Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İngilizcem Yeterli mi?

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

walla benim çalıştıım firmanın sponsoru şart koşuo Toelf yada Slep testini.üstüne de sözlü mülakat yapın dio.sözlü mülakatta da sadece ingilizcelerini diil,böyle bi programı başarıyla tamamlayabilecek adaylar mı diil mi bakın dio.

ii bişey mi bu,bence çok ii

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende 98 yaptım ama bu soruların SÖZLÜ mülakatla bence bi alakası yok ...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yabancı diziler çok reveçta bu aralar bence alın bir lost, o.c., prisonbreak, heros serisi farkına varmadan ngilizcenz nasıl gelişcek görün
    bu arada dizileri altyazı ama inglizce altyazı izleyin
    bi çogunuz başlarda hiçbişey anlamayacak ama sabreden ilerde çok sey anlayacak
    atasözü gibi oldu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ı think that the most useful thing before arriving usa is to acqurie some english skills especially oral skils...in meanwhile you can use some programmes on the internet to call usa... such as ıcall and skype... this would be a practice for you to develop yourself...practice yourself by talking on the phone...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende @yolcu arkadaşın verdiği siteden advanced derecede çıktım ama @borders arkadaşımın verdiği sitede
    -grammerden intermediate
    -listening bölümünden higher intermediate [Ben biraz fazla dizi izlerimde(almost all American Tv Series ) ]
    -Reading bölümünden Elementry (napayım ingilizce dili, dünyada kaç kişi konuşuo toplamda ne kadar ingilizce kökenli kelime vardır, vb.. ne bileyim ben )

Herhalde seneye WAT 2009a vizeyi alırım arkadaşlar.. Ortalamamda 2 üstü....

Ama ya alamazsam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

borders yada bilen arkadaşlar umarım yardımcı olabilirsiniz bana. benım bu seneki işim fotoğrafcılık. sözleşmede fluent ingilizce isteniyo. ama benım ingilizce iyi değil. gecen sene de gittim amerikaya ama cok fazla konusmadıgım için geliştirme sansım olmadı. bide yanımda ingilizce ogretmenliğinde okuyan dayıoğlu var. bu saaten sonra ingilizceyi geliştirmek adına cok bişey yapılamaz. ne önerirsiniz bana bu konuda? işte çok fazla sorun yaşarmiyim? yada işveren sorun cıkartabilir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zubyr86, görüyorum ki yarışmaya denizliden katılıyorsun, ben de şu aralar denizlidym
    neyse, dil konusunda benim gibi mütercim tercümanlık okuyan insanlar dahi endişe yaşıyor, bu çok normal bir durum peki neden çünkü ülkemizde yabancı dil hep kağıt üzerinde boşluk doldurarak veya cümle tamamlayarak öğretiliyor bu bir sözlü beceriler öğrenme safhasında arka planda bırakıldığı için testlerde vs full yapan bir adam iki kelimeyi bir araya getiremiyor üniversitede bunu çok iyi gözlemleme şansım oldu ikincisi, insan zor durumda kaldığında dili daha çabuk ve hızlı öğrenebiliyor çünkü belli ihtiyaçlarını en azından bilmen gerekn bir iki kelimeyle halledebileceğinin farkına varıp algılarını açıyosun dolayısıyla önce o bir iki kelimeyi sonra onlarla cümle kurmayı en sonunda da şaka yapmaı öğreniyosun bu tamamen itici güçlerle alakalı.. şu saatten sonra yapılacak fazla bişey yok demişsin hayır aksine çok fazla şey var, önce bir adet cep sözlüğü edin burada ve orada işine yarayacak, sonra bbc'nin sitesinde ingilizce öğrenme programları var dinle, izle, google gibi bi kaynak var ingilizce listening alıştırmaları aratıp bul, beginner seviyesinden başla aşinalık kazan.. gittiğinde de göreceksin, hızla ilerlicek konuşma becerin..
    meet me at the blue cafe..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

lavinia hala denizlideysen seni misafir edebilirim. sali gunu de ankaraya geciyorum. neyse bu arada 2. bi sorun daha cıktı ben yukarda yazdıgım gibi dayıogluyla gidecektim.dayıoglu hacetpete ing öğrt okudugu için ona guvenıyodum. şirket şimdi ona en erken 18 hazırana randevu alabilmiş eger daha erkene alamazsak büyük ihtimal ben yalnız gitmek zorunda kalcam. bu ingilizceyle yalnız gitmek benı ürkütsede yalnız olmanın ingilizceyi daha cok geliştirdiğini bilmek benı az da olsa mutlu edıyo. sınavlarım bugun bitti artık bikaç hafta ingilizceye bakcam. onerilerin için tsk ederim inşallah hepimiz için sorunsuz ve yararlı bi wat olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zubeyr86 denizlideyim 5ine kadar, dediğin gibi yalnız gitmek işine yarayacaktır ingilizce aşısından hiç dert etme, istemekle alakalı olarak dil en iyi o dili konuşanların ülkesinde konuştukça gelişir unutma
    meet me at the blue cafe..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ingilizceden yana benimde sorunum var yanlız bu aralar üsüne biraz düşmeye başladım ben vizede sorulabilecek soruların cevaplarını ezberleyip öyle gitmeyi düşünüyorum ne diyosunuz sizce yeterli olurmu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gerçekten garip bir durum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabiki çalışılan işe göre istenen ingilizce seviyesi değişiyo ama mesela garsonluk gibi işlerde ne seviyedki bi ingilizce yeterli olur?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

garsonluk islerinde en az upper seviyesinde konusma ve anlyabilmen lazim bundan sonrasi ideal olan olarak goruluyor...
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de garsonluk işi aldım, ing seviyesi olarak excellent yazıyor sözleşmede ama bende hala tereddüt var. çünkü excellent bir ingilizcem olduğuna inanmıyorum. şirketteki danışmanım bu işi yapabilecek ingilizcem olduğunu söyledi ama ne kadar gerçekçi ondan şüphem var. oraya gittiğimde işi kaybetmekten korkuyorum açıkçası.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de garsonluk işi aldım, ing seviyesi olarak excellent yazıyor sözleşmede ama bende hala tereddüt var. çünkü excellent bir ingilizcem olduğuna inanmıyorum. şirketteki danışmanım bu işi yapabilecek ingilizcem olduğunu söyledi ama ne kadar gerçekçi ondan şüphem var. oraya gittiğimde işi kaybetmekten korkuyorum açıkçası.
    excellent bıraz abartı gıbı duruyo konusulanları zorlanmadan anlayabılıyosan ve speakıngınde bu ıslerın altından kalkmaya yeterlıyese hıc kafana takma dostum fotoğrafcılık ıslerı ıcınde advanced ıng ıstenıyor ama orta sevıeyde olan ınsanlar bıle gıdıyor arkadasım da gıttı yanı senın kendıne guvenınle alakalı...
    Better late than never

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gayet iyi

......

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Sanırım benim korkmam gerekiyor ++ 70 vize alır tabusunuda yıktım galiba ben ciddi ciddi bu testten
    doğru cevap: 24
    yanlış cevap :26
    başarı oranı:%49
    seviye:Pre-intermediate çıktı
    VİZEM BASILDI ..
    İLETİŞİM KONUSUNDA ZORLANICAĞIMI BİLİYORUMVE HAKLI OLARAK KORKUYORUM

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

VALLA BEN ŞİRKETE KAYIT OLURKEN İNGİLİZCEMİN BERBAT OLDUĞUNU SÖLEMİŞTİM Bırak toefl ı ben kendi bölümümdeki ingilizce 2 dersini 3 senede zor verdim Ama ne kadar ingilizcem kötü olsada kendime güveniyorum iletişim konusunda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

intermediate çıktı benimde ama speaking ime güveniyorum hem karşımdakini anlarım ne kadar aksanlı konuşsa bile anlarım hemde kendimi süpper anlatıcağımı biliorum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

buradaki testte ing seviyem advanced cıktı fakat hiç de başarılı bir test değildi
    hem zaten bu testler kişilerin grammer bilgisinden başka birşeyi ölçemiyor.
    Her ne kadar grammer de önemli olsa, aslında en önemlisi speaking ability'dir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evet yetoya katılıyorum zayıf bir test bende advanced cıktım ama sadece grammarı kapsayan bır test bu.
    Somethings never changes..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konuşma konusunda benim de tereddütüm var ama bu test biraz olsun içimi rahatlattı, bana advanced dedi. 44d 6y yaptım. Evet gramerim iyi ama daha önce hiç konuşmamış olmam sanırım beni bu tedirginliğe itiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizce konusuruz bi şekilde anlaşırız tamamda 100 kişiden kaçı vize alamıor acaba ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp

Ingilizcenize güvenmiyorsanız bu prog.katılmayın derim ben. önce geliştirin sonra wat düşünün.paranıza yazık edersiniz.benden söylemesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizede neler soruluoki

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı NWUSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ingilizcenize güvenmiyorsanız bu prog.katılmayın derim ben. önce geliştirin sonra wat düşÃ¼nün.paranıza yazık edersiniz.benden söylemesi

Böyle bir yorumun çok yanlış olduğunu düşÃ¼nüyorum .Ne ingilizce bilmiyenler gördüm ki burda ben bilmiyorum galiba diyenlerden daha bilmeyenlerdi.Fakat bu programa katılıp bir şekilde bu macerayı yaşadılar ve günlük hayattan çat pat birşeyler kapmış konuşur vaziyetteydiler program bitiminde.Yani diyeceğim odur ki vizede kimler geçiyor,abd ye gidip türk arkadaşlarla tanıştığınızda daha iyi anlarsınız bu programa sadece ingilizcesi olanlarmı katılıyor yoksa daha farklı bir durummu
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir yorumun çok yanlış olduğunu düşünüyorum .ne ingilizce bilmiyenler gördüm ki burda ben bilmiyorum galiba diyenlerden daha bilmeyenlerdi.fakat bu programa katılıp bir şekilde bu macerayı yaşadılar ve günlük hayattan çat pat birşeyler kapmış konuşur vaziyetteydiler program bitiminde.yani diyeceğim odur ki vizede kimler geçiyor,abd ye gidip türk arkadaşlarla tanıştığınızda daha iyi anlarsınız bu programa sadece ingilizcesi olanlarmı katılıyor yoksa daha farklı bir durummu
    katılıyorum kardesım.bende cok gordum adamın ıngılızcesı kotu ama basaqrıyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

*** Work and Travel in USA

Tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği bu kültürel değişim programımızda birçoğu deneyim ya da özel eğitim gerektirmeyen sezonluk işlerde çalışarak;

* Elde edeceğiniz gelir sayesinde kendi ayaklarınız üzerinde durabilecek,
    * Yepyeni arkadaşlıklar kurabilecek,
    * İş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve edindiğiniz sosyal çevrenizle sürekli İngilizce konuşarak var olan İngilizce seviyenizi ve aksanınızı geliştirebilecek,
    * Amerika’da görmek istediğiniz yerleri ziyaret edip anılarınız arasına belki de en unutulamayacaklarını yaşadıklarınızla, çekeceğiniz fotoğraf ve kamera görüntüleriyle ekleyebilecek,
    * Hem Amerikan kültürü hem de sizin gibi bu programa dünyanın diğer ülkelerinden katılan üniversite öğrencilerinin kültürleri hakkında bilgi edinebilecek,
    * Öğrencilik hayatınız süresince iş deneyimi elde edebilecek,
    * Ve programda bulunduğunuz süre içerisinde tanıştığınız herkese Türk Kültürünü en güzel şekilde tanıtabileceksiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu limasollu naci testini kullandım arkadaşlar... ve seviyemin intermediate olduğu kanısına vardılar sanırım yeterli ingilizce demek bu da

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Az cok ınglızce bılıyorsanız korkmanıza gerek yok gıdenlerın yarısından cogu boyle eger onlar yapıyorsa sız neden yapmayasınız hic bılmeyen arkadaslar gıdıp programı tamalayıp donuyorlar tabı boyle ısenız dahada gelısitrın kendınızı hersey sızınle alaklı bunu emınım cok duyuyorsunuzdur ama gercekten oyle ne kadar ısteklıysenız o kadr kolay ustesınden gelınıyor dıl sorununun tavsıyem gıttınızde ne kadar yanlıs yapsanızda sureklı konusun...
    Better late than never

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks