Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 126 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dikkat! Erasmuscular buraya

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Akademik kariyer düşünüyorsan erasmus..Onun dışında çok bi fark yok bence.Yani erasmusla gittiğin dönemin derslerinden muaf olursun bilmediğin bi dili çat-pat konuşursun..Bide çalışmazsın(işçi olarak) tabi bu süreç boyunca..Eğer ikisinide yapabiliyosan ikisinide yap bence.yani bu sene wat yapabiliyosan wat seneye erasmus yada tam tersi..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2012'den wat yaptım bu sene de erasmus yapıyorum. Tüm işlemlerimi hallettim uçak biletimi aldım. Çek Cumhuriyeti'ne gidiyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sorusu olan varsa severek yanıtlarım. Başvuru, sınav, terichler, vize vs.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar benim bir sorum var.Bu yaz tekrardan wat düşünüyorum.Yazdan sonra da erasmus yapmayı.Bunun için benim okulun başvuruları şubatat yani daha çok var ama sonuçta haziranda amerikaya gitmiş olucam gitmeden erasmusla ilgili tüm işleri halledebilir miyim acaba?yani vize,sigorta,pasaport,uçak bileti derken herşey hallolur mu?Çünkü bunları amerikadan halletmek çok sıkıntı olur gibime geliyor.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı megacracker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim bir sorum var.Bu yaz tekrardan wat düşünüyorum.Yazdan sonra da erasmus yapmayı.Bunun için benim okulun başvuruları şubatat yani daha çok var ama sonuçta haziranda amerikaya gitmiş olucam gitmeden erasmusla ilgili tüm işleri halledebilir miyim acaba?yani vize,sigorta,pasaport,uçak bileti derken herşey hallolur mu?Çünkü bunları amerikadan halletmek çok sıkıntı olur gibime geliyor.
    Erasmus koordinatörüne bu konuyu anlatırsan sana yardımcı olur sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben Fransızca okuyorum diye fransaya gitmek zorunda dğeilim herhalde. Mesela Prag'Taki bir fransız okuluna gitme imkanım da vardır.

Ayrıca benim üniversitem her bölümden 1 erasmus öğrencisi gönderiyor resmen hayallerimi yıktı .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks