Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize problemi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart vize problemi...

arkadaşlar mrb bişey ögrenmek istiyorum hazırlıkta okuyorum ve çalıştıgımdan ötürü devamsızlıgım sınırı aşmış görünüyor 20 nisanda vize görüşmem var ve ds evraklarım daha gelmedi benim, devamsızlıktan kaldıgım konlososluk yetkilileri tarafından görünebilirmi anlayabilirler mi devamsızlıktan kaldıgımı ama okula kayıtlıyım hala okulda sorun yok.cevaplarınızı bekliyorum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Hazırlıkta okudugun icin transkript ile degil de hocalarından aldıgın vize notlarının bulundugu mektuplarla giricektin galiba vize görüsmesine. Sirketlerin hazırlık ögrencileri icin söyledikleri bu diye biliyorum ben. Ama sen okuldaki sınavlarına girip de iyi not almıs da olsan devamsızlıktan kaldıgın icin okuldaki hocaların mektup vermek istemeyebilirler ve vermezler bence. Ama zaten önceden aldıysan mektupları konsoloslugun sizin okulun bilgi sistemine girip de senin durumuna bakıcak hali yok. Sen ne veriyorsan ona bakıyordur bence. Biraz konsoloslugu kandırmak gibi bir sey olur ama bilemiyorum.
    Sonuc olarak zaten elinde hocalarından bu cocugun notları iyi, devamsızlıgı yok tarzında bir mektup önceden aldıysan sorun olmaz gibi geliyor bana.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben tüm evraklarımı hazırlayıp 2.dönem başımda şirketime göndermiştim notlarım referans mektupları transkript ögrenci belgem ama bu hafta devamsızlıgım baya artmış şirketteki evraklarda böyle bi sorun görünmüyo acaba konsolosluk detaylı araştırma yaparmı onu merakediyorum. saygılar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bilgilerinin güncel olması gerekiyor, yinede tartışmak lazım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasim eger evraklarin 1. donemin not otalamalari ise sorun yok. Gonul rahatligiyla vize gorusmesine girebilirsin. Umarim notlarin da iyidir. Onun disinda bir sorun cikmaz. Icin rahat olsun.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı george Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mrb bişey ögrenmek istiyorum hazırlıkta okuyorum ve çalıştıgımdan ötürü devamsızlıgım sınırı aşmış görünüyor 20 nisanda vize görüşmem var ve ds evraklarım daha gelmedi benim, devamsızlıktan kaldıgım konlososluk yetkilileri tarafından görünebilirmi anlayabilirler mi devamsızlıktan kaldıgımı ama okula kayıtlıyım hala okulda sorun yok.cevaplarınızı bekliyorum.
    Devamsizligini hocalarin ile gorus oncelikle seni idare edeceklerdir . Konsoloslukta bunu goremezler merak etme . Yeterki gecme notunun altinda kalma . Sorulan sorulara , takilmadan cevapla .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler içimi rahatlattınız evraklarım yeni sayılır 2.dönem başında alında ve yeni sınav da olmadık yanlız bi sorun var hazırlıkta not olmadıgı için notlarımın toplamı 51 yapıyo buda not sisteminde 1.80 çivarı bişeye denk geliyo onun haricinde ingilizcem orta seviye sorulanlara elimden geldigince hızlı cevap vermeye calışıcam özellikle formdaki diyologlara çalışıyorum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bu aldigin kagidin uzerinde yazmasi lazim zaten . 'x' isimli kisinin 1. donem not ortalamasi 'y' , gecme notu 'z' diye . Eger not ortalamn gecme notunun ustunde ise problem yok demektir . 100 'luk sistemi 4 'luk sisteme uyarlamak cok dogru olmayabilir .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)