Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nerede , Hangi iş..... Tavsiyeleriniz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Nerede , Hangi iş..... Tavsiyeleriniz...

Merhaba arkadaşlar ben alp, ilk mesajım ve başlığımda sizlerden aşağıdaki iş seçeneklerinden hangisini seçmem gerektiği hakkında yardım ve bilgi isteyeceğim...
    Seçenekleri sırasıyla görev , saatlik ücret , şirket , işveren , şehir ve eyalet olarak sıraladım. Hangi işi seçmeliyim ve değerlendirmeleriniz nedir..?;

*“iş” in zorlukları , bilinmeyen yönleri
    *Bölgenin popülerliği, açık ve temiz lisanı -ispanyolcayla harmanlanmış bir ingilizce öğrenilmek istenmez sanırım - sosyal yaşam ve maliyet hatta suç oranı ve hava koşulları - hortum sel felaketleriyle karşılaşmayalım..-
    iste secenekler....

1.Depo görevlisi -12,40 -A sirketi- Pepsi-Raleigh-NC
    2.Depo görevlisi -11,17- A sirketi-Pepsi -Fayettville-NC
    3.Depo görevlisi -10,59- A sirketi -CocaCola-Havre degrace - MD
    4.Depo görevlisi -10,59- A sirketi -CocaCola-Capitol Heights-MD
    5.Depo görevlisi- 11 - A sirketi-C&S - Westfield- CT
    6.Depo görevlisi – 12-15 - A sirketi -Bozzuto's -Chesire-CT
    7.Golf course – 8 – B sirketi – LC Country Club – Lake Charles - LA
    8. Painter – 9,35 – B sirketi – Home Partners – White River Junction - VT
    9. Landscaping – 10 – C sirketi - ? - Lake Charles - LA
    10. Spa – 10 – C sirketi - ? - Provincetown – MA “ne işidir acep bilen var mı..?
    11. Swimming pool/Beach – 10-15 –C sirketi - ? - Silver Spring – MD “lifeguardlık mı?
    12. Rafting – ücret belirsiz ancak kalınacak yer ücretsiz – C sirketi – ? - Hartford - TN
    13. Landscaping – 8-12 – C sirketi - ? - Cody – WY

Özellikle istediğim golf alanında çalışmak.. Beach attendent da görevler arasında gördüm ancak şirketlerin iş listelerinde göremiyorum , o da alternatifler arasında.
    A sirketinin işleri ballı gibi geliyo ama gidenlerin çoğu şirketten memnun değil, yoksa bu depo görevliliğinin çok mu zorluğu var.. B sirketinin su ana kadar olumsuz bir yorumu bulunmuyor.. C sirketinin de Amerikada ilgilenmedigi yorumlari bulunuyor.. Painter işinin zorlukları bahsedilmiş , boyacılık işi bi kaç yerde yaptım fazla zor geleceğini tahmin etmiyorum. Landscaping işi hakkında yorum bulamadım sadece tanımlar var ve bahçe işleriyle uğraşmaktan sıkılmıyorum, eğlenceli olur diye umuyorum..
    Aklınızdaki başka alternatifler de varsa paylaşırsanız sevinirim...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

depo gorevlisi ucretleri oldukca yuksek ama bu yaniltir cunku fazla calisamazsin buuk ihtimalle sana overtime verseler bile calisamazsin hergun o kadar agir seyleri kaldri indir insan olur bir muddet sonra. painter i da bence gec. en iyi is 11 numaradaki lifeguard lik gibi duruyo...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 numaradaki lifeguardlık mı ondan emin degilim sadece Swimming pool/Beach yazıyordu.. ne iş olduğu hakkında fikrim yok..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 numara maryland de lifeguardlık hatırladıım kadarıyla ben onu seçicektim fakat seçmedim şimdi de pişman oldum açıkçası çünkü çok iyi ücret veriyo ve orda konaklama 340 doalrda aylık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lifeguardlık.ta bir oryantsayondan ve sınavdan geçiliyomuş sanırım, havuzun dibindeki anahtarı getri, şurdan şurayı 3 dakkada yüz türünden sınavdan sonra sınavı geçrsen bir de ilkyardım kursu türünden bi eğitim alınıyormuş. Sınavı geçememe i,htimali ve ilk yardım eğitimi süre kaybından dolayı cazip gelmedi açıkçası..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben düşünmüştüm o işi getirisi çok iyi çünkü. Dediğin gibi sınavlara giriyosun ama zaten bu sadece oraya has bişi diil bütün lifeguardlıklarda sınav var. Eğer o işi düşünürsen kesin karar vermden önce işvereninin sınavı geçemediğin taktirde başka bi iş verme garantisi veriyomu onu bi öğren bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün 7- 8 tane şirket daolaştım en sonunda bana göre bir meslek buldum "Karikatüristlik.."
    evet.. farklı bir meslek olsun istedim kendi işim karşıma çıktı.. sahilde müşterilerin portrelerini çiziyosun üstelik tip de var..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirtket tırt çıktı :S.. hala iş arıyorum... eğlence ve su parkında pool maintenance veya landscaping floor attendant pozisyonları var aynı ücrette 8,5 florida destinde.. aylık 320 - 380 konaklama ve yemekelr yüzde elli indirimli... Bu iş seçenekleri nasıldır.._?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)