Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Havayolları için ONLINE CHECK-IN

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Post Havayolları için ONLINE CHECK-IN

Havayolları için ONLINE CHECK-IN

adresleri

1. British Airways
    2. Air France
    3. Alitalia
    4. Delta

5. Iberia
    6. KLM
    7. Lufhansa
    8. THY

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Check-in sayfaları genellikle uçuşunuzdan 24 saat önce açılır . Bilginize ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Check-in sayfaları genellikle uçuşunuzdan 24 saat önce açılır . Bilginize ...
    Deltada bu işlem aylar öncesinden yapılabiliyor..Ben bileti aldığım gün girebilmiştim..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar air france ta ne zaman açılır online check in ? bu koltuk ve yemek seçimi online check-in demi olcak ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya bu online check-in işlemini şimdi ben internetten yapsam orada bekleme açısından falan bir faydası oluyormu yoksa yine aynı sıralara giriyozmu o konuda bir bilgi verirseniz sevinirim
    Bu dünya üzerinde şu an itibariyle tam;6.872.504.571 insan var !!!
    Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.
    Dünyada yaşayan 6 MİLYAR İNSAN…6 MİLYAR RUH…
    Ve bazen...
    TEK İHTİYACIMIZ OLAN İÇLERİNDEN BİRİ

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Eğer baggage drop masası varsa oraya bagajı kendin teslim ediyormuşsun. Yani sıraya girmene falan gerek kalmıyormuş. Daha hiç yapmadığım için kesin konuşmamak gerekir ama British Airways'ın yönergelerinde böyle yazıyor. Bu arada Atatürk Havalimanında böyle bir hizmet yok. Yani self check-in yapamıyoruz. Sadece koltuk seçimi yapabilirsin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende acamiyim de faruk kusura bakma self check in yapamıyoruz derken yani ben internetten check in yapamıyomuyum şimdi eğer yapamıosam deltanın sitesinden mail adresime barkod lu bileti gönderttim onunla kiosklardan check in yapabiliormuşuz galiba
    Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.
    Ve bazen...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ayberkdundar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu online check-in işlemini şimdi ben internetten yapsam orada bekleme açısından falan bir faydası oluyormu yoksa yine aynı sıralara giriyozmu o konuda bir bilgi verirseniz sevinirim
    Air France'ta online check-in yapanlar için ayrı bir yer vardı. Online yaptırmayan yaklaşık 25-30 kişi sıra beklerken benim önümde 1 kişi vardı. İyi birşey yani bu online check-in

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

heee ok bende yaptırayım o zaman şansımıza artık bir artısını görürüz herhalde ee ben bu cumartesi gittiğime göre durumdan herkezi haberdar ederim
    Ve bazen...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

THY da check in ucustan 24 saat once yapılıo.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Onlice check-in yapılıyormuş fakat British'in sitesinde yazdığına göre self baggage drop noktası yokmuş Atatürk'te. O yüzden yaptığın check-in koltuk seçmekle sınırlı olur. Eğer business class yolcularına yaptıkları gibi online check-in yaptıranlara da ayrı bir kontuar açıyorlarsa sıra beklememek için iyi bir yöntem.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

KLM de nasıl acaba bir bilgisi olan var mı:?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thy'de online check in 24 saat önce yapılıyor. Ama biletiniz elektronik biletse( ki kesin öyledir) max 2 ay önceden tel açarak koltuk seçimini yapabilirsiniz.

Cam yanı istiyorsanız veya 2,3 kişi olup yanyana oturmak istiyorsanız faydanıza olur

Bildiğim kadarıyla Thy de koltuk sırası "xx xxx xx" diye yanyana 7 sıra. O kadar saat yolu cam yanı varken koridor ortasında geçirmek kötü olsa gerek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar peki yemekolayı nasıl oluyo ben bilet alırken bi seçim yapmadım online check in demi yapacağız_?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thy'de online check in 24 saat önce yapılıyor. Ama biletiniz elektronik biletse( ki kesin öyledir) max 2 ay önceden tel açarak koltuk seçimini yapabilirsiniz.

Cam yanı istiyorsanız veya 2,3 kişi olup yanyana oturmak istiyorsanız faydanıza olur

Bildiğim kadarıyla Thy de koltuk sırası "xx xxx xx" diye yanyana 7 sıra. O kadar saat yolu cam yanı varken koridor ortasında geçirmek kötü olsa gerek
    THY Elektronik ticketlarda 90 gün öncesine kadar telefon edip koltuk seçimi yapabilirsiniz.

Eğer uçuşunuz nonstop ise koltuk düzeni xx xxxx xx şeklinde 8 sıra olacaktır.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    THY Elektronik ticketlarda 90 gün öncesine kadar telefon edip koltuk seçimi yapabilirsiniz.

Eğer uçuşunuz nonstop ise koltuk düzeni xx xxxx xx şeklinde 8 sıra olacaktır.
    ama senden daha kıdemli yolcular eğer senin rezerve ettiğin koltuğu isterlerse sana hiç haber vermeden koltuğu o kişiye verebiliyorlar !

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Deltada aylar öncesinden koltuk seçimi yapılıyor ama check in yapılmıyor. Check in 24 saat öncesinde açılıyor. Hatta elektornik biletimde reservation yazıyordu ben de deltanın sitesinde çıkan chat now linkini tıklayıp bu ne demek diye sordum. O da biletin çıktısını al sonra check in yaptır onunla dedi o kadar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

deltada 24 saat onceden check ın yapılıo sıteden bende ole okudum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tşkler bu konuyu merak ediyordum
    |
    |
    |
    |
    -dahi anlamındaki -de -da eki kelimeden ayrı yazılır
    -bağlaç olan -ki eki de ayrı yazılır
    -türkçe hiçbir kelime x,w,q gibi hafler içeremez

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

What is Online Check-in and can I use it?

Online Check-in allows you to bypass lines at the airport by printing your boarding passes online. As long as your travel doesn't require a visa, you can use this service if you have an e>ticket for any flight on Da, Da Connection®, Da Shuttle®, and when connecting on Da's Through Check-in partners.
    Log on to da.com from 24 hours to 30 minutes before a flight within the U.S. or 60 minutes prior to an international flight, go to Online Check-in, and follow the simple instructions.
    To access your itinerary, you will need one of the following:
    a SkyMiles number and PIN
    a confirmation number
    the e>ticket number on your ticket
    the credit card number used to pay for your ticket
    If there are multiple passengers in your party, you may check in and print boarding passes for each person.

What if I have baggage to check?

If you have baggage to check, check in online. You can check and pay for excess baggage all at the same time. Once at the airport, drop your bags at any curbside check-in or baggage drop location. Baggage check-in time requirements vary by airport. Please review Check-in Requirements for complete information.

*D..e..l..ta dan. Yukarıdan da anlaşılacağı gibi eğer vize gerekiyorsa online check in bir işi yaramıyormuş.
    ** Bavul bile online check in yapılabiliyormuş. Eğer fazlamız varsa, fazla ücretini bile online ödeyebiliyormuşuz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gepetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar peki yemekolayı nasıl oluyo ben bilet alırken bi seçim yapmadım online check in demi yapacağız_?
    evet online check in de yapıyosun ve mutlaka muslim meal seçin kosher seçersnz çok iğrenç şeyler gelebiliyo karşınıza uçakta 2 watçı kosher seçmişti muslim olduğunu bilmyolarmş çiğ tavuk gbi bişey yemek zorunda kaldılar bizimkiler güzeldi ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

britishte koltuk seçimi ne zaman yapılıyor o da 24 saat kala mı ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)