Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 156 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikada Staj ve Internship

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slm. son sınıftayım işletme okuyorum.son 3 aya gırdık okul bıtıyor kpss den umutlu degılım ustelık okdar bayıldık dershaneye paraları ama olmuyor,yabancı dıl olarak da sadece ınglzcem var bıraz o da 2010wat ve hazırlık okurken bırazcık kapmıstım.baska yabancı dıl bılgım de yok yanı özel sektor işi de zor gorunuyor.İntership planlarım var.
    işletmcıler hangı mesleklerde calısabılırler ıntershıp programında oyuncakcı da falan mı? ben mezun olunca calısıp para bırıktırmeyı dusunuyorum temuz-ocak arası ıntershıp ıcın.toplam kaca patlar bu program arkadaslar? aslında asıl sorum şu işletmecıler bu ıntershıp programına katıla bılırler mı?bırde mezun olduktan sonra en fazla 1 yıl ıcınde basvura bılırmısız dıyorlar turkıshwatta da okudum.kısacası hazıranda2012 de mezun olduktan sonra en son nezaman basvurabılırım hangı ayda? bır de bu program wata benzemıyor sanırım daha cok ıngılızce ısteye bılır mı katılabılmek ıcın?
    sanırım bunları bır danısman sırketle konussam daha ıyı olacak.

kafam cok karısık 1 yıllıgına gıtmek bıraz rısklı.okadar para harcayıp basarısız olmak cok kotu olur.ınglzceme pek guvenmıyorum gercı.evde 1 yıl kpss calısmak mı daha ıyı acaba.oyuncakcıda calısanların basına gelenler gözümü korkutmadı degıl.

@honour35 sanırım acıkögretım mezunları ınternshıpı bırak wat a bıle basvuru yapamıyor.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar bu sene mezun oluyorum sızce Bır ısletme mezununa internshıp yapmak ne katar? herturlu fıkrınızı acıklar mısınız? wat a 1 defa katılmıstım 2 yıl once.herturlu konuda dusuncelerınızı alayım.1 yıl yabancı bır ortamda 7bın tlyı askın bır malıyetle gıtmek,ıntern programının daha cok truzım ogrencılerı ıcın olması,orada basımıza gelebılecek herturlu sey saglık sorunu vb ısten cıkarılma ..herseyın basında ogrenmek ıstedıgım bunun bana faydası ne olacak mı work and travelden farklı olarak?
    Konu sucre tarafından (09-06-2012 Saat 05:52 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben halkla ilişkiler ve tentım reklamcılık diede gecer bölümü okuyorum ve 3 bitti 4 olucam.4. sınıf bittikten sonra ıntern yapmak istiyorum bu sene wat yapıcam iş alanımla bölümüle ilgili iş bulabilir miyim acaba

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar abd'de staj yapınca staj defterine kaşe basıyorlar mı? yani amerika'da kaşe kullanılıyor mu yoksa işlerini imza ile mi hallediyorlar?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 2016 için staj yapıcam 1 yıllık. Dil seviyeme güveniyorum hali hazırda şirket mulakatından geçtim zaten fakat ücreti cok fazla geldi 4500usd... Diğer şirketlerin bazılar 9bın fılan sebebi nedir veya tavsıyesı olan var mıdır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Muhendislik alaninda staj yapan var mi? Ya da en azindan biraz daha detayli bilgi edinebilecegim bir yer?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)