Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ucuz Uçak Bileti !!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ucuz Uçak Bileti !!!!

Arkadaşlar Rhode Islanda gidicem bu sene ama bilet fiyatları müthiş pahalanmış lütfen yardım edin.nerden ucuza bulacaz. Bak su tarihlerde olacak 10.06.2007---gidiş New York yada Boston olacak 05.10.2007 Geliş ya new york yada boston olacak .cvp yazarsanız sewinirim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Rhode Island falan bilmem ben

IST-JFK bileti şu fiyat :

06:05 kalkış 08:05 varış ISTANBUL - FRANKFURT
    United Airlines UA 9127 (AB6)
    Kalkış tarihi : 10 Haziran 2007 Pazar
    Varış tarihi : 10 Haziran 2007 Pazar
    13:40 kalkış 16:10 varış FRANKFURT - NEW YORK
    United Airlines UA 8874 (Airbus Industrie A340-300)
    Kalkış tarihi : 10 Haziran 2007 Pazar
    Varış tarihi : 10 Haziran 2007 Pazar

18:10 kalkış 08:20 varış NEW YORK - ZURIH
    Swiss LX 17 (332)
    Kalkış tarihi : 5 Ekim 2007 Cuma
    Varış tarihi : 6 Ekim 2007 Cumartesi*
    09:50 kalkış 13:35 varış ZURIH - ISTANBUL
    Swiss LX 1800 (Airbus Industrie A320)
    Kalkış tarihi : 6 Ekim 2007 Cumartesi
    Varış tarihi : 6 Ekim 2007 Cumartesi

Fiyat açıklamaları
    Yetişkin 380,00 EUR
    Vergi 143,96 EUR
    Toplam 523,96 EUR

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet fiyat farugun dediği gibi hala ihtiyacın warsa konusalım msnden sadun_12

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anlaştık abi irtibata geçelim fakat onun eekstra vergileri olması lazım çünkü yeni vergi gelmiş o eklenmemiş sanırım.irde transit vize gerekiyomu eksra...
    Opsiyon war mı birde 1 hafta kadar vizeyi almaım çünkü

Alıntı Sadun Barıştı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewet fiyat farugun dediği gibi hala ihtiyacın warsa konusalım msnden sadun_12

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bana 30 Haziran Chicago Gidişli Dönüşte Ya New Yor Yada Las Vegas Ucsk Bileti Lazim Yardimci Olacask Varsa Cok Sevinirim Ucuzda

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Bu işin ucuzu falan yok.Anlayın artık.
    İnternette onlarca site var ve dikkat ederseniz hepsi aynı sonuçları veriyor. Yani ortak bir sistemleri var ve uçuş planını ordan çıkarıyolar. Fiyat sıralamasına bakıp en ucuz bileti bulabilirsiniz. Tek yapmanız gerekn tarihleri ve gideceğiniz yeri belirlemek. Hepsi bu...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende new jersey newark havaalanına 25 haziran gidiş 5 ekim dönüş olacak şekilde bilet alacağım bilen arkadaşlar bi araştırılarmı ucuz şekilde vergiler dahil ne kadar?şimdide teşekkür ederim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mereba istediğin biletin fiyatı tüm vergilwer dahil 590 euro.Eger uygunsa senın için sadun_12 dan görüşelim iyi günler.05052143552

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uçak bileti

ARKADAŞLAR 27 HAZİRAN İÇİN SEATTLE VE JUNEAU İÇİN ÇOK UYGUN FİYATLAR VAR SEATTLE=650 euro JUNEAU=960 euro gidiş dönüş fiyatları ve tüm vergiler dahil.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ayıptır sorması nerden buluyosun bu fiyatları kim ayarlıyor yani bunları ? komisyon falan mı alıyosun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sadun Barıştı

Hocam bende Michigan a gideceğim orası içinde bir fiyat verebilirmisin?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı wat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayıptır sorması nerden buluyosun bu fiyatları kim ayarlıyor yani bunları ? komisyon falan mı alıyosun
    ya acıkcası ben de bunu merak ediyorum.bu forum da reklam ya da kazanç yok diye biliyordum.ister istemez bi kazanç kokusu alıyorum ben...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işin ucuzu falan yok.Anlayın artık.
    İnternette onlarca site var ve dikkat ederseniz hepsi aynı sonuçları veriyor. Yani ortak bir sistemleri var ve uçuş planını ordan çıkarıyolar. Fiyat sıralamasına bakıp en ucuz bileti bulabilirsiniz. Tek yapmanız gerekn tarihleri ve gideceğiniz yeri belirlemek. Hepsi bu...
    Gözünüze girsin bu mesaj emi

Hâlâ adama komisyon falan diyosunuz. Tüm acentalar bir sisteme bağlıdır. İnternetten kendi biletinizi bulabilirsiniz diyorum ama anlatamıyorum.

Ayrıca forumun tarafsızlığı falan da kalmamıştır. Yakında şirketlerde gelip reklamını yapmaya başlar. Yöneticilere kapak olsun bu da

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

su sitenin adreslerini de verseydin kardes Ayrıca sirketlerdenh birilerinin burda oldugunu dusunuyorum reklam olmassa zaten bu sıte yurumez ki bu sitenınde gelırı gıderı var deilmi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

selfbilet.com
    ucuzabilet.com
    sonfiyat.com

Alın size site. Hepsinden aynı sonuç çıkar ama hepsi farklı şirketlerdir.

Bu adresler zaten forumda var- onun için yazmakta sakınca görmüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uçak bileti

Mereba arkadaşlar.İlk olarak şunu söliyim ben kimseye zorla bilet satmıyorum ayrıca babamın hayrınada yapmıorum bu işi tabikide bi komısyon alıyorum.He nası ayarlayabiliyorsun dersenizde şirkette tanıdıgım biri war onun sayesinde.En ucuz nerden fiyat bulursanız tabikide ordan alın.Eğer gideceğiniz yere bendende fiyat almak isterseniz gideceğiniz yeri ve gidiş dönüş tarihleri yazarsanız cwp vermeye çalışırım öbür türlü fiyat veremiorum çunku her tarihte farklı bi fiyat çıkıo.Herkese kolay gelsin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bileti nasıl alıyoruz dersenizde;fiyat eğer sizin için uygunsa ben sizin isim soyadınızı alıyorun sizin adınıza rezervasyon yaptırıyorum.Rezervasyonda herşey açıklamalı olarak yazıyor.Nie direk şirket adı vermiyorsun dersenizde ben herkesi tek tek arayıp benim sayemdemi ulaştığınızı takip etmek yerine kendimi garantiye almış oluyorum.Olay böle yani...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözünüze girsin bu mesaj emi

Hâlâ adama komisyon falan diyosunuz. Tüm acentalar bir sisteme bağlıdır. İnternetten kendi biletinizi bulabilirsiniz diyorum ama anlatamıyorum.

Ayrıca forumun tarafsızlığı falan da kalmamıştır. Yakında şirketlerde gelip reklamını yapmaya başlar. Yöneticilere kapak olsun bu da
    Faruk hangi düşünceyle bu sitenin tarafsız kalmadığını belirtiyorsun anlayamadım. Bu bilet işini ayarlayan kullanıcı ile hiçbir ilişkimiz yok, kendisini tanımıyoruz. Ucuz bilet ayarlayacağını söylediği için ve bizim de sizlerin en ucuz fiyatlarla yolculuk yapmanızı istediğimiz için bu mesajlara ses çıkarmadık. Eğer bu bileti ayarlayan kişinin size belirttiği fiyattan daha ucuzunu bulabilirseniz herhalde bu arkadaş size bileti zorla satacak değildir gider en ucuz nereden bulduysanız oradan alırsınız. Burada öğrencilerin yararına gördüğümüz şeylere ses çıkarmıyoruz. Biz bir konuda tarafız o konu da öğrencilerin en karlı şekilde nasıl ABD 'ye yolculuk yapmasını sağlayabiliriz sorusuna üretebileceğimiz çözüm yollarıdır.

