Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rome - Fiumicino (FCO) havaalanı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart Rome - Fiumicino (FCO) havaalanı

Rome - Fiumicino havaalanı İtalya ülkesindeki en büyük havaalanlarındandır. Havaalanına 34 km uzaklıkta Roma şehri vardır. Rome - Fiumicino turistik gezi için en üstte yer alan bir destinasyondur. Havayolları Rome - Fiumicino havaalanına FCO kodu altında atıf yapar. Maalesef, bazı havayolları Rome - Fiumicino havaalanını ROM kodu altında anarlar, bu da kafa karıştırıcı olabilir. Rome - Fiumicino havaalanında üç yolcu terminali vardır, bu yüzden nerede check edeceğinizi bildiğinizden emin olun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bu hava alanında arrival kısmında THY chech in bürosuna yakın biryerde sigara içilebilir alan bulunmakta. aktarmalarda dışarı çıkamadığımız için sorun oluyordu burda bu sorunu bir sigara firması sponsorluğunda son verilmiş. oldukca güzel bir şekilde dizayn edilmiş sigara odasının bir cephesinin tamamı cam ve havaalanını uçakları falan izleyebiliyosunuz(kapalı olmasından iyidir). ortamda sigara kullanan insan sayısı minimum 20 oluyor ama etrafta hiç sigara dumanı olmuyor. anında sigara dumanları havalandırma sistemleri tarafından cekiliyor. yani sigara kullanmayan birisinin de orda bulunmasında sakınca yok. ayrıca burada görebileceğiniz güzel italyan kızları da cabası

arkadaşlar aktarmalarda öncelikli tercih edebileceğiniz bir hava alanı olduğunu düşünüyorum.
    what's up nigga

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim uçuşum Roma üzerinden New York şeklinde olacak.Romada indikten sonra New york uçağım için 55 dk sürem var.Uçuşlarımın aynı terminalde olması bir avantaj olarak gözüksede Danışmanım kaçırabilirsin dedi ve beni biraz tedirgin etti.Sizce uçağa yetişmem mümkün mü?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı HonorSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim uçuşum Roma üzerinden New York şeklinde olacak.Romada indikten sonra New york uçağım için 55 dk sürem var.Uçuşlarımın aynı terminalde olması bir avantaj olarak gözüksede Danışmanım kaçırabilirsin dedi ve beni biraz tedirgin etti.Sizce uçağa yetişmem mümkün mü?
    çok kısa. normal saatinde vardığında bile bu süre kısa yani, eğer rotar falan yaparsa kesin aktarmayı kaçırırsın..
    AEK

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evt ucagın ınıs kalkıs saatlerı verıldıgınde ucagın havalimanından kalkıs ve havalımanına ınıs saatlerı onlar.ucak durucak merdıven yanasıcak ınıceksın aktarma yapıcagın kapıya gıtceksın bence rıske gırme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bu Roma da herhangi bir sorgu sual olmadan sadece pasaport kontrolüne girip uçağıma geçicem dimi? Eğer öyleyse bu işler neden bu kadar uzun sürüyor?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende burdan gidiyorum ama 3 saat civarı aram war bakiyim bi geziyim roma fiumicono mu neymiş
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Geçen sene Roma'dan yaptım aktarmamı. Adını hatırlamıyorum ama sanırım buydu havalimanı. Giderken uçak rötar yaptı ve 4 saat bekledik. İnanın 4 gün gibi geldi. Tüm koltukların arasına kolçak koymuş dangalaklar. Adam gibi uzanıp yatamadık. Artık gözümüzü kararttık, yerlere yatalım dedik ama tüm duvar dipleri kapılmıştı. İğrenç bir terminalde bekliyorduk anlayacağınız.
    Dönüşte ise terminal çok bombaydı. Bir sürü koltuk vardı 5 kişilik. Kolçak falan da yoktu. Açtım laptopu, uzattım ayaklarımı, film izledim 2-3 saat.
    Eğer terminal numaralarını bulursam yazarım. Gidin orada bekleyin.
    -----
    Gidiş de dönüş de TERMINAL C imiş ama demek ki kapı numaraları farklıydı. Gezin artık terminalin içinde. Yatacak bir yer bulunur elbet.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rome - Fiumicino havaalanı İtalya ülkesindeki en büyük havaalanlarındandır. Havaalanına 34 km uzaklıkta Roma şehri vardır. Rome - Fiumicino turistik gezi için en üstte yer alan bir destinasyondur. Havayolları Rome - Fiumicino havaalanına FCO kodu altında atıf yapar. Maalesef, bazı havayolları Rome - Fiumicino havaalanını ROM kodu altında anarlar, bu da kafa karıştırıcı olabilir. Rome - Fiumicino havaalanında üç yolcu terminali vardır, bu yüzden nerede check edeceğinizi bildiğinizden emin olun.
    arkadaşlar aktarmada süre alan şeyleri yazabilir misiniz? benim de gidişte 50 dk lık terminal 3 ten terminal 5 e aktarmam var map e baktım ama burdaki arkadaşların süre kısa demesi kafamı karıştırdı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ephellicious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aktarmada süre alan şeyleri yazabilir misiniz? benim de gidişte 50 dk lık terminal 3 ten terminal 5 e aktarmam var map e baktım ama burdaki arkadaşların süre kısa demesi kafamı karıştırdı
    aynen benimde öyle uçak 7:55 te iniyor terminal 3 e 8:45 te de terminal 5 ten kalkıck 50 dk lık bi süre var yetişirmiyiz acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba arkadaşlar

Şimdi bizim italyaya iniş yaptı. Sonra neler yapıyoruz adım adım anlatabilir misiniz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı barisyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen benimde öyle uçak 7:55 te iniyor terminal 3 e 8:45 te de terminal 5 ten kalkıck 50 dk lık bi süre var yetişirmiyiz acaba?

Seninle aynı ucaktayız sanırım evet bizimde o aktarma işinde kafamız karıştı

terminal 3 de ucak inecek ve terminal 5 e gidip bizim ny ye gitmemiz gerekecek

sanırım terminal 3 den 5 e otobusler varmış goturen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende 50 dklık aktarmayla geldım çok rahat yetiştim ama bavulum yetsmedi =)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı osman38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 50 dklık aktarmayla geldım çok rahat yetiştim ama bavulum yetsmedi =)
    benimde alitalia ile 50 dakikalık aktarmam var, bavul yetişmeyince ne oluyor ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaslar bende Roma aktarmali geldim bagaj konusunda ve zaman konusunda hic bi sikinti yasamadim bendede 50 dk lik ara ve guvenlik kontrolunun kalabalik olmasina ragmen rahat bi sekilde yetistim hatta ucaktada bi sure de bekledik

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı mubayka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde alitalia ile 50 dakikalık aktarmam var, bavul yetişmeyince ne oluyor ?
    Bavul bilgilerini ve adres bilgilerini veriyorsun indiğinde bulamazsan. Onlar sana gönderiyorlar benimki 2 gün sonra geldi boşuna tasımamıs oldum =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)