Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: _vize ve uçak bileti arasındaki ilişki_

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart _vize ve uçak bileti arasındaki ilişki_

Herkese selam
    arkadaşlarr müracatımı nisan ortasında yaptım.haftayada vize randevum var.uçak biletimi 14 hazirana ayırttım FAKAT uçak biletinin geçerli olması için vizenin uçuş tarihinden en az 2 hafta önce cıkması gerekiomuş.yani benm vizemin o tarihe kadar cıkmaması söz konusu.böle ciddi bi sorunla karşı kaşıyayım.şirketim vize cıkmazsa biletin iptal olacağını ve gidilebilmesi için 100 200 euro gibi farklar ödenmesi gerektiğini söylüyor.gerçekten bu konuda kafam cok karışık.sizce nası hareket etmeliyimm?en kısa zaman da yardımlarınızı bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

1 hafta erteleyebilirsin uçuşunu mesela.şimdiden ikinci bi rezervasyon yaptır nolur nolmaz diye.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uçaklarda inanılmaz doluluk varmışş.o yüzden vize işim şansa kalmış gibi bi durum oluyo.cok kafamı karıştırdı bu konu benm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

İlk defa senden duyuyorum ve büyük ihtimalle öyle birşey yok. Olsa söylenirdi. Aynen devam et sen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saolasın..ayrıca bugünde vize görüşme tarihim belli oldu.vizenin cıktığı gün hemen bileti almam lazım biletin opsiyonunun bitmemesi geçerli olabilmesi için.bi sorun olmaz sanırım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Görüşme sonunda vizeyle ilgili bişey söylemezse dönüp sor tekrar. Madem bilet için son gün, pasaportun gelmesini beklemen gerekmez, emin oalbilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks