Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida - Destin - 2009

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Florida - Destin - 2009

Arkadaşlar ,

Haziran ayında Florida Destin e gidiyorum bir aksilik olmazsa.

Şehir hakkında bilgisi olan var mı acaba yada Destin' e giden?

Ayrıca bilgisi olan arkadaşlar varsa ulaşım hakkında birşey sormak istiyorum.

İstanbuldan Direkt olarak Floridaya uçuş yok malesef. Önce New Yorka gidiyorum, ordanda aktarma yaparak Orlando Internatıonal Air Port' a geçiyorum.

E tabi sonrasındada önümde yaklaşık 500 km yol bulunuyor Destine gitmek için.

Acaba orlandodan Destine uçak var mıdır?

Yada siz hangi ulaşım aracını öneririsiniz??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende şimdi ona bakıyordum benim işim kesin değil ama olursa diye hava yollarına bakıyorum heralde direk burdan new yorka uçulucak ordan kennedy airporttan direk floridaya uçulabilir veya havaalanı değiiştirlip de floridaya gidilebilir diye düşündüm ama bi türlü uçuş bulamadım ben firmaya sormak lazım onu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben firmaya sordum, new yorktan aktarmalı gidiyor malesef...fakat orlandoya varınca bir aktarma daha var yine (

oda otobusle olacak sanırım...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben firmaya sordum, new yorktan aktarmalı gidiyor malesef...fakat orlandoya varınca bir aktarma daha var yine (

oda otobusle olacak sanırım...

evet netten baktım ny tan orlandoya gidio orlandodan tallahaseye uçak var (400 dolar )şimdi buldum netten deltadan belki daha ucuz firmalarda vardır amerikada yerel olanlar onlara bakıyorum şimdi bide otobüslere bakıcam tekrar yazıcam buraya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı anyhow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet netten baktım ny tan orlandoya gidio orlandodan tallahaseye uçak var (400 dolar )şimdi buldum netten deltadan belki daha ucuz firmalarda vardır amerikada yerel olanlar onlara bakıyorum şimdi bide otobüslere bakıcam tekrar yazıcam buraya

yerel uçuşlar 220 dolara fln var gene tallahasee ye orlandodan otobüsle destine bilet 83 dolar tren yoluna baktım fakat destine yakın durak bulamadım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bende yardımcı olmak ıcın baktım greyhound ve amtrak e ama bulamadım destine yakın bır durak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yokmu daha önce gitmiş biri yardımcı olsun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

O halde en iyi secenek Orlandoya gelmek ve otobusle gitmek gibi, ekonomiklik dusunulecekse...83 dolar yaklasık 500 km...

fakat uçağın orlandoya varıs saatini iyi ayarlamak gerekli....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Buarada benim rastladığım en ucuz firma delta oldu orlando için...Fakat soyle bir sorun var arkadaşlar...

Benim aldığım bilgilere göre uçağın istanbuldan kalkıs saati 12.30..ve new yorka vardıktan sonraki aktarma ucağının kalkıs saati arasında yaklasık 3 saat var..bu süre kontroller için yeterli..
    fakat orlandoya vardığımız zaman gece 12 oluyor...

bu durum karsısında bende delta hava yollarının baska bir saatte seferi olup olmadığını sordum..Bu kezde sabah saatlerinde bir ucus soylediler...Orlandoya gec saatte varmıyoruz iyi hos güzel derken,, bana sunu soylediler....sabah saatlerinde istanbuldan kalkan ucak, new yorka varınca aktarma yapacağımız ucağa geçmek için sadece 2 saatimiz olduğunu ve bu sürenin kontroller için yetmeyebileceğini soylediler..

lütfen sizlerde bu konulara dikkat edin...uçağı kaçırma riskini dikkate alın derim ucus saatleri secerken...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Buarada benim rastladığım en ucuz firma delta oldu orlando için...Fakat soyle bir sorun var arkadaşlar...

Benim aldığım bilgilere göre uçağın istanbuldan kalkıs saati 12.30..ve new yorka vardıktan sonraki aktarma ucağının kalkıs saati arasında yaklasık 3 saat var..bu süre kontroller için yeterli..
    fakat orlandoya vardığımız zaman gece 12 oluyor...

bu durum karsısında bende delta hava yollarının baska bir saatte seferi olup olmadığını sordum..Bu kezde sabah saatlerinde bir ucus soylediler...Orlandoya gec saatte varmıyoruz iyi hos güzel derken,, bana sunu soylediler....sabah saatlerinde istanbuldan kalkan ucak, new yorka varınca aktarma yapacağımız ucağa geçmek için sadece 2 saatimiz olduğunu ve bu sürenin kontroller için yetmeyebileceğini soylediler..

lütfen sizlerde bu konulara dikkat edin...uçağı kaçırma riskini dikkate alın derim ucus saatleri secerken...

bende aynen deltayla gidicem ama 2 saatlık zaman yetmezse napıcaz en iyisi direk newyorka bilet almak sonra ordan artık florida orlandoya işimiz bitince bileti hemen alıp uçmakta mantıklı gözüküyo sana bazı linkler verim ordan bakarsan daha kolay olur senin için

Havayolu

* http://www.expedia.com/
    * http://www.orbitz.com/
    * http://www.travelocity.com/
    * http://www.cheaptickets.com/

Otobüs

* Greyhound Bus
    Tel: 1-800-231-2222
    http://www.greyhound.com/

* Bonanza Bus
    Tel: 1-888-751-8800
    http://www.bonanzabus.com/

* Peter Pan Bus
    Tel: 1-888-343-9999
    http://www.peterpanbus.com/

Tren

* http://www.amtrak.com

Araba kiralama Servisleri

*
    * Budget Rent-a Car

Tel: 1-800-527-0700
    http://www.budgetrentacar.com/

* Dollar Rent-a Car
    Tel: 1-800-527-0700
    http://www.dollarcar.com/

* Avis Rent-a Car
    Tel: 1-800-230-4898
    http://www.avis.com/

bu linkleri MAJ adlı kullanıcının verdiğini belirtiyim onada teşekkürlerimi iletim burdan

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

linkler için tesekkurler gercekten...
    Konuyla bağlantılı birşey soracağım bu halde.

Bu bahsetmiş olduğunuz otobus sırketleri, türkiyedeki gib mi? yanii özel bir terminalleri var mı yoksa havaalanında büroları falan mı var...Yani orlandoya indikten sonra otobus bileti bulmakta sorun yasarmyz yada netten şimdieden alalım mı bileti...
    Yani Türkiyede olsa, her saat istediğmiz yone buluruzda, bayram falan değilse....yanii orlandoda daha onceden bileti alıpta, sıkıntıya dusmekte te var...dusunsenize ucağınız rotar yapıyor ve ardarda hersey sarkıyorr, eliniz kolunuz bağlı...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, Florida Destin' e gidecek katılımcılar için güzel bir haberim var. Yani boş yere heyecan yapmışız bir bakıma..

Destin' e gitmek için New york üzerinden Orlandoya aktarmaya yapmaya gerek yokmuş çünkü zaten Destin yakınlarında ATLANTA'da uluslararası bir hava alanı daha varmış. Zaten sponsor şirket ve iş verende bu havaalanına yönlendirmişler...Atlantadan Destin için uçak yada otobüzü tercih edebilirz tekrar..Atlanta Destin arası yaklasık 400 km...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar, Florida Destin' e gidecek katılımcılar için güzel bir haberim var. Yani boş yere heyecan yapmışız bir bakıma..

Destin' e gitmek için New york üzerinden Orlandoya aktarmaya yapmaya gerek yokmuş çünkü zaten Destin yakınlarında ATLANTA'da uluslararası bir hava alanı daha varmış. Zaten sponsor şirket ve iş verende bu havaalanına yönlendirmişler...Atlantadan Destin için uçak yada otobüzü tercih edebilirz tekrar..Atlanta Destin arası yaklasık 400 km...

evet boyle çook rahat oluyor fakat istanbuldan delta uçakları yazın 12:30 da kalkıyor newyorka inme yerel saatle 4:55 oluyor orda giriş işlemleri bavul bulma falan derken 3 saat anca yeter atlantaya new yorktan 2 uçuş var o saatten sonra biri 6:55 diğeri 8:40 6:55 uçağına yetişmek için baya zorlamak gerekli ki ilk defa gidicem en azından ben o yüzden 8:40 uygun bu uçakta atlantaya 11:24 te varıyor işte sorun şimdi başlıyor bu saatten sonra fort walton beach airporta ki burası destine en yakın havaalanı floridada uçuş yok uçuş sabah 7:50 de başlıyo yerel saat 8 de iniyorsunuz sonra destin 35 kilometre artık taksimi şehiriçi otobüsmü orasını bilmem sorun atalanta fazladan 8 saat kalmak yalnız gidiceğim için düşündürüyor zaten yeterince yorgun olucam okadar uçuşlaordan otobüse bakmak lazım bide otobüste 12 saat ila 9 saat sürüyor buyrun bi akıl verin daha önce giden arkadaşlar nerdesiniz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir tur şirketini arayacağım...sonra yardımcı olabilecek bir şeyler yazacağım bende...1dk..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Öneri

Alıntı anyhow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet boyle çook rahat oluyor fakat istanbuldan delta uçakları yazın 12:30 da kalkıyor newyorka inme yerel saatle 4:55 oluyor orda giriş işlemleri bavul bulma falan derken 3 saat anca yeter atlantaya new yorktan 2 uçuş var o saatten sonra biri 6:55 diğeri 8:40 6:55 uçağına yetişmek için baya zorlamak gerekli ki ilk defa gidicem en azından ben o yüzden 8:40 uygun bu uçakta atlantaya 11:24 te varıyor işte sorun şimdi başlıyor bu saatten sonra fort walton beach airporta ki burası destine en yakın havaalanı floridada uçuş yok uçuş sabah 7:50 de başlıyo yerel saat 8 de iniyorsunuz sonra destin 35 kilometre artık taksimi şehiriçi otobüsmü orasını bilmem sorun atalanta fazladan 8 saat kalmak yalnız gidiceğim için düşündürüyor zaten yeterince yorgun olucam okadar uçuşlaordan otobüse bakmak lazım bide otobüste 12 saat ila 9 saat sürüyor buyrun bi akıl verin daha önce giden arkadaşlar nerdesiniz

Doğrusunu soylemek gerekirse, önerim şu..
    Bende ilk defa gideceğim ve new yorktan aktarma konusunda bende 20.40 pm i secerim...Atlantadanda otobusu tercih etmek en iyisi...Çünkü uçak için bekleyip yorgun argın rezil olana kadar okadar saat..Otobuse binip daha Ekonomik bir parayla gitmek ve dinlenmek en doğrusu bana kalırsa....Ben otobusle gitme kararı aldım...

Fakat şimdide soyle bir sorun var..Otobusun 9-12 saat sürmesi sorun değil ..manzara izleye izleye gidilir fakat gecenin 12 sinde otobus bulabilecekmyz Destine?? Bence şimdiki sorun bu?

Buarada yolculuğun 9-12 saat sürdüğünden eminmsn....400-500 km , ankara istanbul gibi gerçi ordaki otobus soforleri ve firmalar nasıl çok merak ediyrm

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Doğrusunu soylemek gerekirse, önerim şu..
    Bende ilk defa gideceğim ve new yorktan aktarma konusunda bende 20.40 pm i secerim...Atlantadanda otobusu tercih etmek en iyisi...Çünkü uçak için bekleyip yorgun argın rezil olana kadar okadar saat..Otobuse binip daha Ekonomik bir parayla gitmek ve dinlenmek en doğrusu bana kalırsa....Ben otobusle gitme kararı aldım...

Fakat şimdide soyle bir sorun var..Otobusun 9-12 saat sürmesi sorun değil ..manzara izleye izleye gidilir fakat gecenin 12 sinde otobus bulabilecekmyz Destine?? Bence şimdiki sorun bu?

Buarada yolculuğun 9-12 saat sürdüğünden eminmsn....400-500 km , ankara istanbul gibi gerçi ordaki otobus soforleri ve firmalar nasıl çok merak ediyrm
    malesef firmanın yolculuk süresi olarak yazdığı süre bu

ben baktım gece sefer yok otobüs içinde sabahı bekliceksin malasef en erken otobüs 8:30 daydı galiba

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozaman....sanırım yine otobusu secerim fakat ucak ekonomikse ucakta olabilir veya atlantada kalacak bir yer bulacağım.....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

artık bi yolu bulunucak ordan şirketine sorarsan belki yardımcı olurlar kalma konusunda

benim 9 martta iş görüşmem var olursa destin florida 16 sında yola çıkıcam burdan sen ne zaman yola çıkıyorsun bu arada

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim tarihim 20 hazirana kadar süresi var fakat ben 2-3 haziran gibi gideceğim...senin iş yeri neresi?

Pozisyon: Sponsor Şirket
    Tecrübe Puanı
    0

Fort walton beach airport tan (http://flyvps.com/) ulaşmanız sizin için daha iyi olur.
    Amerikaya daha gider gitmez yanınızda valizlerle 50-60 dolar ucuz olsun diye yüzlerce km yi otobüs ile gitmenize gerek yok.
    Destin için uçak bileti almadan birde KLM yi incelemenizi tavsiye ederim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bizde destin'e gidiyoruz 4 kişi.
    Uçuş işleri falan yaklaşık kaç dolar yapıyor?
    Artı
    Şimdiden rezervasyon yaptırıp ucuza getirme gibi bir ihtimalimiz var mı? Vize verilmesse iptal ederiz vize verilirse gideriz alırız bileti.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı emrESES_26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde destin'e gidiyoruz 4 kişi.
    Uçuş işleri falan yaklaşık kaç dolar yapıyor?
    Artı
    Şimdiden rezervasyon yaptırıp ucuza getirme gibi bir ihtimalimiz var mı? Vize verilmesse iptal ederiz vize verilirse gideriz alırız bileti.

Uçuş ücretleri gidiş geliş olmak üzere firmadan firmaya değişiyor. Fakat yaklaşık 650-700 EURO civarında diyebilirim. Bizde henüz bilet almadık, vize sonucunu bekliyoruz.
    Şimdiden rezervasyon yaptırma imkanın var tabiki fakat sana belli bir süre veriyorlar, bazen 1-2 gün bazense 1-2 hafta içinde bileti alman lazım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar ben de destin'e gidiyorum cankurtaran olarak. ucak bileti icin bir acentayla anlastık. su anda biletimizi ayırttırıp 1 ay sonra satın alabiliyoruz. İstanbul - Destin gidis dönüs 700 euro su anda. Biraz daha ucuza satan yerler var ama 1 ay beklemiyorlar. Yani biletimizi 1 ay sonra alacagımız icin en ucuz bilet budur. Firma delta, aktarmalar da ny ve atlanta. Bu arada arkadaslar cok tartısılmıs bu konu; destin VPS diye geciyor. Big Kahuna's ta calısacak arkadaslar havaalanından indikten sonra 500 km falan deil taksiyle 2 dklık bir yol gidecekler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim işimde kesin olmamakla birlikte floridaya gidecegim giden arkadaşlar hangi firmada çalışacaklar ve yardımlarınızı bekliyorum elninoyavuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biletimi KLM'den aldım. ist-amsterdam-memphis aktarmalı. iç hatlardan da valparaiso.ya gidiyoruz. ordan da taksiyle destin-big kahunas.a. dönüş ny.dan. fiyatı da 625 euro.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı miniwitch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletimi KLM'den aldım. ist-amsterdam-memphis aktarmalı. iç hatlardan da valparaiso.ya gidiyoruz. ordan da taksiyle destin-big kahunas.a. dönüş ny.dan. fiyatı da 625 euro.
    Gidiş tarihiniz ne zaman??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende klm den aldım. ist-amsterdam-memplis- fort W beach 719 euro 11 haziran gidiş

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nico391988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende klm den aldım. ist-amsterdam-memplis- fort W beach 719 euro 11 haziran gidiş
    haberlesrz insallah arkadaslar...bende destindeyim,, allah kısmet ederse 48 saat sonra uçağım var..yardım edebileceğim birşey olursa grsz...

kolay gelsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gidiş tarihiniz ne zaman??
    3 haziran

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende destina gidicem vizem cıkarsa...Destina en yapın havaalanı 'Okaloosa country regional airport' burasıda hemen 20 dkka lik bir mesefade destina..Su an liste yanımda yok ama oraya sefer yapan şirketleri istersen yazabilirm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)