Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pacific Park, Santa Monica,LAngeles,CA

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Pacific Park, Santa Monica,LAngeles,CA

Merhaba arkadaşlar.. Forumu arattım bulamadım bu işle ilgili birşey.. Daha önce çalışan arkadaşlardan yorum bekliyorum acil iş seçmem lazım..

Saatlik ücret: 8$ (Amusement Park Workers & Ride Attendant & Food and Beverage)

Kalma ücreti : 250-300 $ aylık

ve santa monica ucuz mudur ikinci iş imkanı nasıldır?
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kesinlikle ucuz degildir... eger amacin para biriktirmekse yanlis bir yer.. eger amacin sadece eglenmek filansa kesinlikle dogru yer..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

para biriktirmek değil amacım tabi ki eğlence yani oradaki harcamalarımı karşılayıp, bi laptop alıp bi de bi 5-10 gün işbitiminde gezmek istiyorum.. çok şey değil heralde bu istekler
    Electricity Paralyses..!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bence cok degil bir arastir haftada kac saat calisiyormussun.. yani 40 saat veriyorlarsa bence kesin git.. inan is sonrasi sadece new york da birkac gun gezmek bile yetecek cunku off gunlerinde bile los angeles san diego ve las vegas i gezebilirsin cok yakin...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yani aslinda soyle yazayim.. santa monica- los angeles 20 dakika , santa monica-san diego 2 saat , santa monica-las vegas 4 saat , santa monica-san francisco 5 bucuk saat... eger is iyiyse kesin git...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

işte sahildeki pacific park, saati 8 dolar.. kalma ücreti de 300$ aylık, haftada 35-45 saat arası çalışma..
    Electricity Paralyses..!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

acik konusayim ben bu isi bulsaydim iki senedir bulamadim giderdim.. yani bu riski alirdim ki senin de cok buyuk beklentilerin yok.. yani hesaplarima gore 2000 dolar civari para kalir sana gezme ve laptop icin... yeter sanirim. bi de oralar ciddi turist ceken yerler yani ikinci ise ihtiyac duydugunda bulabilecegini dusunuyorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Gitmişliğin var mı oraya acaba geneli hispanic mi
    Electricity Paralyses..!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben gecen oralari gezdim santa monica degil ama etrafindaki yerleri gezdim hispanik cok var ama ayni oranda beyaz amerikalilar da cok var.. hatta yanlis bilmiyorsam california beyaz amerikan irkinin en cok yasadigi eyalet...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

300 dolar konaklama los angeles icin ucuz bence. eminmisin bu konuda yanlıslık olmasın??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

hakkaten 300 dolar aylik cok ucuz, six flags los angeles 145 dolar istiyor haftalik konaklama icin arti deposit 600 $
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yokmus ya 300 dolar aylik baktim ise bir sirketin sitesinden...bu arada 600 dolar depozito ne ya...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

walla 250-300 arası yazıyo aylık konaklama ,depozito da yok diğer işlerde yazıyo depozito diye.. ama kesin bişey yok yani sözleşmede fln :S
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Six Flags, Cedar Point, Busch Garden vs gördükten sonra Pacific park'ı bu başlık altında yazdığım için kendimden utanıyorum =))

çünkü bildiğin lunaparkmış burası, dönmedolap,çarpışanoto falan
    Electricity Paralyses..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani aslinda soyle yazayim.. santa monica- los angeles 20 dakika , santa monica-san diego 2 saat , santa monica-las vegas 4 saat , santa monica-san francisco 5 bucuk saat... eger is iyiyse kesin git...
    sanirm sen google earth ten fln baktin...gercekte santa monica - los angeles araba ile otobandan 25-30 dk ama otobus ile giderseniz 1-1,5 saat... gezecekler icin 25-30 dk ama calisanlar icin 1-1,5 saat... santa monica - san diego 3 saat alir... dgrleride hiza gore degisir...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ewet otobüsle 1 saat kadar sürüyomuş.. gerçi konaklama olarak los angeles havaalanının oralarda otelde olacakmış fiyatları da haftalık 100$ + servis işte. Kahwaltı dahil.. iyi gibi oraya göre
    Electricity Paralyses..!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar Meraba
    Sırketım bana santa monicada bi is oneriyo ilk onerisi south wellfleet te bi isti sizce hangisi tercih etmrlıyım gittigim yerin buyuk sehırlerden cok uzak olmasını ıstemeyen biriyim Tesekkurler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bugun icinde bi cevap gelirse cok sevinirim bilen arkadasları yardımlarını bekliyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

santa monica los angeles a sadece 20 dakika uzaklikta bir yer san diego ya da 2 saat uzaklikta.. ama oldukca pahali bir yer eger amacin eglenmekse gidilir ama para ilk onceliklerden se mantikli bir yer degil...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben bıraz gec basvurdum wat icin elımde ıkı secenek var bırı southwellfleet dıye bı yer doguda bostona 1 saat suruyomus dıger secenekte santa monıca ,southwellflett cok kucuk bı yer gordguum kadarıyla new york a 7 saat suruyomus kucucuk ada gıbı yer oraya gıtmektense santa monıcaya gıtmek ıyı gıbı geldı bana,pekı santa monıcada ıkıncı bı ıs bulma sansım olurmu

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

o konuda kesin bir sey soyleyemem ama santa monica turistik bir yer sonucta turistik yerlerde ikinci is bulmak daha kolay olur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ikı iste saatlık ucretı aynı konaklama southwellfleet de haftalık 90 dolardı burada bıraz daha fazla olur ozamn ama ıkıncı bı ıs ımkanı olursa onu kapatırız ins

İlgilendigin icin cok tesekkur ederim cok makbule gectı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

burda da haftalik 100-110 dolar olur yani cok da fark yok arada...ins iyi olur senin icin...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benım kafama takılan bı ton konu var bu baslık altında degıl ama ılgılenen bı arkadası bulmusken sormakda ıstıyorum ben bayagı bı acemıyım bu ıslerde de sımdı ben basvuruyu yapalıı ıkı hafta oldu parayı odemeden once sırketın sıtesındenkı ıs ılanlarından secım yaptım tamm ayarlarız dedıler parayı yatırdıktan sonra o ıslerın suresı bıttı deyıp sımdı bana tercıh ettgım yerler dısında yerlerı onerıyolar bole bı seyle onceden karsılasıldımı acaba yanı benım sırkete olan guvenım azalıyo parayıda verdım donusude yok artık bı tavsıyen varmı bu konuda ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

malesef oluyor boyle seyler sirketler cok yapmaya basladi bunlari.. bu sene defalarca forumda isleri iptal edilen arkadaslari okudum... ondan bundan sonra yapabilecegin bir sey yok tek yapacagin sirketine biraz baski yapmak artik ellerinde ne is varsa en iyisini bir an once sec....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Secenek de yokkı amerıkada organızator sırket bana southwellflett tekı ısı ayarlamıs tekrar ıs basvurusu yapmıs benımle ılgılenen danısman ben ıstemedıgım ıcın tekrar basvurmus yenı bı isbulmamıs zor demısler danısmanımın dedıklerı bunlar bu santa monıcadakı ısı bız ayarlıyoz dedı vakıtde daralıyo daha vıze gorusmem felan da yapılmadı yanı acemılıgımız her zaman karsımıza cıkan bı engel oluyo ben parayı pesın verdım parayı verdıkten sonra danısmanımın vaatlerı yalan oldu ben ozaman santa monıca yı kabul edeyım orayı kabul etmessem south wellfleet dısında secengeım kalmıyo Ilgılendıgın ıcın tekrar tesekkurler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ne demek onemli degil... bol sans aslinda work and travel biraz da sans isi....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Tamamen katılıyorum genellıkle eglence kısmı on planda ama surunme kısmıda pek kısa bı surec degıl

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

gel gel sen de gel taklırız pacific park mı iş?
    Electricity Paralyses..!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart pacific park

pacific parkta olucm bu yaz tanışalım gitmeden önce bide bilgisi olan varsa azcık anlatsın yaw

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)