Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pennyslavania?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart pennyslavania?

slm arkadaşlar. pennyslavania.ya giden var mı? ben Lancaster.da çalışcam. oraya giden varsa tanışalım

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

PENNSYLVANIA yazması en zor eyalet Ben gittim bir müddet Bristol'da kaldım ara ara philedelphia'ya gittim. Pennsylvania araçlarının sadece arkasında plakaları var önlerinde yok. Herşeyi söyledim bak eksik birşey kaldı mı?
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

lancaster amish memleketidir ayrıca..elektrik flan kullanmazlar.arabaya binmezler.herkes aynı giyinir erkeklerinin saç kesimleri tek modeldir.pantolon askısı takarlar.kızların kafasında bişi vardır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben d pennsylvaniaya gidiorm bi arkadaşmla beraber. ama biz hershey parkta çalışcaz.oraa giden wae gitmş olan varsa yardımlarınızı bekleriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt yanlış yazmışım. pennsylvania. aslında amerikanın heryerinde bir Türk ile karşılaşmak mümkün. benim çalışacağım yer hershey parkına yakın sanırım. neyse arkadaşlar ben sizi bulurum orda :P ( sanki orası Türkiye)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki,biz gökhan ve ben, gizem, subwayde çalışıorz hershey parkın içinde. bulun bizi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı moone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki,biz gökhan ve ben, gizem, subwayde çalışıorz hershey parkın içinde. bulun bizi
    arkadaşım bnde hershey parka gitcem bu yaz.orası nasıl?iş rahat mı?eğlenceli bi yermi?memnun kalırmıyız?bunları cevaplarsan çok sevincem.çünkü biz bu yaz oraya gitmeyi ciddi ciddi düşünüoz?beni hızlı bir şekilde bilgilendirirsen sevinirim.şimdiden teşşekürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla bende hershey parkı düşünüyorum sercen kerem tomaç facebookta ekleyin arkadaşlar konuşalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben ve 2 arkadaşım daha Hershey'de çikolata fabrikasında çalışmayı düşünüyoruz. Job offer'ı daha imzalamadık eğer daha önce giden varsa yaşam nasıldır, hayat çokmu pahalı, 2. iş seçeneği çok mu az vb bilgiler werirse sewinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart hersheypark-pensylvania

Alıntı moone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 yazında hersheypark ta subway de çaılışacağım.Varsa orada çalışacak başka arkadaşlar yazışalım olursa beraber gidelim hatta...
    *EnFla ProDuction™*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks