Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida uçak biletleri hakkında Acenta önerisi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Florida uçak biletleri hakkında Acenta önerisi

Arkadaşlar,

Herhangi bir hava yolu şirketi ile İstanbuldan - Floridaya aktarmalı olarak herhangi bir hava yolu şirketinden fiyat bilgisi alan oldumu acaba?

Ben 2 hafta önce 1600 TL şeklinde öğrendiğim bilet fiyatları şimdi olmuş 1800..

1800 TL aşağasındaki bir fiyattan bilet satışı yapan ANKARA da bir firma önerisi olan varsa, lütfen bana yazabilir mi acaba?

Bir acentayı aradım az önce, İstanbul-NewYork-Atlanta-Destin içim 870 Euro dedi..havayolu şirketi elta

KLM den fiyat istedim, Amsterdam aktarmalı 1000 Euro dedi..Yuhh yaa..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aalpinist,

Neden sadece turk bilet acentalarina bagli kaliyorsun ki?

Soyle bir hesap yap. Burdan New York'a ya da Washington'a 540 Euro'ya gidis donus bileti alabiliyorsun. Oralardan da Destin'deki sehir merkezine 5 dk uzakliktaki havalanina 250 dolara gidis donus bilet alabilirsin. Bu sekilde ucretten iyi kar yapabilirsin. Bence bir arastir.

Benim is kesin degil, ama Destin'e olursa ben bu sekilde gidecegim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada Amerika icinde Destin'e yakin her havaalanina ucuslarin fiyatina baktim. En ucuzu Washington-Atlanta-Walton Beach ucusu..

Orlando uzerinden falan cok pahaliya patliyor.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

aynen dogru... ama soyle bir sorun olabilir amerika ici ucuslarda ekstra bavul parasi ve ekstra agirlik parasi verecegini unutma tabi bunu 2 tane 23 kiloluk bavul getirecegin varsayimiyla soledim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok tesekkurler arkadaşlar bilgiler için...
    2 gün önce bende bir firma buldum belki işinize yarar sizlerinde, isterseniz ismini yazabilirm özel mesajla...Yani bilet işim halloldu gibi..

Bnede Air france yada büyük ihtimalle Lufthansa dan bilet alacağım. Bilet ücreti kredi kartına taksitle yaklaşık olarak 640 Euro civarında..Tabi yine iki yerden aktarması var..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hangi tarihler arası bakıyorsun? www.orbitz.com da 17 Haziran - 11 Eylül uçuşu 915$ şu anda Delta ile.. İstanbul-New York- Valparaiso, FL şeklinde çıktı destin yazınca..Galiba oradaki havaalanının adı bu..

915$ da 702€ falan yapıyor..Expedia'ya falan da bakmak lazım..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 4 haziran 15 Eylüle fiyat sordum...

ayrıca www.sonfiyat.com diye bir sitede var..Belki yardımcı olabilr..

Fakat benim gideceğim hava alanı, Florida-Pensacola Yerel Havaalanı-

Destine yakın olarak bulunan briden fazla havalanı var fakat en yakınları,
    Pensacola ve Fort Walton Beach diye biliyorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

With its emerald-green waters and sugary white sand beaches, Destin is the jewel of the Gulf Coast; and with plenty of airports in the area, it is easy to get there and enjoy a fantastic beach vacation. Three airports in Destin's neighboring cities offer direct flights to the area: Okaloosa County Airport (VPS), Pensacola Regional Airport (PNS) and Panama City Bay County International Airport(PFN). When you arrive, various car rental, shuttle, limousine and taxi services are available at all the airports to get you on your way to a beautiful beach vacation in no time.
    Burada yazan 3 hava alanına bakabilirmişsin Destin için.. Verdiğin tarihlerde VPS için 1018$, PNS için 1070$ ve PFN için de 1118$ çıktı fiyat..Başka yerlere de bakmakta fayda var ama..

Bu arada keşke ben de yüksek lisans olsam

Bizim akademik takvim 14 haziran diyor final sonuna..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

İstersen zaman zaman martinair.com da kontrol et bazen guzel kampanyalar uyguluyor bız miami havaalına giderken fıyatı tam hatırlamıyorumda normalın baya altında fıyat almıstık.Su anda mart nısan ıcın bır kampanya gozukuyor belkı onumuzdekı donemde gıdecegın aylar ıcınde bır kampanya olur.Bildigim kadarıyla Martinair KLM nin alt kurulusu istanbuldan ucusu yok (KLM ile istanbul-amsterdam,Martinair ile Florida-Amsterdam).Yanlız bır sorun var florida da bırcok havaalınana ucusu olmasına ragmen sanırım dedıgın ıkı havaalına ucusu yok.İstersen sende bir kontrol et belkı bır kampanyası olur yakın donemde ama malesef su anda fıyatları pek cazıp degıl,kolay gelsin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Birisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada yazan 3 hava alanına bakabilirmişsin Destin için.. Verdiğin tarihlerde VPS için 1018$, PNS için 1070$ ve PFN için de 1118$ çıktı fiyat..Başka yerlere de bakmakta fayda var ama..

Bu arada keşke ben de yüksek lisans olsam

Bizim akademik takvim 14 haziran diyor final sonuna..

Teşekkürler..

evet bu havaalanlarını biliyrm fakat PNS yi bilerek seçiyorum doğrusunu soylemek gerekırse...

Yaptığım sözleşmede eğer PNS ye gelidğim taktirde işveren beni bu havaalnından ücretisz alıp kalacağım yere kadar götürecekmiş...

madem boyle bir imkan var kaçırmıyım dedim....o yüzden PNS...

Buarada aslında mayısın 1 inden sonra bile gitme imkanım var benim, fakat bazı sebeplerden dolayı bekliyorum 3 haziranı....Yüksek lisansta sınav derdin olmadığı için rahat oluyorsun...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence biletlerimizi TURKİSHWAT ın ayrıcalıklı biletilerinden temin edelim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle merhaba, bu ve bundan sonra okuyacaklarınız forumdaki ilk mesajım olacak, herbirinizi sevgiyle selamlıyorum, adım Anıl bu arada... Herneyse, yeniden başlık açmamak adına yaptığım aramada bulduğum 2 yıllık konuyu müsadenizle hortlatıyorum.

Bu sezon Valparaiso için aldığınız, almadıysanız gördüğünüz en ucuz bilet nerede ve ne kadar arkadaşlar? Bu bölgeye gidenler olarak uçak bileti ya da herhangi alakalı konuda bu başlık altından bilgi paylaşımında bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Öncelikle mrb anıl. Yerinin ismini google'a yazınca şili çıkması da ayrı bi güzel Neyse olaya geçeyim ben Panama City Beach'e gidicem bu sene, dönerken NYC'den dönmeyi planlıyorum. Ve gidiş: izmir-Panama city, Dönüş: NYC-izmir yapınca fiyat baya tuzlu oluyor. ama izmir-NYC gidiş dönüş alıp, NYC'den de Panama City'e bilet alınca daha ucuz olduğunu gördüm. Bu iki yer arasında pek birşey fark ediceğini sanmıyorum, sen de fiyat olarak böyle birşey araştırabilirsin. Fiyat olarak konuşursam Panama city beach için;
    sen istanbuldasın galiba, onun için ist yazıyorum:

ist-nyc(gidiş geliş, 1 stop, 13sa, britishairways) €525 civarı.[THY istersen non-stop gidiş dönüş €650 filan var]
    nyc-panama city(gidiş, delta, 1 stop, 5 saat) $200.
    Panama city beach böyle tutuyor, senin yer içinde fiyatların ortalama bu kadar olacağını sanıyorum.

Daha iyi birşey varsa önerilere açığım ben de.
    Konu orcns tarafından (11-03-2011 Saat 04:11 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum bahsettiğim havaalanı Fort Walton Beach'te ve Valparaiso -kısaca VPS- olarak geçiyor. Çalışacağım yer Panama City'de olsa da seçtiğim işin sponsoru beni bu hava alanından karşılayacak.

Şu ana kadar gördüğüm en uygun bilet Air Fast Tickets - Online otel kaydı ? Tatilinize başlamanın en kolay ve en hızlı yolu 'te 1541 TRY IST-VPS gidiş-dönüş. Ayrıca dönüşte NYC gezisi düşünen arkadaşlar için, bir çok sitede Expedia, Orbitz vs. VPS'e inip JFK'den dönmek doğal olarak fiyatı yaklaşık 100 euro aşağıya çekiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yaz orlandoya gidicek arkadas varmı gidicekse nerde calışıcak konaklamayı nasıl yapıcak paylasırsa sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)