoksa unudamı yalan soyledıler bana

walla bu konuda birşey diyemeyeceğim...

ama aklıma ne geldi biliyormsn...

sen pasaportunu gördün mü ilk vize görüşmesinden sonra..

belkide vizeyi aldın ama adamlar sende 2.kez para koparmak için alamadın falan dedi...ve bu yüzdende sadece evrakları istiyorlar...

yuhhh yaa....böyle birşey yapma olasılıkları varmı,, bukadar adi olabilirlermi..??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

turka yalan değil o doğru fiorex okulda son senesi yani mezun olduğu için gitti.benim 3. senem okulda ben görüşmeye gitmedim evraklarımı yolladım ha 15 gündür bassınlar diye vizeyi bekliyorum orası başka mewzu
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

walla bu konuda birşey diyemeyeceğim...

ama aklıma ne geldi biliyormsn...

sen pasaportunu gördün mü ilk vize görüşmesinden sonra..

belkide vizeyi aldın ama adamlar sende 2.kez para koparmak için alamadın falan dedi...ve bu yüzdende sadece evrakları istiyorlar...

yuhhh yaa....böyle birşey yapma olasılıkları varmı,, bukadar adi olabilirlermi..??
    Arkadaslar anliyorum hic guveniniz kalmadi sirketlere ama biraz paranoyakliga kaymaya basladi durumunuz aman dikkat. Oyle bir sey yapamaz hic bir sirket.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)