Sitenin hiçbir şirketle çıkar ilişkisi olmadığı için herhangi bir özel geliri de yoktur ama bize sponsor olmak isteyenlere de kapımız kapalı değildir. Sitenin aşırı bir masrafı yok o yüzden masraflar cebimizden karşılanıyor, sadece ayarları ve yenilikleri zaman alıyor. Buradakilere yardım etmek ve burada bir topluluk oluşturmak hoşumuza gidiyor. Hepsi bu. Kafalarda soru işareti kalmasın.
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yaw iyi ki bi konu açtık hherkes kavga etmeye başlamış yauf

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Meraba Sadun bende Virginia yolcusuyum

Gidiş Richmond havaalanı Tarih 25/06/2007 Dönüş 05/10/2007
    Bir fiyat verebilirmisin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

685 euro senınle gorustuk sanırım ama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar elimde bi kac tane cesitli yerlerden ucretsiz almıs oldugum ucak biletleri var bunları nakde cevirmek istiyorum ankarada olan ve ilgilenen arkadaslar irtibata gecerse sevinirim.ucak firmasından daha ucuza verecegime garanti ederim.bosuna internetteki siteleri dolasmayın.bana mail atarsanız en kısa surede size tekrar yazarım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı polatinium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar elimde bi kac tane cesitli yerlerden ucretsiz almıs oldugum ucak biletleri var bunları nakde cevirmek istiyorum ankarada olan ve ilgilenen arkadaslar irtibata gecerse sevinirim.ucak firmasından daha ucuza verecegime garanti ederim.bosuna internetteki siteleri dolasmayın.bana mail atarsanız en kısa surede size tekrar yazarım.

hocam sizdeki biletlerle ilgileniyorum ama mail adresi felan yok nasıl baglantıya gecebiliriz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar.Ben 23 haziranda whitefish montana ya gitcem.15 ekim de dönüşü düşünüyorum.Ne kadar olur acaba ? tşkrler....

BannedUser
    Guest

ben 600 dolara alaska-anchorage buldum sadece vizeyi bekliyorum artık

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 600 dolara alaska-anchorage buldum sadece vizeyi bekliyorum artık
    Şu biletin detaylarını verirmisin makro, Istanbuldan -Anchorage mi bu fiyat ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam sadun ben virginiaya gidicem ama washington aktarmalı ordan richmonda geçicem.gidiş tarihi haziran 15 dönüş tarihi 1 ekim olarak düşünüyorum.banada bir fiyat verirmisin?

BannedUser
    Guest

evet istanbuldan alaskaya bu fiyat biletin ayrıntılarını sana vererem kusura bakma cidden 600 dolar ama sanırsam 550 dolar yapabilirim inşallah sizde bulursunuz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

evet istanbuldan alaskaya bu fiyat biletin ayrıntılarını sana vererem kusura bakma cidden 600 dolar ama sanırsam 550 dolar yapabilirim inşallah sizde bulursunuz
    Şahsen inanmıyorum kusura bakma sende.. Çünkü IST-JFK biletlerinin çıkış fiyatları 540-570 € arası değişirken,Alaskaya 600 $ olması imkansız. 375€ ya gelir bu fiyatta.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

maytap mı geciosun ....sen o fiata alaska diosun o zaman 450 dolar civarı hatta daha ucuz new york alırsın...sen 450dolara bilet al ben 10ane alcam...kişi başı 50dolarda sana wercez ucuz buldun die ....bilet paran çıkıcak işte ne diosun doruyum dimi
    git baskasıla maytap geç...ya da bizi utandır bul kardesim....haksızsam haksızsın de bana
    Konu ido tarafından (19-03-2008 Saat 10:02 PM ) değiştirilmiştir.
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks