Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rehoboth beach

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart rehoboth beach

arkadaşlar merhabaa 2013 yazında rehoboth beach 'e gidiyorum. kimler gidiyor başka

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz rehoboth beach'deyim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar delaware ye ulaşımı nasıl yapacksınız ? eğer ny jfk ise ordan delawareye nasıl ulaşacaksınız ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu yaz ben de sea shell shop da caliscam, vizesini ce biletini alan var mi ayrica konaklama ayarlayan var mi bu yaz icin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar Biletimi İst- Jfk'ya aldim thy, biletini vizesini alanlar yazarsa sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene yakınlarda olucam. lewes te olucam bende. acaba bileti kaç paraya aldıığınızı sorabilirmiyim? bende salı günü vize görümesinden sonra almayı planlıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bileti biraz ucuza aldim, acenta sahibi tanidik 1300 tl civarinda gidis donus,

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart rehoboth beach city/superfresh

Arkadaşlar bu sene arkadaşımla beraber rehoboth beachde super fresh food market te çalışacak gibiyiz çarşamba işverenle görüşmemiz var, 2012de gidenlerden superfresh de çalışan var mı yada yakın bi yerde çalışıp bilen? Bide bu sene gidecek arkadaşlar konaklama için ne düşünüyorsunuz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sene arkadaşımla beraber rehoboth beachde super fresh food market te çalışacak gibiyiz çarşamba işverenle görüşmemiz var, 2012de gidenlerden superfresh de çalışan var mı yada yakın bi yerde çalışıp bilen? Bide bu sene gidecek arkadaşlar konaklama için ne düşünüyorsunuz?
    Konaklama Rehoboth Beach'de nasıl bilmiyorum, oda kiralamayı düşünüyorum, tabi kiralık oda varsa, şu da mantıklı bikaç kişi bi ev kiralasak oda kirasıyla aynı paraya gelir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı burakgkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bileti biraz ucuza aldim, acenta sahibi tanidik 1300 tl civarinda gidis donus,
    peki ilk gidişte saat kaçta usa da olucaksınız ? ordan delawareye nasıl geçeceğinizi araştırdnızmı acaba ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı osprey54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ilk gidişte saat kaçta usa da olucaksınız ? ordan delawareye nasıl geçeceğinizi araştırdnızmı acaba ?
    biraz arastrdim hangi istasyona gidip hangi otobuse binicem diye, USA varis saatim ogleden once 10 veya 11.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wat öğrencilerinin kaldığı evler varmış. sezınluk 1200-1300 dolar arası. ama tabi baya kalabalık ve hijyen açısındanda sıkıntılıymış. 1 hafta orda kalmayı, daha sonra da ev bakmayı düşünüyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize alabilirsem bende dewey beach de olucam ama konaklama hakkında hiç bilgim yok.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar, Rehoboth Beac'de konaklama icin motel fiyatlarina baktim biraz pahali gibi, arastiraniniz var mi motel fiyatlari?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

2 sene içerisinde gidip konaklama ve ikinci iş imkanları hakkında bilgi verebilecek kimse var mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben wat yapmadim ancak az cok biliyorum orayi , konaklama 90-100 dolar arasi oluyor haftalik. illaki bulunuyor konaklama. Ikinci is de kolayca bulunur merak etme. Ayni yaz 4 farkli is bulan bir kisiyi biliyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben wat yapmadim ancak az cok biliyorum orayi , konaklama 90-100 dolar arasi oluyor haftalik. illaki bulunuyor konaklama. Ikinci is de kolayca bulunur merak etme. Ayni yaz 4 farkli is bulan bir kisiyi biliyorum
    ben de araştırdım biraz wat için çok ideal bir bölge imiş. iki farklı iş imkanı sunan 2 sponsor firma var. yaklaşık olarak her sene 1000 wat öğrencisi gidiyormuş o bölgeye. 2016 için ideal olabilir. daha fazla bilgi edinebilen olursa buraya yazarlarsa sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orada iş imkanları nasıldır bilmiyorum ama vergi olmadıgı için harcaman daha az olur diğer yerlere göre. Sahil bölümü yakındaki yerlere göre daha canlı büyük ihtimal restaurantlarda güzel işler bulabilirsin. Ayrıca alışveriş içinde başka yere gitmene gerek yok. Yanlış hatırlamıyosam peş peşe 4 tane outlet var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı Selcukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orada iş imkanları nasıldır bilmiyorum ama vergi olmadıgı için harcaman daha az olur diğer yerlere göre. Sahil bölümü yakındaki yerlere göre daha canlı büyük ihtimal restaurantlarda güzel işler bulabilirsin. Ayrıca alışveriş içinde başka yere gitmene gerek yok. Yanlış hatırlamıyosam peş peşe 4 tane outlet var.
    çalışanlardan vergi kesilmiyor mu yoksa sadece satılan ürünlerde mi vergi yok?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

alisveris vergisi yoktur , maaslardan vergi kesintisi yapilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Delaware rehoboth beach

Bu sene giden var mı yada önceki senelerden gidenler var mı?Nasıl bir şehir ve 2.iş imkanları nasıl?Ayrıca tax yok diye biliyorum ama maaşı etkiliyormuş sanırım bilgisi olan varsa şehir hakkında bilgilendirici bir yazı yazabilirse sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sene ben rehoboth beach'teyim. Vergi yok ama maaşlardan bir miktar kesiliyor benim iş veren açıklamasında yazıyordu. Sorduğum herkes çok güzel bir yere gidiyorsun dedi kötü diyen hiç kimse çıkmadı şuana kadar tek Problem genelde konaklama fiyatı biraz pahalı oluyormuş onun dışında lokasyon olarak baya bir iyi. İkinci iş imkanı da çok yüksek çünkü sezonluk bir yer ve eleman ihtiyaçları çok oluyormuş. Çok Rahat ikinci iş bulabilirsin dediler. Başka soru olursa yardımcı olabilirim çok araştırdım çünkü )
    Konu ozcantutku tarafından (14-02-2016 Saat 12:20 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İyi akşamlar, bu sene bende Rehoboth Beachde olucam. 27 Şubatta iş fuarına katılıcaz artık kabul ederlerse yazın orda olucaklarla görüşürüz. Ocean city kadar olmasada gayet canlı ve eglenceli bi yer dediler banada. ACME marketinde baslıcam gibi bende.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, geçen sene wat maceramı Rehoboth Beach de yaşadım bu sene gene aynı yere gidiyorum. sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam herkesin kafasında olan en önemli şey konaklama sorunu. Bu konu hakkında verebileceiğin bilgiler var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne zaman gittiğin çok önemli çünkü genellikle Balkanlardan geliyorlar ve okulları Romanya dışındakilerin hep erken kapanıyor. Bu yüzden haziranın başıysa bir umut oraya ayarlamadan bile gitsen bulabilirsin ama eğer haziran ortası ve hele sonuysa hem konaklama hemde ikinci iş imkanları azalıyor. Benim önerim craiglist veya benzer sitelerden konaklama bakmaya başlamanızdır. İş vereninize sorabilirsiniz genellikle bu işlere karışmak istemiyorlar ama siz gene de şansınızı deneyin. Gittiğinizde konaklama bakarken birkaç günlüğüne kalabileceğiniz yer Rehoboth Inn Motel olabilir aklınızda bulunsun Costal Highwayde dir ama ucuzdur. işinizin konumu Boardwalk ise tercih etmemenizi öneririm ama gene de 'Costal Highway' de konaklama bulmak kolaydır. Bisikletle sahile 20-30 dk.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim en çok merak ettiğim konaklama ve maaş kesintisi. benim anlaştığım iş için saatlik 9 dolar yazıyor ama bu kesintilerler birlikte ne kadar düşer aşağı yukarı merak ediyorum. rehoboth da genel olarak yaşam pahalı mı ikinci iş bulmamız daha mı iyi olur?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle konaklama aynen anlattığım gibi ama çok paniklemeyin elbet bulunuyor kalacak yer öyle aşırı bir sıkıntı değil sadece zaman alıyor ve Rehoboth da konaklama genellikle 85 ile 125 dolar arası değişiyor yani biraz pahalı ama pahalı olan tek şey çünkü vergi YOK! bunun ne kadar güzel birşey olduğunu gidince anlayacaksınız. NYC den bir kupa alıyorsun diyelim kasaya gidiyorsun fiyat ikiye katlanıyor. 9 dolar gayet güzel bir maaş,ortalama her yerde 9 dolara çalışılıyor. maaş kesintisi olarak evet biraz fazla ama zaten döndüğünde o paraların 150 dolar gibi bir kesintiyle alıyorsun geri. Tek işte çalışıpta yetinen de var ikinci işte çalışıp keyif yapan da ama ikinci iş bulmanız sizin yararınıza.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mesela kesintiyi hesaba katarsak saatlik 9 dolarlık bir maaş saatlik 5-6 dolara falan mı iniyor? bir de bazı yerlerde bisiklet en kolay ulaşım aracı deniyor bazı yerlerde de çok tehlikeli sakın kullanmayın deniyor? hangisi doğru acaba :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkes bisiklet kullanıyor, işine yakın bile otursan mutlaka bisiklet al derim partiler ve kilise yemeklerine gidebilmek için. Bisiklet almak da çok kolay istersen kiliseden sana bedava veriyorlar stokları yettikçe veya ikinci el kiralayabilirsin tüm yaz 30-40 dolar. Geçen sene iki WAT öğrencisi hayatını kaybetti ama dikkatli değillerdi. Mutlaka ışığın olursa ve dikkatli olursan sorun yok. Saatlik maaşın hayatta o kadara inmez. Bunları dert etme o para sana yetecek ve üstüne ikinci iş bulunca yazın sonunda bir Batı turu ve eve götürmek bile paran kalacak. Tam olarak ne kadar kestiklerini şöyle söyleyeyim sana: iki haftalık 63 saat çalışmışım 567usd yapıyor ve bundan 65 dolar kesmişler sadece..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks