Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika Banka Borcu - YARDIM -

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bügün şirketimi aradım . hiç bir sorun olmayacağıını amerikaya tekrardan sorunsuz gidebileceğimi söyledi . sadece gidince borcun olan bankadan bir daha hesap açma dediler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

otelden borcu olduğu için mail gelen arkadaşım. geçen yıl bizde otelde aynı durumu yaşadık. odayı üstüne rezerve ettiğimiz yani borçlu olan arkadaş tekrar gitti bu yıl ve hiç bir sorun da yaşamadı. merak etme bişey olmaz
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bank of america debit kartındaki paraları çekmek için tebden para çekmek 0 komisyonlu mudur? bir arkadaş sayfanın başında öyle yazmış..bilen cevaplarsa sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar wells fargo isimli bankadan debit kart çıkarttık ve gelmeden önce kapattırmadım. son kaldığımız otelin parasını ödememiş ve bende hesabımdaki tüm parayı çekmiştim ve hesap eksiye düşmüş şimdi de dün kartım san fransisco dan kullanılmış görünüyor. Amerikada pasaportumu kaybetmiştim acaba bununla bi ilgisi var mı? heabı kapatırmadan önce bakiyeyi 0 a çekmem gerekiyo ve acaba nasıl para transferi yaparım.
    son olarak bu pasaport kaybı başıma bi iş açar mı? Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirseniz çok memnun olurum teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Beyler bende Chase ın debit karti var ama ben ne kadar yatırırsam o kadar kullanıyorum.. Subatda tr ye donecegım . kartı kapatmasam sorun olurmu ? Gercı ben her halukarda kapattıracagım kartı.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı h2run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bende Chase ın debit karti var ama ben ne kadar yatırırsam o kadar kullanıyorum.. Subatda tr ye donecegım . kartı kapatmasam sorun olurmu ? Gercı ben her halukarda kapattıracagım kartı.
    Karti kapatmazsan sorun olabilir. Bir kez daha gidersen actirirsin cok uzun surmuoyr zaten.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bende son gün hesabımı kapattıramadım bank of america hesabım vardı. bi daha gitmeyi düşünüyorum bu sene. geçen mobil bankacılıktan baktım bakiyeme -20 olmuştu ne yapmam lazım arkadaşlar bi tavsiye verir misiniz?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Abd de sıstem nasıl bılemıyorum ama 6 aylık bı bankacı olrk sunları soylıyebılırım
    bızım bankada normal vadesız hesaplar hesapta para varsa ancak para cekme alısverıs vb yapıyor.hesapta para yoksa hıcbısey yapamaz yanlız
    sizin hesabiniza tanimlanan kredili mevduat hesabi (kmh) vardir hesapta para yokken de para varmıs gıbı ıslem yapmanıza olanak saglar.
    hesapta para yokken islem yaparsaniz para cekme alisveris yapma vb bu ek hesaptan yapar islemi eksiye duserseniz/yani avans cekmis/kullanmis olursunuz eksi bakiye kisacasi bir borcnuz oldgun gosteriyor

bu kmh kac gun ekside kalirsa ona gore fazi gelir gun gectikce büyür.
    bızım bankada sıstem boyle.
    son olarak bır ornek vereck olursak kmhdan 500 tl cekersenız -500 olucagı ıcın bakıyenız gerı odemeyı dıyelımkı bır ay sonra yaptın .sıstem kendısı hesaplıyor gunluk faızı ama benım gordgum 500 tl ye 30 gunde bı 28-30 tl bısey fazı cıkıyor.
    yanı 500 tl cekme karsılıgı olrak 1 ay sonra 528 tl gerı odemen gerkıyor.2 ay sonra oderım dersen 2 aylık faızı neyse 500+2aylik faiz odemen gerek

o eksi 20 borcum var diyon ya bikac gun/ay sonra yine bak hala eksi 20 mi diye
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abd de sıstem nasıl bılemıyorum ama 6 aylık bı bankacı olrk sunları soylıyebılırım
    bızım bankada normal vadesız hesaplar hesapta para varsa ancak para cekme alısverıs vb yapıyor.hesapta para yoksa hıcbısey yapamaz yanlız
    sizin hesabiniza tanimlanan kredili mevduat hesabi (kmh) vardir hesapta para yokken de para varmıs gıbı ıslem yapmanıza olanak saglar.
    hesapta para yokken islem yaparsaniz para cekme alisveris yapma vb bu ek hesaptan yapar islemi eksiye duserseniz/yani avans cekmis/kullanmis olursunuz eksi bakiye kisacasi bir borcnuz oldgun gosteriyor

bu kmh kac gun ekside kalirsa ona gore fazi gelir gun gectikce büyür.
    bızım bankada sıstem boyle.
    son olarak bır ornek vereck olursak kmhdan 500 tl cekersenız -500 olucagı ıcın bakıyenız gerı odemeyı dıyelımkı bır ay sonra yaptın .sıstem kendısı hesaplıyor gunluk faızı ama benım gordgum 500 tl ye 30 gunde bı 28-30 tl bısey fazı cıkıyor.
    yanı 500 tl cekme karsılıgı olrak 1 ay sonra 528 tl gerı odemen gerkıyor.2 ay sonra oderım dersen 2 aylık faızı neyse 500+2aylik faiz odemen gerek

o eksi 20 borcum var diyon ya bikac gun/ay sonra yine bak hala eksi 20 mi diye
    Sucre hayirli ugurlu olsun uzun zamandir yoktun forumda.

Nasil gidiyor isler alisabildin mi?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sucre hayirli ugurlu olsun uzun zamandir yoktun forumda.

Nasil gidiyor isler alisabildin mi?
    yogun calısma saatlerı dısında alıstım dıyebılırım bankacılıkta calısma saatlerı uzun bıraz
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)