Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 151 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hala ds bekleyenler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar anliyorum hic guveniniz kalmadi sirketlere ama biraz paranoyakliga kaymaya basladi durumunuz aman dikkat. Oyle bir sey yapamaz hic bir sirket.

napalım artık, komplo teorileri kurmaya basladık fakat güven konusunda gercekten bazı taslrı yerinden oynattılar...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar anliyorum hic guveniniz kalmadi sirketlere ama biraz paranoyakliga kaymaya basladi durumunuz aman dikkat. Oyle bir sey yapamaz hic bir sirket.

canım kardeşim işin içine para girince herşeyi yapar bunlar, senede bi kez gelio yolunacak kaz, onuda değerlendirolar, kargo parasından yırtıp, ve bunlar gibi toplu yapılan işlerde, paranoya fln dioduk bundan 1 ay önce, hatta dalga geçiliodu mayısa kalırmış ne güleriz gibilerinden, noldu, kaldı, daha neler göreceez bekleyin, hele bi gidelim, misli misli göreceez daha, bu forum burda olduğu sürece bu şerefsizleri daha çok tartışırız ve paranoya mı yapıoz biz deriz, bekleyin ve görün...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya benım aklıma bısey daha geldı ben gecen sene vıze basıldıktan sonra sırkete gıttım parasortumu almak ıcın benden 20 mılyon aldılar o ne parası dedım kargo parası dedı varmı boyle bısey ya ulan adresusa senın varya ahh bı ıcımden gecenlerı bılsenız arkadaslar şu narin kızı bi canavara dönüştürdüler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

turka kargo parası doğrudur sana ben şöle bişey söyleyeyim.. ben mart gibi belgelerimi şirketle yollattım barkodu okuyamamış konsolosluk geri yollamış 15 15 30 milyon verdim..sonra tekrar yollandı belgeler nisan başı ..gene geldiğinde bi 15 15 daa vericem sanırım 60..bu böle giderse bi 131 dolar daa ödemiş gibi olucam
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nariz kızı canavara dönüştürdüler...
    bu iyiymiş...

hayır turka, o aldıkları kargo parasıdır doğrudur çünkü belgelerin ve pasaportun gönderilme işlemlerinde kargoyu kullanıyorlar...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turka kargo parası doğrudur sana ben şöle bişey söyleyeyim.. ben mart gibi belgelerimi şirketle yollattım barkodu okuyamamış konsolosluk geri yollamış 15 15 30 milyon verdim..sonra tekrar yollandı belgeler nisan başı ..gene geldiğinde bi 15 15 daa vericem sanırım 60..bu böle giderse bi 131 dolar daa ödemiş gibi olucam

niçin veriosun ikinci kez, bu senin hatan değilki, onalrın hatası, bu şekiklde konsolosluktan dönenler(ben dahil.) , yani barkot probşlemi yaşayanlar paralarını aldılar çatır çatır, verme daha fazla para, bu onların kendilerine benzeyen bozuk yazıcılarından kaynklanıor..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasim o aldiklari 20 lira ucret pasaportunun elcilige gonderilis ve elcilikten teslim alinis parasi. Merak etme yani o konuda ciddi bir durum yok. Birazcik sakin olun bence. Anliyorum biran once islemlerinizi halledip kafalariniz rahatlatmak istiyorsunuz ama bu ruh hali daha cok sinirlerinizi harap eder.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yok zaten o 30 u istemediler ama ben kendilerini bi denicem ne kadar vefalı ve hayırlı bi şirketmiş görücem..geçen seneki şirketim bu sene hatır için benim belgelerimi yolladılar saolsunlar fakat bu kadar bekleme hoşuma gitmedi ve o 30 u da isterlerse zaten bugüne kadar oraya götürdüğüm kişilerden kazandıkları paralar için helal olsunmu olmasınmı tartışıcam..
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

sinirler harap oldu olacağı kadar, çok ciddiyim eğer şirketim izmirde olsaydı , kesinlikle gidip kavga edecektim, çünkü benim daha öncesindede yaşadığım problemler oldu (bknz: spirit isimli sponsor hakkında) , o yüzden msnde kaydım baya, ama bu iş burda bitmeyecek... bende aldıkları 1450 doları burunlarından fitil fitil geetireceem..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya arkadaslar neden sırket ısmı yazmıyorsunuz bılelım kım ıyı kım kotu bak ben catır catır yazıyorum kendı sırketımın ısmını

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar bende beklıorumda ne boyle ds te ds dıe soylenıorsunuz sankı ds gelır gelmz gıtcekmısınız sankı bosverın rahat olun geldıgınde gonderırız

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır önemli olan ds değil vize
    yani buradaki çoğu kişinin vize görüşmesi olumlu geçse de yine de kafalarda kalan "ya alamadıysam" sorusu var.
    bu duruma kesinlik getirmek önemli
    red aldıysak tekrar başvurmamız gerecek ve bir an önce ne olcaksa olsun
    insan sıkılıyor artık

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende beklıorumda ne boyle ds te ds dıe soylenıorsunuz sankı ds gelır gelmz gıtcekmısınız sankı bosverın rahat olun geldıgınde gonderırız

ewet ben de artık öle yaptım zaten ...beklemiorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ds formu gerçekten çok önemli bir şey...burda firmanın okadar çok büyükj bir etkisi var ki anlatamam...isim vermicem arkadaşım geçen yıl güvenlik soruşturmasına takıldığı için vize alamadı ve aynı firmayla bu yıl gitmeye karar verdi.anlıcağınız firmanın parasını taa geçen yıl ocak ayında verişti.martın başında vize için görüşmeye gitti ama hala ds formu yoktu.tabi arkadaş hala "acaba vize aldım mı _?acaba alamadım mı_?" diye yanıp tutuşuyor çünkü kesin bişe yok ortada.benm firma ise yine isim vermicem başvurumu yaptığımın 20-25 gün sonrası ds formumu getirtmişti ve ben görüşmeye okadar rahat gittim ki "amaaannn alamasam tekarar başvururum" mantığıyla...yani firmanın etkisi okadar fazla ki anlatamam...bence firma seçimlerinde çok iyi araştırmalar yapın...

umarım herkesin ds formu bir an önce gelir ve ekim başlarında ki new york'da yapacağımız türk gecemize katılma şansını yakalar... herkese bol şans...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ds formu gerçekten çok önemli bir şey...burda firmanın okadar çok büyükj bir etkisi var ki anlatamam...isim vermicem arkadaşım geçen yıl güvenlik soruşturmasına takıldığı için vize alamadı ve aynı firmayla bu yıl gitmeye karar verdi.anlıcağınız firmanın parasını taa geçen yıl ocak ayında verişti.martın başında vize için görüşmeye gitti ama hala ds formu yoktu.tabi arkadaş hala "acaba vize aldım mı _?acaba alamadım mı_?" diye yanıp tutuşuyor çünkü kesin bişe yok ortada.benm firma ise yine isim vermicem başvurumu yaptığımın 20-25 gün sonrası ds formumu getirtmişti ve ben görüşmeye okadar rahat gittim ki "amaaannn alamasam tekarar başvururum" mantığıyla...yani firmanın etkisi okadar fazla ki anlatamam...bence firma seçimlerinde çok iyi araştırmalar yapın...

umarım herkesin ds formu bir an önce gelir ve ekim başlarında ki new york'da yapacağımız türk gecemize katılma şansını yakalar... herkese bol şans...

istersen arkadsının şirket ismini bn verim ELT cunkü bnde aynı şirkettenim iş konusundada bndeki gibi arkadasında sorun çıkmıştı oradan hatırlıyorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar sanırım burasıda yeni DS isyan başlıgımız.
    bnde varım bnimde gelmediiiii......

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersen arkadsının şirket ismini bn verim ELT cunkü bnde aynı şirkettenim iş konusundada bndeki gibi arkadasında sorun çıkmıştı oradan hatırlıyorum...
    abi süpersin başka bişe demiyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ds-zede olan bi başka arkadasınız da ben

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ben şirketi amerikadaki sponsor şirkete şikayet ettim galiba ordaki şirkette bunları bi güzel şeetmişki beni aradılar mail attılar işte oraya bidaha mail atma biz burda senin danışmanınız oraya neden mail attınki gibisine. benim danışmanlada bozuştuk. tamam bu hafta gelio dedi ama hala ses yok büük ihtimal gelmicek ama hadi bakalım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben şirketi amerikadaki sponsor şirkete şikayet ettim galiba ordaki şirkette bunları bi güzel şeetmişki beni aradılar mail attılar işte oraya bidaha mail atma biz burda senin danışmanınız oraya neden mail attınki gibisine. benim danışmanlada bozuştuk. tamam bu hafta gelio dedi ama hala ses yok büük ihtimal gelmicek ama hadi bakalım

fubar tebrikler bu benim aklıma neden gelmedi ya

ben de yapayım bunu

gerçi ben çok uzun zamandır bekjlemiyorum ama olsun herkes işini düzgün yapsın

bana da kayıt olurken martta gelir demişlerdi daha sonraları nisnın ilk haftası oldu fakat şimdi de mayıs da gelir diyolar

açıkcası ben de güvenmiyorum şirketime bu nasıl bi kalite anlayışıdır!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alphagut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fubar tebrikler bu benim aklıma neden gelmedi ya

ben de yapayım bunu

gerçi ben çok uzun zamandır bekjlemiyorum ama olsun herkes işini düzgün yapsın

bana da kayıt olurken martta gelir demişlerdi daha sonraları nisnın ilk haftası oldu fakat şimdi de mayıs da gelir diyolar

açıkcası ben de güvenmiyorum şirketime bu nasıl bi kalite anlayışıdır!!
    senin şirket hangisi...??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben diyorum arkdşlar organize olalım..hem fiyat indirtip hem de ds ler gelmeden para wermeyelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

..

konustum şirketle....bir grup gelmiş ama benim ismim içinde yokmus falan.....diğerlerinide bu hafta bekliyorlarmıs...ehh inanayım mı başka çarem yok ama....bekliyoruzz yine... gelen grubun içinde kimler varsa !!! hayırlı olsun bence bir arayın sorun sizde varsa aramızda bu şirketten ds bekleyen..!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..

konustum şirketle....bir grup gelmiş ama benim ismim içinde yokmus falan.....diğerlerinide bu hafta bekliyorlarmıs...ehh inanayım mı başka çarem yok ama....bekliyoruzz yine... gelen grubun içinde kimler varsa !!! hayırlı olsun bence bir arayın sorun sizde varsa aramızda bu şirketten ds bekleyen..!!

bence bu yalanlar silsilesinin son halkası

şirket şimdi ya mayısda gelecek desek kimse inanmaz en iisi başka bi yalan bulalım demiştir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin şirket hangisi...??
    bi sakıncası var mı bilmiyorum ama;

dünya edu

senin?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı destingirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben diyorum arkdşlar organize olalım..hem fiyat indirtip hem de ds ler gelmeden para wermeyelim
    bak bu da çok ii fikir ama

organize olduktan sonra hangi şirkette karar kılacaz bu sorun olur

Küçük gruplar halinde organize olsak bu daha ii olur sanırsam

seneye bunu yapalım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

artık bende şirketimi söyleyeceğim, benimkiside yero, ankara yero

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim şirket g....l v.......dedim ya...daha önceden bir yamukları yoktu ama bu ds te canımı sıktılar....

ama az önce bir arkadastan öğrendim...

benden sonra vize görüşmesine girmişti, harbiden onun ds i gelmiş....

artık benim ds, ondan daha önce vizeye girmeme rağmen neden gelmedi ??

a-rast gele gruplama yapılarak ds ler yollanmıs..

b-gıcık oldukları tipleri en son gruba koymuslar..

c- bizim ds lerde geldi ama sırf inat olsun diye soylemiyorlar..

d-hay ben boyle gruplamayada ...

e- kendimizi bosa yormayalım....

f-beklemeye devam..

g- işçiyiz haklıyz kazanacağız ( 1 mayısta bizde yürüyelim...)

h) bu ds işinin b..ukunu çıkardılar.....sırf eziyet oldu..

i) hadi diyelim ds ler geldi, bundan sonrada yamuk yapmayacakları ne malum....( yamuk yapana yamuk yaparız..)
    Konu aalpinistt tarafından (23-04-2009 Saat 12:08 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de şimdi sordum şirkete postada bikaç gün içinde elimize ulaşır dediler ne kadar doğru allah bilir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb

şıklara devam.....

j) otur otur nereye kadar...susma sustukça sıra sana gelecek...

l) fazla abartma diyen mi oldu, adam gibi sözlerinde dursunlar abartmayalım, adamın kafasını bozmayınn hee...

m) eğer vizeyi alırsam ve gidersem, ve sağ salim donerkene ,, donüşte kitap yazacam...

n) herşey bir yana,, yauwwhadi ds geldii,, vizeyii vermezlerse bütün bu haykırış boşa gidecek ....doğrusunu soylemek gerekirse çokta umrumda değil, gidiyosak gidelim kalıyosak kalalım ne ülkeymiş anasınıı satayım be....aylardır bekliyoruzz.....bizimkiler adamlara dakikasında vize veriyor hatta üzerine birde para vermedikleri kalıyor...

benim tek istediğim artık su belirsizlik bitsin işimize gücümüze bakalım....
    Konu aalpinistt tarafından (15-04-2009 Saat 03:24 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)