Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peres'in ağzı açık kaldı (!)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart Peres'in ağzı açık kaldı (!)

Başbakan Erdoğan, Davos'u resmen birbirine kattı! Davos'u protesto eden Erdoğan, Perez'i fırçaladı ardından gazetecinin eline vurdu.

Davos, Davos olalı böyle bir olaya tanık olmadı. Dünya medyası o anları "sıcak temas" diye duyurdu...

İlk kez bir oturum böylesine ateşli geçti...
    İlk kez iki lider adeta düello yaptı...

Peres gibi kurt bir siyasetçi ilk kez böyle bir üslupla konuştu...
    Sesini yükseltti, el kol hareketleri yaptı...
    Oturumu bir anda Erdoğan ile düelloya çevirdi...
    Bu nedenle de ilk kez bir oturum kişisel bir tartışmaya dönüştü...

Ve yine ilk kez bir başbakan modaratörü haşladı...
    Bir modaratör de sanırız ilk kez bir başbakanın omuzuna vurma densizliğinde bulundu... Sonunda Erdoğan'ı çileden çıkardı...
    Başbakan onun eline bir tane vurup, oturumu terk etti...

"Sayın Peres, benden yaşlısın... Sesin çok yüksek çıkıyor" diye söze başladığında Peres şöyle bir irkildi... Ardından gelen sözlerle yerinde donup kaldı... En son hareket ise ağzını bir karış açık bıraktı...

VİDEO LİNKİ : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=176885

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Az önce internethaber de görüntüleri izledim. Siyasi hesaplaşmaya götürmeden sadece Helal olsun dedim Bir lider gibi davranabildi en sonunda. Gurur duyduğumu söyleyebilirim şu görüntülerle....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

öleceğimi bilsem oy vermem ama görüntülerde helal olsun dedim ben de.. sonucu bize baya kötü olacak biliyorum ama olsun bir kere de şu yabancılara karşı onurlu bi şekilde davranalım her dediklerini sineye çekmeyelim...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

su an tum kanallar Erdogan konusuyor, CNN,BBC,FOX,AL Jazerra ve rus kanallari,hakkaten helal olsun!!
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ilk defa bir liderimle gurur duydum . Keske dunyanin ileri gelenlerinden olsakta bu duyguyu hep yasasak
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Öncesi;

sonrası;

Tam zamanında ve yerinde kibarca agzının payını verdi Sayın başbakanımız..TEBRİKLER

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben asıl bundan sonra olacakları merak ediyorum..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

oldukça kötü olacak ben eminim buna ama değer.. bu arada watken ben ve ailem hiç oy vermesek de rahmetlinin fotosunu görünce kötü oldum yani şu anki başbakanın da öncekilerin de yaptığı hep sineye çekmek oldu ama yani örnek verirken belkide son 50 yılın dışarıya karşı en onurlu başbakanını kullanman ilginç gelid bana( belki de rahmetli olduğu için böle hassasım ona karşı)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vallahi anlat anlat bitmeyecek bi olay... böyle bi durus arap-israil savaslarında bile nerdeyse sergilenmemiştir. tarih in seyri degismeye basladı demekten kendimi alamıyorum. belkı erkendir ama naapim insanız sonucta lakin bazı yorumcu kardeslerimde de, bazı televizyon yorumlarında da haklı olarak "bize pahalıya maal olacak" düsüncesi hakim. Vallahi bi insan kimligiyle konusmak gerekirse ben kendi adıma her türlü bedeli ödemeye hazırım. en küçügünden bir örnek... mesela biz sözde ermeni soykırımı tasarısı abd den gecmesin diye tabir-i caizse kıcımızı yırtıyoruz. niye wilson ilkeleri yüzünden savaş suclusu ilan edilip savas tazminatını ve bikac tavizi ermenistana vermeyelim diye. şimdi bu tasarı gecer diye bi korku var... yaaa zaten tasarı gecmesin diye verdigimiz tavizler ve lobilere yedirdigimiz rüşvetler gecmesi halinde olacakların cok daha üstünde. ayrıca fotografa birde diger taraftan bakmak lazım. "biz boyle yaparsak yahudiler ne der" mantıgını tersten okuyup yorumlamamızda fayda var. biz öncelikle sunu bilmeliyiz. bizim su anda teknik, askeri ve ekonomik alanda israile olan muhtaciyetimiz onların bize olan muhtaciyetlerinden cok daha az. yani onlar bize daha cok muhtac. boyle okuyunca biraz garip geldiginin farkındayım fakat oyle bi ülke düsününki her tarafı kendine göre düşmanla dolu(bu ülkeler işgal edilen ülkeler) geriye birtek ülke kalıyor bu topraklarda o da Türkiye. bu topraklarda ilişkilerinin tam oldugu tek ülke biziz... yani israil ordaki bataklıktan cıkmak için bize muhtac. aynı sekilde ermenistanda oyle. onunda etrafı, toprakları işgal edilen türk ülkelerle dolu... sunu da unutmamalıyız... bu topraklara adaleti getiren tek toplum biziz. bizden önce de katliam vardı bizden sonra da katliam oldu ve olmakta... o yuzden artık uyanmanın zamanı geldi. kavmiyetçi bir tutum sergilemek istemedigimi belirterek sunu söylemek istiyorum. bütün dünya MAZLUMLARI bizi, bu ülkeyi yani bu ülkenin şahlanışını beklıyor. inşallah bu durus devam eder. ben devam edecegine inanıyorum cünkü aradan o kadar saat gecmesine ragmen havalimanında hala soylediklerinin arkasında durdu. ama tabii siyasette hersey gozuktugu gibi gitmedigi için kesin konusmak da yanlıs olur. inşallah sayın basbakanımız bizim içimizdekilere ve dünya da zulme ugrayan herkesin içinden gecen cümlelere böyle tercuman olmaya devam eder... selametle...
    Konu gokhan28bjk tarafından (30-01-2009 Saat 06:04 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

gerçekten cok gzl bir hareket yaptı
    anti-akp'ci birisi olarak cok tebrik ettim gece başbakanı
    bbc'den naklen izledim ben de bütün dünya erdoğanı konustu
    bu hareketi yapmakla arap ülkelerinin gönlünü kazandık
    ama bakalım batı ne diyecek bu duruma

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Tarih kitaplarında hep okutulurdu ya Lozanda "İsmet Paşa yumruğunu masaya vurdu ve çıktı" nasılda imrenirdik o günlerimize.. Tarih tekerrürden ibaret dedikleri inşallah gerçek oluyo.. Hadi hayırlısı.. Helal olsun ne diyeyim..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

erdoğanın verdiği tepki hernekadar duygusal olasada hernekadar basımıza bazı ısler acacak olasa onemlı olan nokta ısraılın sun u anlaması oldu herıstedıklerıne kımsenın ses cıkarmayacaklarını sanıyorlardı ama oyle olmadıgını bılıyorlar artık ve konusma sırasında dıkatınızı cekmıstır peres konusurken kımseyı sallamayan bı tavırlka hareket edıyordu amr musanında erdoganı tebrık etmesı aslında arapların ne kadar ısraılın altında ezıldıgını ve erdoganın soyledıklerını soylemek ısteyıpte soyleyememkten gelen bır tebrıktı ve hatasıda orda oturup kalmak oldu ustelık bm genel sekreterının yanı yahudılerın dunyayı kontrol etmekte kullndıgı ılk kurumlardan bırısının genel sekreterının el hareketı ıle...
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belkide son 50 yılın dışarıya karşı en onurlu başbakanını kullanman ilginç gelid bana( belki de rahmetli olduğu için böle hassasım ona karşı)
    50 Yıl ve onur ifadelerini belirtmedim nerden çıktı onuda anlamadım.

ben bu fotoları sadece Yurtdışındaki temsil durumumuzu ve diğer devlet başkanlarının bize karşı olan tutum ve davranışlarındaki değişimi göstermek istedim kısa ve öz olarak resimlerle..
    Sineye çekme meselesi çokk farklı bi konu ..Şimdikiler çekmiyolar mı dersen çekiyolar belki!
    Irak ta 1.5 milyon kişi öldü ne yapabildi Yönetim..Sineye çekmedi desek yalan olur..Ama her doğru her yerde söylenmiyor günümüz şartlarında..
    Bunun için ortam hazırlanması vs gerekli..DIŞ siyaset bunu çok güzel sağladı bundan dolayı DAVOS da sesimiz gür çıktı..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bugün oturumun tamamını izleme şansım oldu. Konuşmacılara verilen sürede gerçekten adaletsizlik var. Bunun dışında İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, konuşmasında sürekli olarak Başbakan'ı hedef gösterdi ve Erdoğan'a dönerek tepkisini yüksek sesle dile getirdi. Başbakan'da bu duruma haklı olarak bir tepki gösterdi. Bir Başbakana elle müdahalede bulunulması da ayrıca bir terbiyesizlik. İsrail hakkında söylediklerinin ne kadar doğru olduğunu biliyoruz. Yıllardır bölgede barışın tesis edilmesi için uğraşan bir ülkenin emeklerini kimse hiçe sayamaz. Tayyip Erdoğan bu duruşu ile Ortadoğu'da barış isteyenlerin elini çok daha güçlendirdi. Daha farklı ve somut adımlar atılırsa İsrail yönetiminin akıl almaz politikaları yürürlükten kalkar diye düşünüyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizlerinde ideolojik görüşümüz her ne olursa olsun muhalefetiyle iktidarıyla erdoğanı desteklememiz gerekir, çünkü erdoğana orada yapılan saygısızlık ve haksızlık tüm Türkiyeye karşı yapılmıştır aksi takdirde üzerinde yaşadığımız bu topraklara ihanet etmiş oluruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şunları biliyorum.
    Atatürk'ün emperyalizme karşı duruşu.(Kurtuluş Savaşı)
    İsmet İnönü'nün emperyalizme karşı duruşu(Lozan'da masaya yumruk vuruşu)
    Bülent Ecevit'in emperyalizme karşı duruşu(Kıbrıs Barış Harekatı)
    Recep Tayyip Erdoğan'ın emperyalizme karşı duruşu(Davos)
    Hepsini tebrik ediyorum.
    Wat'a gitme arefesinde bunları düşünmek.Olsun ben işime bakacağım.Ve gittiğimde ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim.Kendimi adam yerine koyduracağım.Adeta sen kimsin,nerelisin dedirttireceğim.İnat ettim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bence de çok doğru şeyi yaptı Erdoğan.Ne olursa olsun 70 milyonluk bir ülkenin başbakanına kim olursa olsun o şekilde davranamaz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Davos zirvesini terkeden Başbakan Erdoğan'a online destek

Davos zirvesinde düzenlenen Gazze oturumunda İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile tartışan ve kendisine az süre tanıması üzerine moderatöre kızarak oturumu terkeden Başbakan Erdoğan adına DavosFatihi.com adıyla internet sitesi açıldı.

Kaynak

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

helal olsun tek kelimem basbakanımıza.butun turklerin eleştirenlerin dahil
    omuzları kabardı!!
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herşeyede site açılır oldu.facebookta grup açmak gibi bşey oldu artık

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Çok duygusalız milletçe Şimdi bakalım seçimler var diye gürlemiyodur böyle inşallah. Seçimden sonrada sahalarda görmek istiyoruz tayyip erdoğan'ı. Ermeni soykırım'ı da kabul edilirse sen seyret o zaman filmi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

türkiyenin başbakanına yapılan bu davranış karşılıksız kalmadı tbr başkakan
    israile bu kadar karşı duruyor sevgili başbakanımız ama biliyormusunuz ki yüzölçümü israilden büyük olan konyada israil uçakları üretiliyor ve filistini bombalıyor şu anda israilden yeni uçak teknolojilerin alınması projesi var sayın başbakan bu projelere imza at silahları üret sonrada çık davosta şovunu gerçekleştir biz türk milleti olarak o kadar duygusalızki arkadaki gerçekleri hiç görmeyiz medyada bize ne gösterirlerse ona inanırız
    geçenlerde helikopterimiz düştü maalesef onu gitti fransa buldu var mı böyle bir utanç başbakan bu aralar bu davostan dolayı baya bi rehavete kapılmış hazır seçimlerde var iyi propaganda malzemesi oldu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kimse yanlış anlamasın davostaki davranış hepimizin koltuklarını kabarttı ama kim olsa orda yapması gereken bi davranıştı o kadar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet her ne kadar gerekli bi davranış olsada bunu cidden seçim malzemesi olarak meydanlarda kullanması hoş değil
    tamam hepimizin duygularına tercüman olarak israile karşı tavrımızı gösterdin
    ama gençlik kollarını sokağa salıp sanki dünya savaşı kazanmış edasıyla dolaşmaya arkasından sloganlar attırmayada gerek yok

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart komik

:d:d:d:d:d:d
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart komik

bence komik resimler, siz nasıl bulursunuz bilmem,
    bu arada siyasi hiç bir amaç, niyet, taraf,yandaşlıl,karşıtlık yoktur,sadece komik

yazıları da okumayı unutmayın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart komik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)