Sayfa 3 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu
Toplam 516 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah Lagoonpark

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

slm özgürsüm vizem onalylandı 2 haziranda uçak bileti alcağım fiyatlar hakkında bilgin var mı sen aldınmı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayir ben daha almadim ama istanbul cikisli olarak slc biletleri 650-700 euro arasinda su aralar... ben de 3 unde cikacam ins. vizeyi alirsam.. bu arada hayirli olsun...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çok saol bizde 2 haziranda 650 euro civarı alacağız bu bizim konaklayacağımız yerde wal mart var mı yakınlarda bi telefon işini net 10 alarak çözmeyi düşünüyorum sence ne yapalım ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yakinlarda wal-mart bulunur ordan alirsiniz telefonlari....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tmm çok saol

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ozgursum biz 3 kişi gidiyoruz orada araba almayı düşünüyoruz utah ta fiyatlar hakkında bilgin var mı araba alabileceğimiz yerler var mı araba aldıktan san fransisco dan iç hat bileti alcağız arabayı orada satmayı düşünüyoruz new yorka gidip 3-4 gün durup oradan istanbula gitmeyi düşünüyoruz bu araba satış işi zor olurmu bilgin var mı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben de almayi dusunuyorum aslinda orda birkac arkadasim var benim. onlar ayarlamaya calisacaklar araba ordayken yardimci olmaya calisirim bu konuda... bir de facebook da grup kurdum giden herkesin orda bulusmasi icin ayrica gecen sene giden 4-5 arkadasim da var...lagoonpark work and travel diye arat bulursun...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tamamdır saolasın facebook grubuna katılırım bende

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada adım batuhan face te ekeledim seni

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm ozgursum..bilet işini hallettim delta airlines tan 689 euro ya. salt lake city e indigimizde kalıcagımız yerlere gıderken bi varıs ucreti olucakmıs galiba. kac dolar civarı olucak bizim? iş kıyafetleri hakkında bisey sorcm. gıyecegımız sort krem rengi olcakmıs.sort basketbol sortu filan olabilir mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

by bad bende lagoona gidiyorum bu ev için depozito yu naptın sen nerden yatırdın hangi tarihte gidiyorsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba safab, depozito yu sirkete verdim onlar yatırdılar, david in verdigi kagıta gore en son yatırma gunu 20 mart ama yine de sen sirketinle konus.hangi sirketle gıdıyorsun?..9 haziran da gıdıcem ben istanbul-ny-salt lake city olucak ucus..safab sen sort işini naptın basketbol sortu fılan oluyor mu acaba yoksa keten mi olucak illaki ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı by_bad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba safab, depozito yu sirkete verdim onlar yatırdılar, david in verdigi kagıta gore en son yatırma gunu 20 mart ama yine de sen sirketinle konus.hangi sirketle gıdıyorsun?..9 haziran da gıdıcem ben istanbul-ny-salt lake city olucak ucus..safab sen sort işini naptın basketbol sortu fılan oluyor mu acaba yoksa keten mi olucak illaki ?
    ,

bizim şirket global vizyon siz kendiniz yatırın dedi ama bankalar komisyon kesiyor sizin şirket aldımı sizden komisyon filan yoksa sadece 150 dolar mı bize vize aldıktan sonra yatırın dedi vizeler yeni geldi bizde ayın 2 sinde gidiyoruz ben food ta çalışacağım bizde şort yok pantolon var bitane kahve rengi götüreceğim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim sirket(EDUYORK) bızden 155 dolar istedi 5 dolar havale parasıymıs..dedıgın gibi bankalar baya bi komisyon alıyor.sirket yatırmıyorsa sen seve seve yatırcan baska care yok

