Sayfa 5 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 12345678915 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geri Dönmeyi Düşünmeyenler için

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

bi kitap var tam sana gore azuhazu
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

aslinda bana kitap lazim degil ya .american citizen bi hatunnn aranizda varsa boyle birisi duyurulurr
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslinda bana kitap lazim degil ya .american citizen bi hatunnn aranizda varsa boyle birisi duyurulurr
    çalıştığım otelde bi hintli kadın para karşılığı formalite evliliği yapıyordu bize de arkadaşlarımıza söylememizi tembihlemişti) daha önce bu şekilde beş evlilik yapmış.. bedelide 10bin dolar ama pazarlık yapılırsa öğrenci indirimi uygulayabilir..
    başka bi şekilde evlenmek; orada ki türk ailelerin kızları olabilir mesela çünkü orada tanıştımız türk ailelerin en büyük problemlerinden biri kızlarını evlendirebileceği istedikleri adayları bulamamaları idi)
    bunların haricinde amerikan kızları genel itibari ie evlilik kurumuna çok mesafeliler))

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hayirlisi olsun ne diyelim
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eksen03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunların haricinde amerikan kızları genel itibari ie evlilik kurumuna çok mesafeliler))
    dostum benim çalıştığım yerdeki 19-22 yaş arası kızların çoğu evliydi. Bana göre amerikanlar avrupalılara göre daha sıcaklar evlilik kurumuna İyi kısmet buldular mı kaçırmak istemiyorlar heralde

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

cogu da ewlenmeden cocuk yapmislar.erkekler islerini biliyorlar
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum benim çalıştığım yerdeki 19-22 yaş arası kızların çoğu evliydi. Bana göre amerikanlar avrupalılara göre daha sıcaklar evlilik kurumuna İyi kısmet buldular mı kaçırmak istemiyorlar heralde
    peki onlara göre biz ii bi kısmet miyiz orası tartışılır işte otellerde genellikle hispanikler çalışıyordu beraber çalıştığımız portorikolu 21yaşında ve yazın oğlu oldu ve genç olanlarda genelde üniversite ve kolej tahsili falan yoktu daha yirmi yaşlarında hepsi evliydi ama resmi nikah yapmıyorlardı.. çünkü ;
    azuhazu demiş:
    cogu da ewlenmeden cocuk yapmislar.erkekler islerini biliyorlar..
    eğer evlenmezlerse devletten ekstra maaş aldıklarını söylediler çünkü çocuk için de ayrıca maaş bağlıyor devlet ve bu durumu ailelerde teşvik ediyormuş..ayrıca bide homeless maaşı muhabbeti var tabii..
    aslında muhabbetini ediyoruz ama aza olsa örnekler var orada bi şekilde evlenip kalanlar var yani bizim otelde limuzin şoförü romeo abi vardı, o bu şekilde kalmış ve on yılı geçiktir ii para yapmış ventnorda yarım milyon dolara yakın değeri olan evi vardı isminide mahkemeye başvurup değiştirmiş.. tam bi fırlamaydı sıradışı insan arkasından konuşmak gibi olmasın
    zor bi ihtimal yani karşı taraf ya size sırılsıklam aşık olamlı ya da çok sağlam ayar vermeniz gerekir çünkü evlenmek ve sorumluluk sahibi olmak normal bi refah düzeyine sahip bi amerikalı için büyük bi kambur ve sorumluluk demek..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewlenmeden cocuk yapmayami para aliyor bunlar ... ?
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewlenmeden cocuk yapmayami para aliyor bunlar ... ?
    benim anladığım kadarıyla çocuk gayri resmi olduğu için bunun bakımı ve masrafları için maaş bağlanıyor aksi taktirde kimsesiz çocukların bakımını devlet karşılaması lazım..ayrıca sadece hispanikler değil fakir zencilerde bu şekilde işsizlik maaşı,çocuk maaşı ve homless maaşı alarak geçiniyorlar..
    o yüzden amerikan halkı hatta türk aileler falan hiç sevmiyorlardı zencileri, 'bunlar bizim ödediğimiz vergilerle geçiniyorlar asalaklar hep sorun' diyorlardı..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

iyi fikir...
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Abd vatandaşıyla evlendikten sonra vatandaşlığa kabul kaç yıl alıyor peki? ve şartları neler? Misal 5 yıl da kabul ediyorlarsa vatandaşlığa 5 yıl boyunca orda yaşamak mı gerekiyor? koyarım nikahı dönerim memlekete, yazları giderim okul bitene kadar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

green card aldiktan sonra bes yil ewli kalman lazim,yada bes yil green card tan sonra citizen olabiliyorsun.yilda iki kez amerikaya giris yapman lazim,yani en fazla alti ay amerika disinda kalabiliyorsun.fazla kalirsan green cardin gider...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

benim bildigim kadariyla green cardla 3 yil kalman kalman yeterli daha sonra citizenship icin bas vuruyorsun.
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

dort ay once citizen olan bir muslumana sordum.bes yildir gc var diyordu.bes yil sonra olabiliyorsun diyor.belki senin bildigin su dur.gc aldiktan sonra iki yil gc ni elinde tutabilirsen 10 yilli gc veriyorlar...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

valla benim bildigim kadariyla en 3 yil yasadiktan sonra citizenship icin bas vuru yapiyorsun, citizenship alman 3 ayda sure biler 3 yilda.
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

dogruda olabilir,green card tan otesinde bir bilgim yok... gecenlerde moldovali bir adamla tanistim.adam ewlenmis kac yildir burdaymis.ama hala citizen olamadim diyor,bazen cok uzun suruyor diyor.adam gercek ewlilik yapmis.iste amerikanin oyunlari ne yaparsin...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

citizenship icin bi sinav oluyormus,amerika tarihi,yasalariyla bagli.sinavi gecdikten sonra citizenship ala biliyorsundur.
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

az once amerikada evlilik yapmis bulgar bi kizla konusuyordum,gecen yil beraber calismistik. kizin anlatdiklari su.

haziranda amerikaya geldim. burda 90 gun bulunduktan sonra evlilik izni alip evlendim. toplam 1800 dolar harcim cikti diye yazmis.haftaya 2 yillik green card alacakmis. evlendikten sonra en az 3 ay calismamam gerekiyor,yoksa baska amacla amerikada evlendigimi anlarlar.
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    citizenship icin bi sinav oluyormus,amerika tarihi,yasalariyla bagli.sinavi gecdikten sonra citizenship ala biliyorsundur.

o sinav,bildigim ve sanirim eminim, citizen hakkini elde ettikten sonra,amerika devleti sinava sokuyor,amerika tarihi,kulturu felan..kolay bir sinav diyorlar..yani onune gelen giremiyor bu sinava
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Yanlış yöntem kullanıyorsunuz gencler
    Ne bu amerikaya gidip orda evlenme sevdası..Gidin antalyaya bulun bir amerikalı hanım sonra bas yıldırım nikahını gerisi gelir inş...Vatandaşlıkmış neymiş ne bilim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

butun sanslarimizi sirayla deniyoruz iste,olmadi baska yontemler
    Peki.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salt Lake 'te (Utah) 20 yasinda kiz elinde 5 cocoukla geziyor. 19-25 yas arasi kadinla evli olmakla beraber elinde 5 cocukla parka geliyorlardi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya bu kadar cabayi incirlik de (adana daki amerikan ussunun oldugu yer) harcasaniz simdiye coktan amerikali asker bir kizla evlenmistiniz

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Gecen sene kaldigimiz yere bir kiz geldi Mormon kendisi ve akici sekilde Turkce konusuyor. Mormon misyonerler kizi Adana Incirlige gondermisler. Ciddi dusnenler varsa gidebilir Adana 'ya.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

puerto ricolu bi kiz arkadasim var, babasiyla aram cok iyiydi. bana bi kez gel sana kizimi vereyim dedi.. keske evlenseydim
    keske bana daha once soyleseydiler puerto ricolularin amerikan pasaportu tasidigini
    Şirket Seçim Yönergesi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bişe sorucam son sınıfım ben bu sene wat ile gidip orda vizemi f1 e mi çewirmem daha mantıklı yoksa burdan direk dil okuluyla gitmek mi daha mantıklı,siteden bi arkdaş wata boşa para harcama direk dil okuluna yazıl dedi ama şimdi dil okuluyla da gidince bi iki ay iş bulmama ihtimali war gibi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

intership bitince vizeyi uzata bilirmiyiz? 2 years home stay diye bisey var o nolcak?
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

vizeni uzatabilirsin hersekilde ama tekrar turkiyeye donmemek sartiyla donersen amerikaya girmen zor olabilir.en kisa yoldan uc hafta icinde turistvizesi alabilirsin olmadi,j1 ini alti ay daha uzatabiliyorsun,olmadi h vizesine basvurabilirsin.ama h icin saglam isverenin olmasi lazim..
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

turistle uzatmak en iyisi bence.h1 almak uzun bir surec lotoya falan giriyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

internship'ten sonra 2 year home stay zorunlu'mu?
    Şirket Seçim Yönergesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)