Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cordova Bear and Wolf

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart cordova Bear and Wolf

mrb arkadaşlar cordova bear and wolf hakkında bilgisi olan var mı ????
    şirket en az 7000 yaparsınız diyo bu fabrikada balık olurmu ? para kazana bilirmyiz?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

<<<break>> sanırım alaska hakkında geniş bilgiye sahipti, onunla irtibata geçersen sana gayet geniş bilgi verebilir...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

teşekkürler öneri için

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

İlk aklıma gelen de "break" di fakat burada herkesin teçrübelerinden yararlanmak istedim.
    "break" in yazılarının çoğunu okudum ve ayrıca teşekkür ederim ona karşılaşmak bir gün nasip olur inşallah........
    Henüz bu mesajı görmediğini var sayıyorum çünkü görseydi eminim ki bilgilendirirdi.
    Ayrıca bu konu hakkında beni bilgilendirirse çok memnun olacağım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

şirketlere güven olmaz turkishwata olur
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı sivilhava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket en az 7000 yaparsınız diyo ?
    Alaska'ya gitmek risk, para kazanabilmek şans işidir.. Yukarıdaki gibi kesin yargıda bulunan kişi yada kurumların söylemlerine pek itibar etmemek gerekir..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet haklısın güvenmiyorumda zaten
    arkadaşlar peki nereyi önerirsiniz sizce
    Dillingham mı??
    Cordova mı??
    bu ikisi arasında kararsızım
    Konu sivilhava tarafından (07-04-2009 Saat 07:57 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sivilhava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar cordova bear and wolf hakkında bilgisi olan var mı ????
    şirket en az 7000 yaparsınız diyo bu fabrikada balık olurmu ? para kazana bilirmyiz?
    Sadece guneye gidersen ilk yilinda cok zor bir rakam . Fakat Kodiak , Naknek gibi yerlerde gidip sonrada guneye inersen yapilabilitesi biraz daha yuksek bir rakam ... Yer secimin bana gore iyi fakat fabrika hakkinda fazla bilgim yok . Unutma balik kuzeyde baslar kuzeyde biter .

PS = Bence Cordova neden dersen sezon biraz daha uzun surer Dillingham 'e gore .
    Konu break tarafından (10-04-2009 Saat 01:48 AM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba arkadaşlar ge&#231;en yıl bu fabrikada &#231;alıştım (bear and wolf trident seafoods cordova) kısaca bilgi vermek istiyorum
    &#231;alışma ücreti ilk sene 7.25
    konaklama seattle cordova , cordova seattle biletini fabrika karşılıyo
    2007 yılında en iyi sezonunu yaşamış fabrika bizim türk arkadaşlar ortalama 8000 dolar kazanmışlar
    2008 yılında ortalama 6500 dolar
    2009 da ise 5000 dolar civarlarındaydı
    2010 tahminim ise benim 4000 dolar &#231;ivarlarında ama bilinmez tabi balık olur iş olur balık olmaz bunu bile kazanamazsınız
    sezon genell itibariyle haziran 20 den temmuz ortalarına kadar sürer sonra bir iki hafta boşluk olur ve ağustos başından tekrar başlar ve eylülün ilk haftası da biter
    Genel bilgiler bunlar

ayrıca ocean beauty fabrikasıda bitişiğindedir ordaki arkadaşlar bu yıl(2009) daha k&#246;tülerdi 3000 doları yapan 3 veya 5 kişi vardı
    Neyse arkadaşlar kalın sağlıcakla sorularınız varsa ben cevaplayayım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde 2008in son zamanlarında ve 2009 tamamında ocean beautyde &#231;alştım.sivil havanın da dediği gibi ii oranlama &#231;ıkarmış.genelde ocean beauty daha fazla kazanırdı bear and wolftan arada 2bin kadar fark olurdu.ama bu sene burda sivilhavaya katılmıorm bear and wolf ve ocean beauty yaklaşık aynı kazandı.2010 tahminine ise katılmadıımı belrtmek isterm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yok be sivi hava ocean beauty i ezmişin hemen

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o kadarda k&#246;tü deil ya ocean

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

doğrudur dostum ocean belkide bu kadar k&#246;tü değildi ben sadece g&#246;rdüğümü bildiğimi yazmaya &#231;alıştım o arkadaşların paycheck lerine bakmış değilim fakat kendileri bana bu civarlarda olduğunu s&#246;ylediler son gün bankada paycheckleri bozduruyoduk orda dediler

Ayrıca ocean daha &#246;nceki senelerde nekadr kazandı ne yaparlardı hi&#231; bilgim yok diyebilirim ama bear and wolf da durum a&#231;ıkca buydu aksini kimse s&#246;yleyemez s&#246;ylesede yalan s&#246;ylüyordur.

&#214;nümüzdeki sezonda ne olur Allah bilir ben sadece tahminimi yazdım. ama pek i&#231; a&#231;ıcı olacağını düşÃ¼nmüyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

2007den &#246;nceki seneler sezona bağlı ortalama 6-8bin dolar kazanıomş ocean.efsane sezon yane 2007de ortalama türkler 9-10 bin yapmşlar.2008de yaklaşık 7-9bin oldu.2009da cordovadaki son 17yılın en k&#246;tü sezonu oldu normalde 5-6 hafta sezon olurken bu sene sadece 2 hafta oldu.ve dolyısıyla yaklaşık 4-6bin ortalama kazanıldı.Ama ikinci senesi olanlar ve cordovada 3 ay kalanlar yine 7bini ge&#231;tiler.bn de 6500 yaptm.ama alaska tabikide şans

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eğer bir firma Alaska ile ilgili kesin bir rakam veriyor ise hemen o firmadan uzaklaşın çünkü Alaska hakkında zerre kadar bilgisi yok demektir.Yukarda arkadaşın yazdığı gibi ancak bir aralık verilebilir ki bu aralıkta yıllara göre alt ve üst sınırları belirtir.Yani arkadaşın verdiği verilere göre 5000 ile 8000 arası olabilir denebilir ancak bu da kesin bir yargı içermez.Sezona göre farklılıklar gösterebilir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

seckinkarakulas valla dostum 6500 2009 sezonunda kazanmış isen iyiymiş fakat bildiğim kadarıyla ocean da &#231;alışıp bu parayı kazanan bir tek benim tanıdığım qc vardı oda aşağı yukarı bu kadar kazandığını s&#246;ylüyodu (futbol turnuvası vardı orda bir ara muhabbet etmiştik ) ee zaten biliniyorki qc ler iyi kazanır.
    eeee her gideni de qc yapmadıklarına g&#246;re .......
    sen ne iş yaptın orda ???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mtbrider haklı bnde gttğimde bnm şirketm garanti vermemşti hatta her gttğimde illa alaska mı die düşÃ¼n dedi bnde kesnlkle evet evetalaska dedm bn yine gidiorm cordovaya(ocean beauty)sezon k&#246;tü olursa 4-6bin,ii olursa 7-9bin kazanılıo.ama yinede deişebilr bu oranlar kü&#231;ük sapmalarla.ayrıca ben alaskaya gidenn de &#231;alşması gerektği düşÃ¼ncesndeym bi nevi ameleyz &#231;alşmak zorundayz.ka&#231; tane alaskaya giden yatan biliorm iş olduu takdirde.onun i&#231;in alaskayı se&#231;meden ii düşÃ¼nmek, alaskayı da se&#231;tkten sonrada ii bir şirket ve ii şirketten sonradan okulun tarihine g&#246;re de ii bi yer se&#231;ilmesi gerekir.alaskayı bilmeyen şirket bu konuda sa&#231;malamaktn başka bişi yapamaz.okulu ge&#231; biten adamı temmzda nakneğe &#246;ğrenci g&#246;ndermk,okulu erken biten adamı da güneye g&#246;ndermek gibi sa&#231;ma bi iş &#231;ıkar.ne yazdm be

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

abi bzm qc lerde farklı farklı kazandı 4-5 tane türk qc vardı bizde.5bin kazanan qc vardı(sonradan qc oldu),qc vardı 6bin kazanan,7-7500 kazanan vardı 2.senesi olan qc ler.bn clean up taydım baştan sona kadar clean uptm 6500 yaptm 7.25ti bnmde maaşım(22 haziran 7eylül )arasında kazandıım paradır.bnden daha &#231;ok &#246;nce gelen ve sonra giden clean up ta 7500 civarı bişi yapmştı.ama szn fabrikann konaklama şartları elbette daha iidi.ama millet tabikide aldanmasın fiyatlara bizde 4binde kazann oldu(kişisel tercihler).senn isim neydi belki tanşmşzdr ya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Yok dostum ben seninle tanışamadım ama duydum ocean da clean up da bir türkün olduğunu o sendin heralde neyse fakat bu miktarları kazanan lar genelde ya şanşlı kişiler yada 2. hatta ü&#231;üncü senesi olanlar ben sizin fabrikadan ayhan diye bir arkadaş var dı onunla muhabbet ederdik gelir ziyaret ederdi bizi
    Bizim fabrikada 24 türk vardı ve bunlardan sadece 4 ü iyi para yaptılar diğerleri daha &#246;ncede s&#246;ylediğim gibi son paychecklerini g&#246;rdüm &#231;oğunun 4500 ile 5500 arasındaysılar
    ismim de eyüp

Bu arada alaskaya giden adam ameledir 10 kişilik veya 8 kişilik odalarda kalır pisliklerle uğraşır yeri gelir sokakda yüzünü g&#246;rdüğünde tüküresin bile gelmeyen adamlar sana birşeyler yapmanı s&#246;yler.
    Benim &#246;nerim alaskaya gidecekseniz en k&#246;tüye hazırlıklı olmaktır. Zaten iyi olursa mutlu olursunuz k&#246;tüde ge&#231;erse &#231;ok fazla üzülmezsiiz.
    Şirkete gelince dalavere &#231;evirmekten başka işleri yok. Bence hi&#231;birine güvenmeyin. Hatta işte benim şirkette tanıdığım var şudur bu dur eski arkdaş mahalleden dost ilk okul arkdaşı felan onlardanda korkun derim İşinini kendiniz sağlama almaya bakın uyanık olun.Buradada arkadaşlar sağolsunlar bilgileri paylaşıyolar burdan hepsi olmasada &#231;uğu kişiler doğruları yazıyor takip eden ediyor zaten.

kalın sağlıcakla

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yok dostum ben olmayabilrm ayhann arkadaşı &#246;merle beraberdk biz cleanupta.ayhan zate amrkadaki 3,alaskadaki 2.senesiydi herşeyi zate güsel a&#231;ıklamşn ama şirkete de direk su&#231; atmamak gerekr ger&#231;i senn şirketide bilmiorm ama .kib dostum sende..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)