Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Campus

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow Campus

merhaba arkadaşlar. ben ve kızarkadaşım 'campusum' şirketine önbaşvurumuzu yaptık onları seçtik. umarım iyi bir seçim olmuştur. anlaştığı yabancı sponsor firmalar şöyleymiş: CETUSA, INTRAX, AWA. bu yabancı sponsor firmalar nasıldır? campusum ile gidenlerin yorumlarını bekliyorum bu arada Turizm seçeneğine başvurduk. hayırlısı olsun artık ne diyelim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet Alaska seçiminde nerdeyse 1 numaralar diyebiliriz. bizde alaska umuduyla onlarla irtibata geçtik ama Alaskadan vazgeçtim. hem danışmanın konuşmları hem diger danıştıgımız arkadaşlar bize artık Alaska nın bir avantajı kalmadıgını tamamen riskli bir iş olduugnu söylediler. hakkatten öyle. balık varsa iş var. şansın varsa fabrikanın konaklmaması yemesi temiz güzel olur. ama ya şansın olmazsa ne iş var ne rahat konaklama. iyi düşünün derim.
    Bu arada yok mu hiç giden ya campusum ile

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

campusum'u ben de düşünüyorum.. ilk başlarda maryland bölgesini önerdiler fakat görüştüğüm kişilerden sonra maryland-ocean city çok cazip gelmemeye başladı..california aklıma yatıyor bu aralar..ama elimi çabuk tutsam iyi olacak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

campusle gitcek arkadaşların yanlış bi secim yapmadıklarını söyleyebilirm. ben bu sene gidemiyecegim ama ankara daki cogu sirketle konustum, hepsi de klasik toz pembe hikayeleri anlattılar bize. sonra bide şu şirkete bakalım dedim gerçektende iyisiyle kötüsüyle her şeyi olduğu gibi anlattılar. diğer şirketlerde görmediğim bi iş listesi de yapmışlar, bayada detaylıcaydı. ayrıca odtü mezunu olmalarıda bi başka iyi yanı giderseniz de ismimi verin:P

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

odtü mezunu mu:S bizede hacettepe mezunuyum dediydi bi tanesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim bi arkadaş campus le gitti ve çok memnun kaldı.bende campusle gidiyorum İşimide job fairde ayarladım.Şirketlerden çok şey beklemeyin yalnız.İşnizi ve gideceğiniz yeri iyi araştırıp kısa zmanda karar verin.Ben öle yaptım.kendim araştırdım ve karar verdim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla bende campusumle gidiorm hiç bi fikrim yok bi çok şirketle görüştüm hepsi birbirinden sıcak dawrandı ama nedense campusumun iç dizaynımı yada konşmalarımı daha ii geldi bilemiorm gidicez bakalm görcez nolcakk

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar öncelikle şirketin adı campusum değil. Campus Yurtdışı eğitim danışmanlığı. Bende bu sene ilk olarak wisconsin dell e gidicem. vize haric hersey tamam. iş ayarlamam şirket sayesinde hiç sorun olmadı. Mtolympus a gidiyorum. Şuana kadar gayet yardımcı oldular her konuda inşallah sonun kadarda büyle gider. Ankarada olanlar için tavsiye ederim. Aslı hanım ya da Eren beyi bulsunlar. Cok yardımcı oluyolar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

campus iyi sirkettir iyi...
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

neye noldu bende campusle gidiorum..ama yorumlarımın hepsini wat programını bitirdikten sora yaparım heralde yapcaksam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam arkadaşlar... valla biz de Boston da SharpShooter adına çalışacağız. Geçen hafta (Cetusa) ds 2019 formlarını gönderi bizde direk büyükelçiliğe postaladık haftaiçi vize kesinleşmiş olur inş. Anlaştıkları uçak firmasının sitesi harikafiyat.com ben şahsen burdan ucuza uçak bileti bulamadım daha nette araştırdıklarım arasında. daha ucuza ucak bileti bulan arkadaşlar lütfen bize de sölesin. şuan piyasada 650 euoro civarı hep New York biletleri... Ayrıca 'Campusum' le gidenler sorun yaşamış diyen arkadaş siteye yeni üye ve sadece 2. msj ı bu kim bilir hangi şirket çalışanı şu Google arama motoruna Campusum yazın da görün bakalım 1 tane kötü şikayet var mı şahsen ben göremedim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Campus

bab boşverin yaw ben bu sene ilkkez gidiyorum campusum le gayette memnunum sorun yaşadığım konularda aynı gün çözüldü her aradığımda gereken bilgileri verdiler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

17 haziranda alaskaya gidecekler varmı campus ile

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de campusle gidiyorum bence gayet ilgili ve dürüstler, zaten buradan kazanıyorlar, yoksa bu şirketleri biribirinden ayıran başka hiçbir özellik yok, çalışanların ilgililiği deneyimi ve iletişim becerisi tercih edilirlikte en önemli nokta. uçak biletini pahalıya temin ettim ama flexible olması mükemmel bi şey, istanbul çıkışlı hepsi ama olsun..
    nereden mezun oldukları konusuna açıklık getireyim, kesinlike odtü
    elektronik mezunu olup da böyle bir işe sahip olmak.. zararın neresinden dönersen dön, kar etmek..
    meet me at the blue cafe..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar ben de campusle alaskaya gidiyorum ilk olduğu için bir de ankara da olmadığım için biraz sorun çıktı ama sağolsunlar campus baya bi yardımcı oldu özellikle Aslı hanımın başını baya bi ağrıttımartık geriye kalan yorumları alaska dan dönünce yaparız inş. bi sorun yaşamayız bu arada captain bn de 17 haziranda campüsün ayarladığı uçakla alaskaya gidiyorum
    O şimdi ALASKADA!!!!!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

CAmpusum'u seçtik onla gittik geldik İyi ki seçmişiz diyorum wat programını tamamladıktan sonra. ufak bi iki gereksiz tartışmam oldu amerika da iken işten kovulunca ama onların bi sucu yok. günah kecisi aradım resmen Allah razı olsun onlardan. hele Gökay abi den. kurtardı beni valla kim ne derse desin tek geçerim (H). bu yaz yine gideceğim inş. gitmek isteyen arkadaşlar varsa iletişime geçelim. alaska düşünüyorum ben.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Campus

Campus 5 ana sponsorla calısan sırket...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart CAMPUS Work And Travel

Arkadaşlar siteyi bir süredir takip ediyorum, sonunda katılmaya karar verdim çünkü şirketimizle ilgili son derece güzel yorumlar var ve bilgi almak isteyenler var.

Önce kendimi tanıtayım isterseniz. Ben Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü'nde okuyan bir öğrenciyim. Aynı zamanda CAMPUS şirketinin şirket temsilcisiyim. Şirketle ya da Work And Travel'la, ya da Amerika ile ilgili sormak istediğiniz ne varsa, cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Ben Amerika'ya ilk olarak serbest olarak, dayımın yanında tatil amaçlı gittim. Dayım, 15 senedir Amerika'da, Pennsylvania'nın Pittsburgh şehrinde yaşıyor, Pizza Palermo adlı pizza şirketinin sahibi. Ayrıca kuzenim de San Diego'da, 6 küsür yıldır yaşamakta. Bu nedenle Amerika hakkında oldukça bilgim var, sizinle de bunları paylaşmaktan zevk duyarım. Yani sadece Work And Travel'la ilgili değil ne zaman isterseniz kapımı çalabilirsiniz.

Ben de ilk şirkete gittiğimde, 1.5 aylık uzun bir araştırma sürecinden geçmiştim. Onlarca şirketle görüştüm, onlarca referanstan ayrı bilgiler aldım. Giden, gören, bilen kişilerle saatlerce konuştum. O kadar farklı şeyler duydum ki şirketlerle ilgili, uzun bir süre kararsız kaldım. Bu arada tek başıma değil, 4 arkadaşımla beraber gitmeyi planladığımız için Work And Travel'a, hangi şirketi seçeceğimizi bir tülü bilemedik. Arkadaş grubumuzda da daha çok bu işlerle ben ilgilendiğim için, pek çok kişiyle ben muhattap oldum.

