Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 Mart ANKARA Vize Gorusmesi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 5 Mart ANKARA Vize Gorusmesi

Bugun saat 1.30 da gorusmem vardi biraz olsun diger arkadaslara yardimci olabilmek icin kisaca anlaticam.Saat 1 gibi konsoloslugun onundeydim baya kalabalikti.sirayla iceri girdik once disardaki camekanli yerde esas basvuru evraklari alindi hatta kadin bana senin gelmene gerek yok pasaportunu yollaman yeterli dedi biz sirketlere o kadar soyluyoruz sizleri yine de yolluyorlar dedi ( bu arada benim 2. yilim watta) daha sonra numara alip iceri girdim parmak izi verip tekrar oturdum sirami bekledim..sonra bana sira geldi.Konustuklarimizi tek tek yazmak isterdim ama okadar uzun surduki okumasi bile zor olur.Soldaki gisedeki cekik gozlu bayanla gorustum.Herkesi cok zorladi yaklasik 10 dk ya yakin surekli sorular sordu.2 kisi gozumun onunde red aldi nedeni de nereye gidecegini sordugunda cocugun 3-4 farkli yer solemesi ds formunda farkli yer yazmasi bide sorulara net cevaplar vermemesi idi. Bana okulumu bolumumu neden tekrar ayni yere gittigimi orada ne is yaptigimi sordu.Sonra ortlaman cok iyi dedi ileride yuksek lisans dusunuyormusun dedi abd de .Bende neden olmasin cok iyi okullar var dedim orda.Sonra her sene wat programina katilicakmisin boyle dedi bende hayir bu yil son dedim staj yapicam dedim.Nerde yapicaksin dedi bende henuz belli degil ama bikac yer var dedim dusundugum.Sonra ailemle ilgili onlari anlatmami istedi.abd deki patronun adini sordu firmasinin ismini merkezini fln sordu.Sonunda ds-2019 umu imzaladi ve sevisimle birlikte geri verdi..ups e git ve adres ver dedi biz sana pasaportunu yollicaz ve have a nice summer diyerek uzun suren muhabeti bitirdi sonunda..(bu arada atlamis olabilcegin bi suru soru olabilir bugun nedense cok zorladilar herkesi kimse anlamadi nedenini )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hayırlı olsun dostum.. Bizim de ds ler gelsede belli olsa
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tesekkur ederim umarim herkes sorunsuz bir gorusme gecirir..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sana da hayırlı olsun o zaman

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bendee 5 mart 1 bucukta girdim..mr usa doru soluoo inanılmaz kastılar..banadaa sordugu bikaç soruyu soleyim size...ilk başta dedi nerde okuosun falan filan..sonra nereye gitceksin dedi iştee soledim nereye gitcegimi..sonra dediki ne kadar alcagını biliomusun orda saat başına dedi??bende 8 dolar dedim..biriktirmeyi düşünüomusun dedi parayı..evet dedim..napcaksınn biriktircegin parayı dedi..araba alıcam dedim kadın orda koptu turkiyedemi amerikadamı dedi??turkiyede dedim.. burda arabalar cok pahalı biliomusun dedi..evet biliorum dedim..ee nasıl alcan dedi..dedim belki alırım sonraa iştee eksik belgeleri soledi ds formu falan..en son ayrılırkende GOOD LUCK İN TEXAS dedi.bende thanks dedim cıktım vizeyi almışımdır heralde?? amaaa ne sorcakları hiç belli olmuo hakkaten...bende gordum o gun red yiyenleri

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu aradaa ordaki japon kadına gittim..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ikinize de vize yayırlı olsun arkadaslar...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Cok iyi gorusme yapmissiniz ikinizde . Hayirli olsun !!
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tekrar tesekkurler herkese..Bu arada girmeyen arkadaslari uyariyorum eger isiniz belli degilse bile orada sanki kesin belliymis gibi tek bir yer soyleyin 3-4 farkli eyalet ve is soyleyince sizi sorguya cekiyor o anda tereddut edince de reddi veriyor..Bugun cogu red o sekilde oldu,bu konuda cok dikkatli olun..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlıs olsun !!!! bnde ayın 16sı 1.45 gırecm INSALLAH. bakalım nasıl olacak.... bna tavsıye edecsgnz bır sey var mı? bıraz heyecanlıyım....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla orxan benim sana tavsiyem öyle cok saglam ingilizceye bakmıolar..sadecee bilgilerin kagıttakiyle senin solediklerin birbirilerini tutuomu ona bakıolarr ve kendinden emin ol..tamam heyecan olabilir bu herkeste varr amaa solediklerinn sakın şaşırtıcı olmasınn herşeyde net ol bişi dediysen meselaa karşındaki gorevli aaa sen ciddimisin bu bence böle olmaz derse bile yok de bence bu böle olur...meselaa banaa birikticegin parayla napcan dedi araba alcam dedim..aaaa dedii cok pahalı burda arabalar falan dedi alamassın dedidee..vallaa almayı dusunuorumm ve bunu başarcam dedim..belkide bu emin olmamm hoşuna gitmiştir sonundada sana ii şanslar texasta dedi..ölee yanii kardeş kendinden emin ol yeter

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet dogru soyluyorsun..Kendinizden cok emin olmaniz gerekiyor ve kesin net cevaplar vermek cok onemli ozellikle soldaki cekik gozlu bayana denk gelirseniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)