Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geri Dönmeyi Düşünmeyenler için

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

aslinda bana kitap lazim degil ya .american citizen bi hatunnn aranizda varsa boyle birisi duyurulurr
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslinda bana kitap lazim degil ya .american citizen bi hatunnn aranizda varsa boyle birisi duyurulurr
    çalıştığım otelde bi hintli kadın para karşılığı formalite evliliği yapıyordu bize de arkadaşlarımıza söylememizi tembihlemişti) daha önce bu şekilde beş evlilik yapmış.. bedelide 10bin dolar ama pazarlık yapılırsa öğrenci indirimi uygulayabilir..
    başka bi şekilde evlenmek; orada ki türk ailelerin kızları olabilir mesela çünkü orada tanıştımız türk ailelerin en büyük problemlerinden biri kızlarını evlendirebileceği istedikleri adayları bulamamaları idi)
    bunların haricinde amerikan kızları genel itibari ie evlilik kurumuna çok mesafeliler))

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eksen03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunların haricinde amerikan kızları genel itibari ie evlilik kurumuna çok mesafeliler))
    dostum benim çalıştığım yerdeki 19-22 yaş arası kızların çoğu evliydi. Bana göre amerikanlar avrupalılara göre daha sıcaklar evlilik kurumuna İyi kısmet buldular mı kaçırmak istemiyorlar heralde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum benim çalıştığım yerdeki 19-22 yaş arası kızların çoğu evliydi. Bana göre amerikanlar avrupalılara göre daha sıcaklar evlilik kurumuna İyi kısmet buldular mı kaçırmak istemiyorlar heralde
    peki onlara göre biz ii bi kısmet miyiz orası tartışılır işte otellerde genellikle hispanikler çalışıyordu beraber çalıştığımız portorikolu 21yaşında ve yazın oğlu oldu ve genç olanlarda genelde üniversite ve kolej tahsili falan yoktu daha yirmi yaşlarında hepsi evliydi ama resmi nikah yapmıyorlardı.. çünkü ;
    azuhazu demiş:
    cogu da ewlenmeden cocuk yapmislar.erkekler islerini biliyorlar..
    eğer evlenmezlerse devletten ekstra maaş aldıklarını söylediler çünkü çocuk için de ayrıca maaş bağlıyor devlet ve bu durumu ailelerde teşvik ediyormuş..ayrıca bide homeless maaşı muhabbeti var tabii..
    aslında muhabbetini ediyoruz ama aza olsa örnekler var orada bi şekilde evlenip kalanlar var yani bizim otelde limuzin şoförü romeo abi vardı, o bu şekilde kalmış ve on yılı geçiktir ii para yapmış ventnorda yarım milyon dolara yakın değeri olan evi vardı isminide mahkemeye başvurup değiştirmiş.. tam bi fırlamaydı sıradışı insan arkasından konuşmak gibi olmasın
    zor bi ihtimal yani karşı taraf ya size sırılsıklam aşık olamlı ya da çok sağlam ayar vermeniz gerekir çünkü evlenmek ve sorumluluk sahibi olmak normal bi refah düzeyine sahip bi amerikalı için büyük bi kambur ve sorumluluk demek..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)