Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska ve Job Centerlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Alaska ve Job Centerlar

Arkadaşlar alaskanın belli yerlerinde job centerların oldugunu okudum , buralar bize ne kadar yardımcı olur iş bulma konusunda ne kadar zamanda bize dönerler.. Transfer olayını sağlamada etkilimidirler ?

Daha önce job centerlara uğramış tecrübeli arkadaşlar , cevaplarınızı bekliyorum.. teşekkürler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben hic ugramadim ama oradayken gordugum,bazi aldatilip kandirilan arkadaslarin kendilerine is bulabildikleriydi...ama tabi kesin bulunur mu bilmiyorum...
    "Her ne kadar psikopatlıkta gözüm olmasada, dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı peterpan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hic ugramadim ama oradayken gordugum,bazi aldatilip kandirilan arkadaslarin kendilerine is bulabildikleriydi...ama tabi kesin bulunur mu bilmiyorum...
    Aldatilip kandırılma derken? danışman şirketleriyle alakalı böyle bir durum sözkonusumu ..
    ben transfer amaçlı bu jobcentrelara başvurmayı düşünüorm bakalım..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

'aldatilma'=yani buradaki araci sirketlerin verdigi islerin naylon cikmasi!!!alaskaya gidincede apasip kaliyosun,inatciysan job centerlarla ugrasip 1-2 haftaya is ayarliyorsun,yok ayarlayamiyorsan bu seferde ucak biletinin tarihini one almaya ugrasiyorsun ki Turkiyeye donebilesin!
    "Her ne kadar psikopatlıkta gözüm olmasada, dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim"

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben alsakada degılde wisconsinde gitmıstim job center a bana hemen o gun ıs bulmustu onların elınde zaten hazır ısler oluyor ve bu sıze 20 ıle 50 dolara patlıyor

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben alsakada degılde wisconsinde gitmıstim job center a bana hemen o gun ıs bulmustu onların elınde zaten hazır ısler oluyor ve bu sıze 20 ıle 50 dolara patlıyor
    Cok iyiymis bu . Gitmeden once gidecegimiz yerlerdeki job center 'lari arastirlarim ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca orlarda student acency ler var onlarda ogrencıler ıs buluyorlar bu kısılerde genelde polonyalılar oluyo ve 10 30 dolar arasına sana bı ıs buluyo hemde ellerınde genelde o bolgedekı butun acık pozısyonlar oluyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks