Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Campus

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Campus şirketi hakkın iyi ve kötü fikir ve yorumları alabilirmiyiz lütfen Birde 2013'te bu şirkette olanlar yazarsa memnun olurum.Başta ben campus'le Lagoon Park'a gidiyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Dostum sen bayagi erkenci ciktin ya simdiden caliscagin yer ve saatlik ucret hakkinda birz bilgi vereiblirmsn

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

O kadar kişi bakıyor tek bir yorum yok.anlamıyorum nasıl üyelersiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ganyotcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen bayagi erkenci ciktin ya simdiden caliscagin yer ve saatlik ucret hakkinda birz bilgi vereiblirmsn
    Lagoon Park,Utah..İş listeleri netleşmediği için 7.5-8 dolar arası bi ücret bekliyorum acıkcası

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Campusum.com // Campus Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık

Herkese iyi günler.

Önümüzdeki yaz için Wat'a katılmayı düşünüyorum ve haliyle şirket arayışındayım. Armada Grandee ve Campus arasında kararsız kalmış bulunmaktayım. Armada ile ilgili fikirleri okudum ama Campus için pek ulaşamadım. Wat programı için yaklaşık olarak 200$ gibi bir farkları var ve bugün bu fiyat gayet güzel bir para.

Daha önce gitmiş olan arkadaşlar Campus hakkında bilgi verirlerse çok memnun olacağım.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Oncelikle actigin konu eski konu ile birlestirildi. Konu acmadan evvel arama yaparak , bezer ya da ayni konu olup olmadigini kontrol edin.

Cok fazla sirketler hakkinda iyi-kotu yorumlara izin vermedigimiz icin direk iyidir kotudur diye mesaj bekleme. Gecmiste hatta gectigimiz sene bu forumda Campus le gidenler oldu. Iyi-kotu donus yapmadilar foruma daha. O yuzden kararini kendin vermelisin. Sirtketlerle konus , sunduklari hizmetleri ogren , Is kaltelerini gor , eger benzer hizmet sunuluyorsa fiyata bak. Bu sekilde kararini da kendin ver. Arkadaslarinin bile etkisinde kalmadan tek basina karar ver. Bol sans

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)