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hadi ya garanti ye sordum 25 dolar alıyor yarın bi hsbc ye uğrayım yatırayım artık inşallah kabul ederler 20 gün kaldı gitmeye daha ev kesin değil neyse artık hallederiz bu karşılama işi nasıl olacak ya orda açıkta kalmayalım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

basket sortu filan giyilmiyor normalk klasik sortlar yandan cepli de olmuyor... kahverengi degil benim bildigim krem rengi olacak koyu olmasin pantolon ve sortlar ona gore acik krem renk olacak...
    bu arada havaalani ev arasinda sanirim kisi basi 20 dolar max. tutar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saolasın ozgursum..ya bu sortu abd den alsak olur mu ? gittiğimiz gibi işe baslamıyoruz galiba. almaya fırsatımız olur mu?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

gittigin 2 gun icinde ise baslarsin.. ondan mutlaka yaninda bir tane sort veya pantolon gotur...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Evet bugün vizem elime ulaştı ve ben de Utah yolcuları kervanına katıldım..Ben size yaklaşık 4-5 saat uzaklıkta başka bir şehre gidiyorum ama az önce planı yaptık Lagoon'a mutlaka bir gün gelecez..

Şu fiyatlardan haber versen biraz özgür?Orda bir günlük eğlence ne kadara patlar bize?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kisi basi gunluk 50 -60 dolara patlar ama sen gelmeden konusuruz birseyler ayarlamaya calisiriz sana

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kisi basi gunluk 50 -60 dolara patlar ama sen gelmeden konusuruz birseyler ayarlamaya calisiriz sana
    2005'de 15$ civarına daily pass ler satılıyormuş..Hala yok mu onlardan?

Bu arada sen bu başlıkta mı yatıyorsun..Hemen cevap verdin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben gorurum hemen bir sey durttu beni foruma girdim bir baktim bu konuya yazi yazilmis daily pass ler 35-40 dolar civari kesin rakami bilmiyorum aslinda ama 40 dolar filandir bu sene de...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

utahcı başı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

selam özgürsüm şirket akalcağımız yerin adresini verdi 55 W Center Street North Salt Lake, Ut 84054 burası hakkında bilgin var mı biraz bilgi verirsen sevinirim senin vize durumun ne oldu

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hele bi gidelim de buluruz bi yolunu..Türküz sonuçta bir açık yakalar dalarız ordan

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

north salt lake dedigim gibi biraz sehrin disina dogru kurulu bir bolge.. cok genelde evlerin oldugu bir alan cok fazla eglenilecek sey yok ama downtown a ulasim kolay orda herseye ulasabilirsin.. kalinacak yer cok buyuk ihtimalle apartments olacak gecen sene orda kalinmisti sanirim. fena bir yer degil konaklma olarak. bu arada ben vizeden red aldim haziran 15 de tekrar gidecem. sormadan soyleyim gecen sene de ayni ortalamayla almistim vizeyi ama bu sene konsolosla gorusmem de biraz tartismistik sanirim bu yuzden aldim neyse haziran sonunda anca gelicem oraya anlayacagin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

north salt lake dedigim gibi biraz sehrin disina dogru kurulu bir bolge.. cok genelde evlerin oldugu bir alan cok fazla eglenilecek sey yok ama downtown a ulasim kolay orda herseye ulasabilirsin.. kalinacak yer cok buyuk ihtimalle apartments olacak gecen sene orda kalinmisti sanirim. fena bir yer degil konaklma olarak. bu arada ben vizeden red aldim haziran 15 de tekrar gidecem. sormadan soyleyim gecen sene de ayni ortalamayla almistim vizeyi ama bu sene konsolosla gorusmem de biraz tartismistik sanirim bu yuzden aldim neyse haziran sonunda anca gelicem oraya anlayacagin.
    Hadi yaa..Üzüldüm şimdi..Sen niye direk evrak yollamadın ki?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

garantiye alayim da gidip kendim goruseyim dedim red almak icin ugrasmisim anlayacagin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

garantiye alayim da gidip kendim goruseyim dedim red almak icin ugrasmisim anlayacagin
    Tekrar randevu aldın mı bari?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

anladım sağlık olsun 2.cide alırsın inşallah bilgiler için sağol bu apartments de tüm öğrenciler mi kalıyor ayrıca bi ev de kaç kişi kalıyor biliyormusun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)