Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart sonunda florida

arkadaslar sonunda isim ve gidecegim yer belli oldu florida orlandoya gidecegim garsonluk yapacaz bakalım hadi hayırlisi daha once gidenler varsa tavsiyelerini dinlemek isteriz is sozlesmem gelmis vizemde hallolmustu zaten sımdı bı tek ucak bıletı ısı kaldı bakalım...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

iş belli olmadan vizeyi nasıl aldın?

Vizeyi aldıktan sonra iş seçen biri olarak seni tebrik ediyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

vize gorusmesınde sordu nereye gitcen diye ben de daha kesin degil ama philadelphia istiom demistım hatta saolsun bana oraları anlattı ama florida oldu.form doldururken de kalacak yerimi yazmamı istenen yerleri sponsor kurulusun adresını yazmıstım iste bolee hayırlısı bakalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

benim işim de faketi ben oraya gidince buldum 1 günde 2 iş bulduydum valla süperdi ehueh

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

waybea supermıs walla darısı basımıza ızledıgın bı yol yontem tutum varsa sole bız garıbanlara da faydalanalım 1 gunde nasıl 2 is bulunur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

garsonluk demeyin ya içim bi çeşit oluyor...Sadece parası için değil çok da sevdiğim için.....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hiç iş bulamassanız american eaglea girin derim ben garanti iş ehueh

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun seymusum tebrikler. darısı bizim basımıza lanet ds gelsede bende alsam hem vizemi hem ucak biletimi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

saolasın kaplan darısı herkesın basına tum ds sı olmayanların ucak bıletını henuz alamayanların ve vızeye gıdemeyenlerın...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart re

bence güzel bi eyalet gezilip görülmesi gerekir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bı husus daha var tamam sonunda florida ama benım calısacagım yer kesın bellı degıl ve de pozisyon ben garsonluk dıyorum ama gıttıgım zaman mulakat olcakmıs 85kısıyı yerlestırceklermıs islerin ıcınde garsonlukta var ama housekeeper da var florida orlando (kissimmee). yerlestıreceklerı yerlerde cok cesıtlı cafede var hotel de yanı ben pek bı sey kesınlesmeden ya da hıc bı sey kesınlesmeden gıdıyorum yaaa nası olcak bu is ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o zaman sen ingilizceyi geliştirmeye bak bence.Housekeeper nerdee garsonluk nerdeee...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

demi yaa ne alakaysa bılmıom nolcak bakalım hayırlısı dıyelım artık ıngılızce ogretmenlıgı ama is konusmaya gelınce zor ya var mı benım gıbı boyle tam pozisyonu belllı olmadan gıden forumda yaa?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tam karşında duruyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ıcım rahatladı neysekı iyi ki varsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende wat2008 adayı olarak bu eyaletteki konaklama,ulaşım,iş seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorum,lütfen bi yardımcı olsanız...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

florida genelde ispanyollarin hakimiyeti altinda yani pek ingilizce duyamiyosun o yuzden tavsiye etmem ama genel olarak gusel ve canli bi eyalet ozellikle yazin diger bi cok eyaletten gezmek icin gelen insanlarla dolu bende orlandodaydim ve miamiye 3 saat uzakliktaydik gusel bi yaz gecirdim ama iste heryanimiz turklerle doluydu herzamanda soyledigim gibi COK FAZLA HAYAL KURDUYSANIZ BU PROGRAMA KATILMAYIN AZ BIRAZ PARA AZ BIRAZ GEZIYIM AZ BIRAZ INGILIZCE GELISSIN DIOSANIZ TAM SIZLIK YOKSA SU KADAR PARA KAZANCAM SOLE GELISTIRCEM INGILIZCE MI DIOSANIZ BUYUK HAYAL KIRIKLIGI YASARSINIZ AMA BANA KIM SORSA GIT DERIM FAZLA HAYAL KURMADAN AMA KESINLIKLE KATILIN WORK AND TRAVEL A

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ispanyolca olayı benim yaşadığım yerde yoktu.yani florida'nın kuzey- batısında.burda hemen hemen herkes ingilizce konuşuyor.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o zaman ben orlando ve miami civari icin konusuyum ingilizce konusan insan sayisi bayaa bi kisitli genel eyalet hakkinda konusmayim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya işte banada görüştüğüm firma tarafından bu orlando'da universal studios'da fotoğrafçılık yapabileceğimi sölemişlerdi kafamada bayağı bi aytmıştı o açıdan sordum zaten forumlarda zor,pahalı bi eyalet olduğu konusunda herkes birleşiyor ama benim hedefim biraz ingilizceyi geliştirmek olduğu içib bu fotoğraf olayı kafama yatmıştı eğer fazla ingilzice konuşulmuyosa bunu baştan elerim yani..peki fatih 26 bu bahsettiğin floridanın kuzeybatısı nereler başşehri neresi belki orasıda olabilir ama tatil mekanı olmasını istediğim için bu florida konusunda baskı yapıyorum başka tatil yerleride oalbilir amerikada hem daha uygun bi eyalette bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ssservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya işte banada görüştüğüm firma tarafından bu orlando'da universal studios'da fotoğrafçılık yapabileceğimi sölemişlerdi kafamada bayağı bi aytmıştı o açıdan sordum zaten forumlarda zor,pahalı bi eyalet olduğu konusunda herkes birleşiyor ama benim hedefim biraz ingilizceyi geliştirmek olduğu içib bu fotoğraf olayı kafama yatmıştı eğer fazla ingilzice konuşulmuyosa bunu baştan elerim yani..peki fatih 26 bu bahsettiğin floridanın kuzeybatısı nereler başşehri neresi belki orasıda olabilir ama tatil mekanı olmasını istediğim için bu florida konusunda baskı yapıyorum başka tatil yerleride oalbilir amerikada hem daha uygun bi eyalette bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar
    bu yaz ben destin'de kaldım,bu şehir florida'nın başkenti tallahasee'nin batısındadır.küçük bir tatil kasabasıdır.burada alışveriş için outletler falan var.benim çalıştığım yer big kahunas water and adventure park tı.bu tarz yerler abd'nin heryerinde var.florida zaten turistik bi yer.destin hakkında ayrıntılı bilgi istersen forumdan 'destin' diye aratabilirsin
    Konu fatih26 tarafından (19-10-2007 Saat 12:30 PM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz ben destin'de kaldım,bu şehir florida'nın başkenti tallahasee'nin batısındadır.küçük bir tatil kasabasıdır.burada alışveriş için outletler falan var.benim çalıştığım yer big kahunas water and adventure park tı.bu tarz yerler abd'nin heryerinde var.florida zaten turistik bi yer.destin hakkında ayrıntılı bilgi istersen forumdan 'destin' diye aratabilirsin
    kardeş peki destin'deki iş yerine olan ulaşımının,kaldığın yerin,birde oranın hayat standartlarının yani pahalılık yaşanılabilirlik falan onlardan bahsedersen daha çok faydan dokuncak..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bide ben bu big kaunas'ın resmi internet sayfasona girdim ama pek bişiy anlayamadım bide ordan bahsetsen,ne iş yaptığın sana ne kadar para verdikleri konusunda bilgilendirirsende sevinirm,biraz masraflı oldum ama

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

universal studios diosun yaa biz gezmeye gitmistik ve orda calisan bi suru arkadasim vardi bende fotografcilik isi yapmistim ama universal da deil baska bi yerde sirket hangi sirket fotografcilik isi deyince direkt benim gittigim sirket geldi aklima o deildir insallah amann amann
    Konu seymusum tarafından (20-10-2007 Saat 03:23 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    universal studios diosun yaa biz gezmeye gitmistik ve orda calisan bi suru arkadasim vardi bende fotografcilik isi yapmistim ama universal da deil baska bi yerde sirket hangi sirket fotografcilik isi deyince direkt benim gittigim sirket geldi aklima o deildir insallah amann amann
    ya kardeş bilmiyorum bana şirketten universal studios'u sölediler,bi nevi şirket oyunumudur bilmem,ama şu dil olayına kafam takılmaya başladı orlandoda çok ispanyolca konuşuluyomuş ya ondan yan,bide şu eyaletin pahalı olması falan filanda eklenince ben daha mütevazi bi tatil yöresi düşlemeye başladım.Ama iş konusunda kararım kesin eğlence parkında bi görev isityorum.Pensylvania hershey park nasıl??

Tecrübe Puanı
    18

kardeş peki destin'deki iş yerine olan ulaşımının,kaldığın yerin,birde oranın hayat standartlarının yani pahalılık yaşanılabilirlik falan onlardan bahsedersen daha çok faydan dokuncak..
    iş yerine olan ulaşımın kaldığın yere göre değişir.konaklamayı en fazla 3mil olarak ayarlamanızda yarar var.yoksa çok zorluk çekersiniz.ekonomik olarak bisiklet alabilirsiniz.çünkü destin de zırt pırt otobüs vs geçmiyor.sadece okaloosa transit var o da çok yavaş ve sıkıcıdır.zaten trafik de çoktur destin de.paranız çoksa fort walton beach den 2.el ucuz bir araba almanız iyi olur.çok rahat edersiniz valla.araba çok lazım oralarda.hayat çok pahalı değil ama gelen tatilciler abd de elit tabakadır.zenci falan göremezsiniz orda.herkesin kendi arabası vardır..her türlü alışverişlerinizi walmart store dan yaparsınız.orası ucuzdur.destin de çok güzel alışveriş merkezleri var.outletlerden indirimli giyim eşyaları bulabilirsiniz.özellikle marshalls ve ross da çok ucuz ve kaliteli markaları bulabilirsiniz.florida da vergi oranı yüzde 6 dır.new york da ise yanlış bilmiyorsam13.75 dir.yani çok pahalı bir yer değil florida.destin de watçılar için en büyük sorun ulaşım dır.yemek olayını evde kendiniz yaparsanız ucuza gelir.ev kirları da haftalık 75-100 arası değişir.bizim kaldığımız eve(herşeyi full) ben aylık 380 dolar verdim.destin e türkiye'den gelmek new york a göre pahalı ve zor olabilir.çünkü büyük havalanlarına uzaktır.benim şimdiki aklım olsa biraz daha büyük bir şehire giderim.destin çok güzel temiz güvenli ama bir süre sonra sıkabilir.çünkü yapacak pek fazla bir şey yok açıkcası.

Tecrübe Puanı
    18

bide ben bu big kaunas'ın resmi internet sayfasona girdim ama pek bişiy anlayamadım bide ordan bahsetsen,ne iş yaptığın sana ne kadar para verdikleri konusunda bilgilendirirsende sevinirm,biraz masraflı oldum ama
    big kahunas,abd nin bir çok yerinde bulunan su parklarından sadece bir tanesidir.palace entertaintment diye bir şirkete aittir.intenetten bu şirkete ait diğer su parklarına da bakabilirsin.abd standartlarına göre çok büyük bir park değil.orlando da çok daha büyükleri varmış.ama güzel bir yer.parkın kapasitesi max.4000 kişi falandı.ayrıntılı bilgi için aşağıdaki konuya tıklayabilirsin.sorun olursa yaz ,cevap veririm.
    http://www.turkishwat.net/forums/for...ghlight=destin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

fatih 26 yüksek deneyimlerini benim gibi amatör bir wat'çı adayıyla paylaştığın için teşekkür ediyorum.ama ben birazcıkta travel kısmında amerika'nın doğu kısmındaki kozmopolit şehirleri(new york philedelphia..)gezmek için bu tip yerlere yakın daha mütevazi tatil beldelerini istemeye başladım.Forumlarda da zaten pensylvania,carolinia'daki eğlence parkalrını övmüşler.Bu konuda ne düşünüyorsun?(msn adresini yazarsan eklerim daha ayrıntılı konuşabiliriz)

Tecrübe Puanı
    18

fatih 26 yüksek deneyimlerini benim gibi amatör bir wat'çı adayıyla paylaştığın için teşekkür ediyorum.ama ben birazcıkta travel kısmında amerika'nın doğu kısmındaki kozmopolit şehirleri(new york philedelphia..)gezmek için bu tip yerlere yakın daha mütevazi tatil beldelerini istemeye başladım.Forumlarda da zaten pensylvania,carolinia'daki eğlence parkalrını övmüşler.Bu konuda ne düşünüyorsun?(msn adresini yazarsan eklerim daha ayrıntılı konuşabiliriz)
    o konuda ne desem yalan olur.oraları bilmiyorum ben.sadece nyc de 1 gün kaldım o kadar.bilenler vardır mutlaka forumda onlar yardımcı olsunlar lütfen.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

dostum süperr orlando bence gidebileceğin en güzel yerlerden bi yer, bi arkadaş orda mariott ta çalışıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)