Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis Durdurursa ne yapacaksınız?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs up Polis Durdurursa ne yapacaksınız?

Amerika'da yılda 14 milyon tutuklama yapılıyormuş.
    Bunlardan biri de biz olmamak için aşağıdaki videoyu Amerika'ya gitmeden seyretmek yararlı olacaktır.
    Veya Allah korusun Polis tarafından vurulmamak için.(Bu mesele Türkiye'dekinden kat ve kat daha ciddi, adamların vurma yetkisi çok geniş.)

Video her ne kadar İngilizce de olsa sadece seyrederek bile anlaşılabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=ShMDT...eature=channel
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Tesekkurler yeni watcilar icin baya iyi olacak . Gerci bizim icinde oldu ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

açamadım linki ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biz 4-5 kere polislerle muhattap olduk. Polislerin çoğu gerçekten iyiydi. Arabayla giderken arkanızdan polis tepe lambalarını açarsa eğer sağa çekin ve ellerinizi direksiyounun üzerine koyun. Bir iki dakika içinde polis yanınıza gelecektir. NJ de bi dinlenme merkezinde bir gece arabalarda konaklamıştık arkadaşlarla bi tane arkadaşımız bank ta uyumuştu. O sabah bi tane polis arabası geldi sonra bizim kalabalık olduğumuzu anlayınca yaklaşık 4 tane polis arabası geldi baya bi soru sordular bize suçsuz olduğumuzu anladıkları zaman da şakalaşmaya başladık Ama biz gidene kadar da ordan ayrılmadılar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam polisi gördünmüü direk ellerini başının üstüne koy..helede yolda seni durdurduysa sakın arabadan inmee..wurur wallaa)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tesekkürler bilgiler için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sakın polis durdurunca arabadan inmeyin, elini beline götürüo herifler

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bız arkadaslarla ılk araba kıraladıgımız gun polıs bızı durdurdu

ekonomik sınıftan bi araba kiralayalım dedik ha bide araba kiralayacaksanız sakın ekonomik sınıftan kıralamayın luks bişi kıralayın cunku cok az bı fark var ve cok daha rahat onuda solıyım cunku bızım ekonomık dıye kıraladıgımız cehvrolatın merkezı kılıdı bıle yoktu gunumuzde hacı muro dıye tabı retıgımız arabalarda bıle var bu yaaa nese konumuza donelım hammondtan arabayı kıraladık gulfporta gıttık outlete ordanda new orleansa donelım gecelere akalım dedık arkadaslarla dort kısı gıdıoruz arabayı ben kullanıorum otobandayız bırden arkamdakı arabanın ısıkları yanmaya basladı sıren felan meger polısmıs hıc farketmedım cunku gıden arkadaslar bılır amerıkada yollar cok karanlık bole bızdekı gıbı ısıklı felan degıl bı de adam gızlenmek ıcın ısıkları kapamıs yanı normal ısıkları degılde arabanın ustunde olan polıs ısıklarını hemen durduk tabı adam yannımıza geldı ehlıyetımı sordu gosterdım hemen nereye gıdıosunuz dedı new orleans dedık burda hız sınırı 70 mıl dedı 87 degıl hepımız sasırdık tabiiii adam cok ıyıdı ama bısı demedı hatta belkı ıngılızcemız yok anlamamısızdır dıye camdan ıcerı gırıp elıyle gostergedekı 70 ı gosterdı sonrada gıttı )))

amerıkada araba kıraladıgım ılk gun bole bısı geldı basıma ama arkamızda polıs oldugunu anladıgımızda gercekten cok korktum ne yalan solıyım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hocam korkmaz mı insan ya türkiyede peşime jandarma takılsın bi kere üçbuçuk atıyorum
    elin memleketinde iş zor valla
    ama iyi anlayışlı birine denk gelmişsiniz
    kötü kalpli polise denk gelmemek dileğiyle

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

hakkaten ya ıyı adama denk geldık ya arabada bısı vardı heralde aynı arabayla bu polıs olayından once arbayı kıraladık sımdı yakınlarda unıversıte vardı dedık bıde arabayla gıdelım unıversıteye hava atalım bıde ınternete bakalım kutuphanede ondakka guzergaha bakıcaz dıye abı ben gıdıp bula bula staff park yerıne koymusum arabayı bı geldık kutuphaneden arabanın uzerınde bı kagıt ıcımızden dua edıyos tabı party ılanı felan olsun dıyee nerde 75 dolar ceza yazmıslar yanlıs parktannnn )))) neysekı sonradan ogrendık o unıversıtenı ogrencısı olmadıgımız ıcın odememıze gerek yokmus cezayıııı gıttık sonra anlattık durumu unıversıtedekı yetkılıye odemedık parayı yani anlıyacagınız bi araba kıraladık o gun basımıza gelmeyen kalmadı ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ani hareket yok eller direksiyonda sorduğu sorulara cevap ver ayriyetten bişey yapmayeterli huh??
    AEK

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya polisler cok iyi niyetli malesef turkiye de ki polisler cok kaba davraniyor insana polise bir sey soleyemiyosun bile burda. ama ordaki polisler ozellikle yabanciysaniz inanilmaz toleransli ve yardimcilar. amerikalilara taviz vermedikleri konularda sizi sadece uyarip yolluyolar. yani bu konuyu okuyan kisiler korkmasinlar hemen. birkac kere polis abilerimiz le muhattab olmus biri olarak konusuyorum. hatta bi keresinde gece kapinin onunde oturup icerken uyusturucu saticilarini yakaladilar onumde ve yani tam dibimde bana donup ellerini duvara koy dedi koydum tabi hemen tirsarak ben koydum sonra 3 polis geldi kimsin onlari nerden taniyorsun gibi sorular sordu yabanci oldugumu soledim work and travel ci oldugumu soledim nasil oldu anlamadim tamam dedi adresimi aldi calistigim yeri ogrendi sonra iyi geceler dedi bu arada disarda icki icmek yasak iciyorsan guclu bir icki ic bira degil dedi guldu gitti. haa sunu da unutmayin ne diyorlarsa yapin ve ani hareket etmeyin yeter. korkmaya gerek yok ben de bi kac tane daha var bole ani cok sansli bir adam oldugum icin beni bulur bole seyler her zaman

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

5 kisi araba kiralamsitik niagaraya yol aldik..hersey cok guzeldi basta..neyse gezdik gezdik gezdik gece donus icin yola ciktik.. yollar dada calismalar var bazi yerlere isaretler koymuslar adamlar surdan karsiya burdan suraya gec die..nese biz dalginlikla gormemisiz o isaretlerden birini..yola devam ediyoruz ..anayola cikmamiza 5 dakknadn belki az var...biyerlerden polis siren sesleri gelio..lan noluyo yine acaba derken yaklasik 10 tane polis etrafimizi cevirdi..biz direk arabayi durdurduk soktayiz ve o muthis manzarayi iszliyoruz..adeta allahim bu muthis manzarayi bize yasattigin icin sana nekadar sukretsek azdir der gb..nese tabi tecrubeliyiz..motoru kapattik eller dereksiyonda..polisi bekledik..adam dio sizin burda olmamainiz lazmdi fln ne yapiyorsunuz burda die..tabi biz turistiz fln elimizdeki haritayi fln gosterdik fln derken adamlar cikisa kadar arabalariyle bize eslik ettiler..sonra yola biz devam ettik..boyle bir maceraydii
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 kisi araba kiralamsitik niagaraya yol aldik..hersey cok guzeldi basta..neyse gezdik gezdik gezdik gece donus icin yola ciktik.. yollar dada calismalar var bazi yerlere isaretler koymuslar adamlar surdan karsiya burdan suraya gec die..nese biz dalginlikla gormemisiz o isaretlerden birini..yola devam ediyoruz ..anayola cikmamiza 5 dakknadn belki az var...biyerlerden polis siren sesleri gelio..lan noluyo yine acaba derken yaklasik 10 tane polis etrafimizi cevirdi..biz direk arabayi durdurduk soktayiz ve o muthis manzarayi iszliyoruz..adeta allahim bu muthis manzarayi bize yasattigin icin sana nekadar sukretsek azdir der gb..nese tabi tecrubeliyiz..motoru kapattik eller dereksiyonda..polisi bekledik..adam dio sizin burda olmamainiz lazmdi fln ne yapiyorsunuz burda die..tabi biz turistiz fln elimizdeki haritayi fln gosterdik fln derken adamlar cikisa kadar arabalariyle bize eslik ettiler..sonra yola biz devam ettik..boyle bir maceraydii
    macera dolu amerika
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

i am sorry,sir,i am a summer student here,i don't know the rules around here
    Şirket Seçim Yönergesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    i am sorry,sir,i am a summer student here,i don't know the rules around here
    kesinlikle verilecek cevap budur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

im here to doss and pay attention to what i am saying
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

i am sorry, officer,i don't mean to argue...
    Şirket Seçim Yönergesi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ok man..dont worry about it..we can deal with you ha
    S-pectacular

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

You both shout your pie holes up and get on the ground!

I said get on the ground! Hands on your back!
    Dont let me teas you man!
    (Elektrik veren tabancadan bahsediyor.)

Cops dizisini seyrediyorum da çok süper. Diyaloglar falan harika.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gokcek50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    You both shout your pie holes up and get on the ground!

I said get on the ground! Hands on your back!
    Dont let me teas you man!
    (Elektrik veren tabancadan bahsediyor.)

Cops dizisini seyrediyorum da çok süper. Diyaloglar falan harika.
    vay be biz finallerle ugrasalim sen film takil

abd de calisirken hic bitmez diyordum bgnler..nasil bitti anlamiyorum..ahh mazi ahh..keske o gunlere o ortama geri donebilsm tekrar
    S-pectacular

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

sırf macera olsun die abd de polise yakalnmak istiorum:P

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf macera olsun die abd de polise yakalnmak istiorum:P
    allah belamı versin benim. aylar önce yazmışım bu cümleyi buraya şimdi okudum valla pişman oldum yaw nyc times'da bizi polis durdurdu hem de zenci
    abi nefes alma şeklim değişti adamlar resmen terörist muamelesi yaptılar. hatta ehliyetiniz burda geçmez falan dediler allah dedim tamam burdan bizi kimse kurtaramaz. sonra dedik uçağımız var biletlerimizi falan gösterdik öyle saldılar yoksa happy thanksgiving olacaktik : ee neyimizi verceğimiz belliiydi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bide polis yakalıo konuşuo nasihat veriyo sonra bi fotoğraf çekilebilirmiyiz diosun gülüo kasılıo falan nie anlamadım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide polis yakalıo konuşuo nasihat veriyo sonra bi fotoğraf çekilebilirmiyiz diosun gülüo kasılıo falan nie anlamadım
    polislerle bi kac defa fotograf cektirdik,
    bi gece arabayla Portland'dan geri dondugumuzde polis bizi durdurmustu,yaw polis mi desem mankem'mi iki tane sarisin bayan, su filmlerde oluyo ya
    neyse, kimliklerimize bakip serbest biraktilar. hemen bizde onlarla fotograf cektirdik
    Şirket Seçim Yönergesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bize denk gelen polislerin hepside top sakallı izmandut zenciler oluyodu

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

işe yarayabilecek bir bilgi, teşekkürler...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar gercekten polısler cok ıyı nıyetlıler kesınlıkle korkmayın ben bı polısın arabasının ıcını bıle ınceledım koltuga bıle oturdum onlardan kokmanıza gerek yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

süper paylaşım sağol

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beni we arkdaşı durdurdu kırmızı ışıktı geçtik diye 52 şer dolar ceza bile yazıodu ama konuştuk biraz tmm bitane yazim beraber ödeyin dedi ama adamlar gece kola şişesiyle bile gezsen kontrol ediolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks