Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.79 not ort.ile randevusuz vize basvurusu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.79 not ort.ile randevusuz vize basvurusu

Arkadaslar bu seneki not ortalamam 1.79 vize icin sikintili bir not ortalamasi,bu not art. ile belki daha azi ilede alanlarda olmustur alamayanlarda.Ancak benim dahada sikintili bir durumum var benim vize olcagim gun ayni andada sinavim var.simdi vizeye girip sinava girmesem ayri bi dert,sinava girip vizeye gitmesem ayri bi dert.

Oyuzden ben sole dusundum,ben gecen yazda work and travela katilmistim yani onceden vizem var yani konsolosluga gitmeden vize basvurusu yapabiliyorum ancak sirketim bana not ortalamamin dusuk oldugu icin konsolosluga gitmemi oneriyor.Sizce bu not ort.ile konsolosluga gitmeden basvursam vize alma ihtimalim nedir?sizce ne yapmaliyim fikir verirseniz sevinirim.

Tesekkurler..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Sıkıntılı ve düşündürücü bir durum.. Farklı tarihe veya saate alamadın mı randevuyu?
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bendede bu düşük ortalama ve tekrar vize durumu mevcut ama umarım sınavımla vize görüşmem aynı zamana denk gelmez, eğer gelirsede kesinlikle sınavıma girerim, ki ben geçen sene zaten 1.8 ile ve 1 dönem tekrarı ile vize almıştım, sanırım sen 1.79 ile çook çok daha rahat alıcaksındır görüşmeye gitmesen dahi.Çünkü zaten giriş çıkış yapmışsın bu program ile 1 kez.Tamamen kişisel görüşümdür,hayırlısı olur inş senin için

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Geçen sene görüşmeye gittiğinde 10 parmağının izini de vermediysen görüşmeye gitmek zorundasın bu sene. Ayrıca 1.79 ile belgeleri göndermek komik olur. Vize randevunu başka güne alıp rahatça görüşmeye gidebilirsin. Bahane uydurma

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1.86 ile ikinci gidişim olduğu için almıştım arkadaşım vize.
    Daha sonra ikinci dönemim 1.83 geldi,
    Ve gecen donem sıkıntılı bir donem gecirdiğim için ortalamam 1.6 geldi.
    bu donem basit dersler ile 1.8'e cıkarıcam. ancak belgelerinin yanında okulunun sisteminin 1.8 uzerine kurulu oldugunu ve asistan teacher'ın dan alacagın belge daha etkili olur diye dusunuyorum.
    Ben sahsen oyle yapacagım...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)