Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 101617181920
Toplam 574 adet sonuctan sayfa basi 571 ile 574 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: giderken ne götürülür

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar suan amerikadayim gelirken sucuk penir (iki cesit ☺) corba , zeytin getirdim bunlarin hepsi vakumluydu bi sorun cikmadi.havaalaninda bakmamislardi ama eve gelip bavulu actigimda poseti bildigin yarip bakmislar ama almamislar. Bence valizleri doldurup gelin .😎

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

inatla yemek getirin diyorsunuz ya pes. Ogrenci kampina gitseydiniz bence , kulturel degisim programina katilmanin manasi pek kalmiyor bu sekilde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu konu baya uzun yeterince tartışılmıştır ama ben tekrar söyleyeyim yiyecek götürmeye gerek yok arkadaşlar aldığınız riske değmez. Özlüyosunuz bazı şeyleri ama ölmüyosunuz sonuçta. Böylece kıymetini anlıyorsunuz bazı şeylerin. Güzel olan tarafı budur bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inatla yemek getirin diyorsunuz ya pes. Ogrenci kampina gitseydiniz bence , kulturel degisim programina katilmanin manasi pek kalmiyor bu sekilde
    hangi kültürel degişim abi yanında kaldıgın da türk maaşallah her yerdeyiz , sonra beraber diyoruz ah keşke şuda olsaydı diye

bence et konusunda macera aramaya gerek yok getirdigin ve halal bildigin eti yiyosun sonucta her yerde halal et bulmak kolay degil tabi bu benim dini hassasiyetim . Başkası getirmez farklı şeyler de deneyebilir .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks