Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.93 le vize reddi aldım :(

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Angry 1.93 le vize reddi aldım :(

Arkadaşlar dün saat 10 da vize görüşmem wardı.Sevimsiz somurtkan zenci bir adama denk geldim.ellerim terlediğinden dolayı 2 saat parmak izimi almakla uğraştı zaten.
    çukurova makine 1.sınıfım,herneyse sorduğu bütün sorulara cevap verdim.Sorduğu sorular:
    -what do you study?
    -ortalamam 1.93 oldugundan dolayı:why is your gpa low?
    -where will you go in USA?
    -And do what?
    _what is your family do?

hepsine teker teker cevap vermeme rağmen.bütün bu sorulardan sonra hoparlörü kapatıp yanındaki bayanla birşeyler konuştu.ben tam aldım bu iş oldu derken.bir kağıt verdi işte bişeyleri kanıtlayamadınız gibi bişiler söyledi sonunu tam anlamadım.bu kağıttada zaten amerika yasasının 214(b) maddesine göre ailevi ekonomik ve sosyal olarak ülkenize tamamen bağlı oldugunuza inandıramadınız gibi şeyler yazıyo.yani adam benim gidip geri dönmeyeceğimi düşünmüş :S
    çokta kolay değilmiş bence.birazda şans meselesi.adam biraz zorladı beni açıkçası ve çok somurtuyordu.hemen yanındaki sarışın bayan adı da katie miş heralde.arkadaşa mesela gözlerin ne kadar güzel demiş amerikada ne yapacaksın demiş vizeyi vermiş.
    bunda ortalamamında etkisi var ama ingilizce olarak takılmadım zaten takılsaydım yazarlardı,beni üzen 2 nin altında olupta vize alan bi çok kişi var.nasıl olduda benim geri dönmeyeceğimi düşündü ve vermedi?
    Şansımı tekrar deniyecem ve sıramın katie'ye gelmesi için dua edecem.umarım bu sefer alırım.
    Konu AnoradiaN tarafından (26-05-2007 Saat 03:23 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Senin notunun çok daha aşağısında olupta vize alanlar var.İnşallah bir dahakinde olur.Kolay gelsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ank. girdin dimi kardes inş. alırsın ya dedigin gibi birazda sans meselesi mulakatı yapan kişinin insiyatifi sonucu alıp alamıyorsun ama 2, seferde alırsın ing. tamamsa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ankarada girdim.
    saol kardeşim işllah. bugün şirkete gidip konuşçam.birde beni düşündüren en son vize tarihi.hazirana uzatacaklar demişti bana şirket alırız istersen tekrar randevu demişlerdi ama bakalım olcakmı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardeş foruma hoşgeldin...
    dünya küçük dedikleri bu olsa gerek daha dün beraberdik vize görüşmesinde.
    umarım alırsın 2. seferde..Ben de daha düşük ortalamalarla alanları duydum.Ama umarım en sondaki Japon bayan gelmez :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgurs59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş foruma hoşgeldin...
    dünya küçük dedikleri bu olsa gerek daha dün beraberdik vize görüşmesinde.
    umarım alırsın 2. seferde..Ben de daha düşük ortalamalarla alanları duydum.Ama umarım en sondaki Japon bayan gelmez :S
    Merhaba özgür bende yeni farkettim açtığın konuyu okuyunca.Abi japonda teknik sorular sormuş hakkaten.ama bi terslik olmaz işallah.Katie gelsin sadece yeter yada japonla zenci hariç diğerleri..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks