Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Global Seafood; Kodiak AK

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Global Seafood; Kodiak AK

arkadaslar global seafood hakkında bilgisi olan var mı? Ben işe orda baslıyacam hemde bayagı erken 10 haziran ve sunu merak ediyorum anchorage ten direk naknek e gecsem iş bulabilirmiyim. bu benim ilk alaska tecrubem olacak yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkurler...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok mu global e gıtmıs bırı

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Global seefood cular nerdesınız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Global ordaki en kucuk ve en ilkel fabrikalardan biri bizim kaldigimiz yerin hemen yanindaydi bazi arkadaslarim orda part olarak calistilar.Ayrica kodiaktaki en az calisan fabrikalardanda biridir cunku az balik alir gemis sayisi cok azdir bence kodiakta birsuru fabrika var onlara basvur derim en son caren global olsun bence..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fenerli47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar global seafood hakkında bilgisi olan var mı? Ben işe orda baslıyacam hemde bayagı erken 10 haziran ve sunu merak ediyorum anchorage ten direk naknek e gecsem iş bulabilirmiyim. bu benim ilk alaska tecrubem olacak yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkurler...
    kardeş bende busene gitcem armada grandee yle aynı dediğin fabrikalar dendi banada. Acaba bana yardımcı olabilir misin bu fabrika konusunda nasıl bi yerdi bilgi verebilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben Alaskaya kesinlikle gitmeyin derim. Çünkü çok pis hayattan bıktırıcı bir iş ortammı kesinlikle.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı warlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bende busene gitcem armada grandee yle aynı dediğin fabrikalar dendi banada. Acaba bana yardımcı olabilir misin bu fabrika konusunda nasıl bi yerdi bilgi verebilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler
    kardes bence global e gıtme hem cok gec yanı temmuz gıbı baslıyo hazıranda ıs yok zaten sonrakı zamanlarda ıse sanslı ısen calısıyosun ama cok pıs ve beter bır fabrıka daha ıyı sartlarda fabrıkalar var ben fenerlı ıle beraber calıstım benım tavsıyem bu ıyı sanslar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fenerli47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben global seafoodsta çalıştım sana biraz yardımcı olayım global 2008de eylül ayında en iyi çalışan fabrikaydı western ile birlikte yalnız geçen sene globalde çalışanlar sadece ağustos ayında 15 gün memnundu fiyat açısından saati 9 dolar overtime da 13.5 dolar olması çekici ama benden sana tavsiye part-time olarak çalış derim gidersende night shiftin formeni aga ya selam söylersin...bu sene bende kodiak yolcusuyum kpssden dolayı direk kodiak...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabi bide alaskada çalışmayanların alaskada çalışmak zor demelerine bakmayın sadece pan açmak gibi basit bi iş ile günde 200ş kazandığı olmuşmu hiç? atıp tutmayın bilmediğiniz şeyler hakkında

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bu global seafoods son care demissiniz hayırdır??cidden bu kadar mı kötü ya?sirket bu sene alaskada is konusunda sıkıntı cekiyormusta...
    Napmalıyım sizce??
    Whence I Would Like?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Paingod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu global seafoods son care demissiniz hayırdır??cidden bu kadar mı kötü ya?sirket bu sene alaskada is konusunda sıkıntı cekiyormusta...
    Napmalıyım sizce??
    Sakın ama sakın Global'e gitme.Ben de geçen yıl aynı şirketle bu fabrikaya 24 haziran da gittim.Bu şirketle kesinlikle gitme derim.Bu tarihlerde bu fabrikada iş yoktu.1 temmuz da başlıyacağını söylediler ama 9 temmuz da başladılar ve bu fabrika Kodiak'ın en kötü ve en küçük fabrikasıdır.Ben ilk önce ISA adlı fabrikada gece vardiyasında 20 gün çalıştıktan sonra Kodiak'a giden öğrencilerin %90'ının bilmediği bir fabrikada (APS) 2.5 ay çalıştım süperdi tek kelimeydi.Türkiye'deki şirketlerin bu fabrikayala amlaşması yok.Kendi gidip kaydolucaksın.Bi de bu fabrikanın bunk house var ve de yemek te veriyor.Eğer Alaska'ya gideceksen Naknek veya Dillinghamla anlaşması olan şirketlerle gitmeni tavsiye ederim.Temmuzun sonu gibi kendi başına Kodiak'a gelip çok rahat iş bulabilirsin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iste artık sirkete kayıt oldum ve is isten gecti naknekte iş olmadıgını söylediler...tam olarak ne yapmam grek bilemyrum...
    Naknekte kendim is bulabilir mym 15 haziranda gitsem?
    Whence I Would Like?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

global tek kelıme ıle gıdılmemesı gereken bır yer bunu bılıyor bunu soyluyorum gecen sene şanslı olup orada 2. fabrıka olarak calıstım calısmayın derım şans dedıgımde gıren kısılerın yuzde kacı calısıyo derseneız gunduz ıcın iş azsa 5 turk iş varsa da 20 turk maksımum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar sirketim Alaskadan is olmaması durumundan dolayı(ne kadar dogru bilemiyorum) beni buraya yolluyo sizce ben 15 haziranda alaskaya gidip direkt olrak nakneke gitsem iş bulabilme ihtimalim nedir?Ya da kodiakta baska fabrikalarda iş bulabilir miyim??
    Whence I Would Like?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Yeni aldigim duyuma gore Alaskadaki fabrikalar ABD' li isci alacagini soyleyerek sozlesme vermiyormus sirketlere, sozlesme sikintisi var yani. 2. yilinda kabul edilmeyen WAT ogrencileri bile varmis.

Bilginize...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba tekrardan...
    Sirketimle olan problemim sonlanmadı beni ancak buraya yollayabileceklerini sölediler ve bende kabul ettim..Simdi size sormak istedigim bi kac sey var.
    *Burda sezon 1 Temmuzda acılıyo dogru mu?
    **Global Seafoodsta Cok az calısma oluyor.Fabrika cok kücük denildi dogru mu?
    ***Ben 15 haziranda gitmeyi planlıyorum sizce daha önceden bir iş bulup(Naknek,Cordova,...vs) o fabrikada calısabilir miyim?

Simdiden TESEKKÜRLER!!!
    Whence I Would Like?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Paingod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tekrardan...
    Sirketimle olan problemim sonlanmadı beni ancak buraya yollayabileceklerini sölediler ve bende kabul ettim..Simdi size sormak istedigim bi kac sey var.
    *Burda sezon 1 Temmuzda acılıyo dogru mu?
    **Global Seafoodsta Cok az calısma oluyor.Fabrika cok kücük denildi dogru mu?
    ***Ben 15 haziranda gitmeyi planlıyorum sizce daha önceden bir iş bulup(Naknek,Cordova,...vs) o fabrikada calısabilir miyim?

Simdiden TESEKKÜRLER!!!
    bence globald calısma derım cunku gecen sene 2, fabrıka olarak calısabılen sayılı kısılerden bırıyım pek ıs olmuyo agustosta bırqaz oluyo gerısı fos hemde ukraynalıları ve rusları daha cok calıstırıyorlar
    vardıyan bıtmerden bıle turklerı cıkarıp onları daha fazla calıstırıyorlar dogal olarak rus fabrıkası yanı manager rus

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar bnde kodiak global sea foods a iki arkadas 26 haziranda gidiyorum gercekten bu kadar kotu mudur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 2011 temmuz 1-de global seafood'dayim, kodiak'ta baska fabrikalar hangisi? iki fabrikada calismak istiyorum, ama bana contractta 12 saat ise imza attirdilar
    hayirlisi

BannedUser
    Guest

oceaun beauty
    western
    trident
    isa
    global

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)