Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wrangell Trident Seafoods Inc - Wrangell , (AK)

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@Burak
    Ben guvenilmez biriyim ya siz ?
    40 kisiyi magdur eden kovulma animizda bile bizim yanimizda olan , is istedigimizde bulmayiz diyen 6 yildir Alaska 'ya gitmis biri vardi yanimizda bilirsin sireketinizin oratagi ... Fabrikanin 4 yildir borcu oldugunu bilen buna ragmen bizi yollayan . Simdi gelmis bana guvenilmez diyorsun . Bana aramizda kalsin demedinki ! Bu gune kadar kim gormus guvenilmez oldugumu bu forumda ? Gercekten ayip yaptigin . Beni sen tanidiysan bilirsin zaten . Bende patladim demissin fakat 40 kisi gibi 3000$ zarar etmedin . Hala daha yok patlama yapacak yok gelen haberler iyi diyorsun . Kodiak 'ta Naknek 'te garantiye yakin olasilikta kazanmak varken neden risk alsinlar ki insanlar ? Ben bunu yazmani beklerdim ama nafile . Hep ayni seyler yasanacak . Wrangell 'da bu sene 10.000$ 'da kazansalar ilk yili olanlar risktir bu buyuk risk . Fakat kucuk risk alarak 5000$ kazanilir kuzeyde ...
    Konu break tarafından (11-04-2009 Saat 12:57 AM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki ya siz mi? ben ne yaptım kardeşim açarsan sevinirim... orada yaptıklarımı istersen buraya yaz yada yazmak istemiyorsan ben yazabilirim... orada insanlar için kim koşturdu? orada işten çıkarıldıktan sonra patronun üstüne kim yürüdü? gel çalış dediklerine arkadaşlarım çıktı ben çalışmam diyen kimdi? işçi sendikası ile sürekli konuşan kimdi? academix iş bulmak için insanların isimlerini isteyince çalışanı olmamasına rağmen tek tek insanların evine giden kimdi? ben 2 sene gittim bu 2 senede toplam 3bin dolara yakın bende zarar ettim... sevin istersen bende zarar ettim sizin kadar. oleeyy!!!! benimle muhattap olurken beni bağlayan şeyler yaz... Benim cevap veremeyeceğim şeyler yazman ancak seni saçmalıyor durumuna düşürür... Ben orada neysem burada da oyum...

Kodiak ve Naknek diyorsun güzel diyorsun. Kodiak'ta 1-2 fabrika hariç ev vermiyor gördüğün gibi eksi bir durum. Naknek belli bir dönemde bitiyor oradan sonra başka yere geçeceksin transfer olayın hallettin diyelim gittiğin yer nasıl olacak? bu ve bu tarz bir sürü şey sayarım sana...

Şimdi balık tahminleri konusunda da yazdım... şimdi de yazıyorum The forecast is particularly encouraging for pink salmon fishermen in Southeast and Prince William Sound burada ne yazıyor. Pink sezonu güneydoğuda iyi olacak. yani wrangell ketchikan tarafları... İsteyen kodiaka gider isteyen wrangell a gider bu beni ilgilendirmez. Önceki yazılarımda da yazdım sen pek iplemedin ama ben gideceğim isteyen gelir isteyen gelmez sen insanlara gitme diyorsun ben gidilebilir diyorum öyle düşünmesem ben zaten gitmem... ben oraya giderken diğer kişilerden 100 dolar daha az vereceğim. ve maaşım başlangıç seviyesinde olacak. yani herkesle aynı olacağım. İlk senesi olanlarla hiçbir farkım yok yani...

En son şunu yazacağım: Risk olmadan kazanç olmaz....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

2007 2008 yillarinda wrangell de calismis olan bir arkadasim 3. yilinda tekrar gitmeyecegini ve kendisi gibi 3. yili olan arkadaslarininsa umudu kalmadigi icin gitmekten vazgectigini soyledi.. bunu forumda yazmasini soyledigimde oraya ogrenci goturen kisinin arkadasi oldugunu ekmegine yag surmek istemedigini soyledi... onun yerine ben paylasmak istedim bu diyalogu...bilginize...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)