Bunları, neden anlatıyorum? Açıkçası size Campus'ü öven bilgiler yazmak istemiyorum foruma. Çünkü forumda gördüm, şirket temsilcileri çıkıp övüp övüp bitiremiyorlar şirketlerini. Benim tavsiyem gidin, kendiniz görün. Kendiniz görüşün. Kendiniz tartın. Yani çok referans alın, ancak referanslarınız sadece tercih havuzunuzu daraltmak amaçlı olsun. "Aaa, bak Ali X firmasıyla gitmiş. Kesin süperdir." demeyin. Kendiniz deneyimleyin.

Şirketle ilgili söylemek istediğim tek şey, politikasının "dürüstlük" üzerine kurulu olması. Çünkü forumda da okuduğum üzere bizlerin en büyük sıkıntısı, şirketlerin yalancılıkları. Ben de, dediğim gibi bu sene arkadaşlarımla ilk defa Work And Travel'a gideceğim, ancak bizim de en büyük korkumuz şirketin bizi kandırmasıydı. Ancak uzun görüşmeler sonucu, piyasadaki en dürüst şirketin Campus olduğunu anladım. Ha, bana inanmayın, kendiniz araştırın.

Eğer ilgilenirseniz veya kafanıza takılan sorular olursa, sadece Campus'le ilgili değil, her türlü Work and Travel şirketi ve Amerika ile ilgili objektif ve kaynaklı, ayrıntılı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz.

MSN paylaşımı kural dışı
    Konu CampusWAT tarafından (02-11-2008 Saat 10:08 PM ) değiştirilmiştir.
    CAMPUS Work And Travel

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sanırım msn vermek yasak

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı orxan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campus 5 ana sponsorla calısan sırket...
    5 ana sponsorla çalışması şirketin mükemmel olduğunu gösterebilecek bir neden değildir.

Birinden 50 , diğerinden 30 , diğerinden 70 iş alıyordur.Buda mecburiyetten doğabilir. Normaldir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kusura bakmayın arkadaşlar, MSN verme yasağını unutmuşum, bir daha olmaz. ZAten bilgi almak için bana özel mesaj atabilirsiniz.

Bu arada, sponsor firmalarla ilgili... Şu anda 4 sponsorla çalışıyoruz. Bunun iyi yönleri olduğu gibi, bazı kötü, kötüden ziyade "zor" yönleri de var. Şöyle ki: 4 sponsorla çalıştığımız için (bunlardan en önemlileri Intrax, CETUSA ve AWA) her sene gittikçe artan bir iş potansiyeline sahibiz. Yani her yıl elimize 400 küsür şirketten işler geliyor. Bu da binlerce kontenjan eder. Bu sayede, sizlerin istediğiniz yere, güvenle ve huzurla gidebilmenizi sağlayabiliyoruz. Öte yandan, bu kadar çok işverenle baş etmek tahmin edebileceğiniz gibi biraz zor bir iş. Ne kadar çok işveren, o kadar çok istek ve sıkıntı demek. Ancak bunun üstesinden gelmeyi bize bırakınç O da bizim işimiz. Şimdiye kadar bu konuda hiçbir sıkıntı çekmedik, bunun da nedeni artık belirli bir sistemimiz olması. Bilirsiniz, bir iş ne kadar zor olursa olsun, belli bir yöntem ve sistem izlendiği zaman çok rahat üstesinden gelinebilir. Bu da öyle bir durum.

Eğer benimle irtibata geçerseniz, sizlere çalıştığımız bazı şirketlerin işveren-işçi sözleşmelerini ve işlerin içeriğini gösteren belgeler sunabilirim. Ayrıca gerek Amerika'yla ilgili, gerek şirketlerle ilgili, gerekse Campus'le ilgili ayrıntılı ve detaylı ve de kaynaklı bilgi verebilirim. Şimdi kafanız karışacak bu adam temsilci, nasıl olur da diğer şirketlerle ilgili bilgi verebilir? Fakat durum böyle değil. Sonuçta, en nihayetinde ben de sizler gibi bir öğrenciyim ve bu sene ben de sizler gibi WAT'a gidiyorum. 1.5 aydan uzun bir süredir, tek tek bütün şirketlerle görüşmelerde bulundum. Etrafımdan onlarca kişi geçen sene WAT'a gitti ve bu sene gidiyor. Kaynak dediklerim bunlar zaten, isterseniz sizi farklı şirketlerle gidip gelenlerle görüştürebilirim, böylece bana inanmazsanız ona inanırsınız.

Zaten işte Campus'ün tek farkı, bu dürüstlük politikası. Benim de Campus'ü seçme nedenim bu zaten. Yoksa bilirsiniz: Tüm şirketler hemen hemen aynıdır. Önemli olan farklılık yaratabilmek.
    CAMPUS Work And Travel

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu kadar çok sponsorla çalışmak elbette çok zor bir iş ancak bizim işimiz de bu zorlukların üstünden gelmek zaten.

Bu sponsorlardan (aralarında CETUSA ve Intrax gibi Amerika'nın en büyük iki firması da var) toplamda 400 fazla işverenden iş almaktayız. Bu sayede Amerika'nın 6 bölgesine de öğrencilerimizi yollayabilmekteyiz.
    CAMPUS Work And Travel

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

anlamadigim bircok sponsorun olucak ve zorluklarin olucak .hangi zorluklarin ustesinden gelinmeye calisiliyor..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok sponsor ,, sirket cok mukemmel?
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu adamlar işi biliyor, ben o kadarını bilirim arkadaş!
    İsteyene Amerika hakkındaki deneyimlerimi, şirketler hakkındaki 1.5 aylık araştırma istatistiklerimi vs. anlatabilirim. Tamamen hayrına...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Spectacular,

Çok sponsor demek, çok fazla işveren demektir. Çok fazla işveren demek, çok fazla patron, çok fazla insan demektir. Bilirsiniz, ne kadar çok insan demek, o kadar çok şikayet ve de naz demektir.

İşte bizim uğraştığımız şey de bu. Ne kadar çok işverene ve öğrenciye hizmet verip, onları birleştirmeye çalışırsan, o kadar çok problem çıkar.

Çok sponsorun zorluğu da budur. Bir önceki mesajımda ukelalık olarak anlamamışsınızdır umarım, "bize bırakın." derken, bu insanlarla uğraşmak için biz bu işin içerisindeyiz zaten. Sizi, bu işverenlerin en düzgünüyle, en iyi anlaşabileceğinizle buluşturmaktıır bizim işimiz.

Teşekkürler.

Sorularınız olursa cevaplandırmaktan zevk duyarım.
    CAMPUS Work And Travel

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@campuswat
    Kusura bakmayın arkadaşlar, MSN verme yasağını unutmuşum, bir daha olmaz. ZAten bilgi almak için bana özel mesaj atabilirsiniz.

özel mesaj atılmıyorki size

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar, campusle gorusmemizde bize teb bank tan wat kredisi cekebileceğimiizi soylediler, ama arastırdık bizde, teb bankı aradık ankara genel mudurluğu Eda hanım var boyle bir kredinin olmadıgını, oyle 4 ay sonra odemeye baslanamaycagnı soylediler,ayrca biz cekemiyormusuz bu krediyi ailemiz cekmesi gerkiyormus yani ogrenci kredisi diye bişe yokmus, gidipte kredi cekebilecegi soylenen arkadaslar inanmazlarsa arasın sorsunlar, 0312 448 15 00, nasıl iş anlamıyorum,olmayan seyi olmus gibi gostermek nasıl bi mantık çozemedim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Biz de bu sene Campus'le gidiyoruz wat a.Daha önce de değinildiği gibi cidden ilk aşamadan itibaren büyük güven aşılıyorlar.Umarım bu güvenle gider geliriz amerikaya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar sanrm campüs sponsoru 1 e indirmiş ne kadarı dğru ?
    "what happens in miami stays in miami too.."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)