Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Triden Seafoods

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Triden Seafoods

Slm arkadaslar alaskadaki fab. kösesinde yazmısdım ama ıkı gundur cevab gelmıyor.

TRİDENT SEAFOODS DA Calısan veya bu fab. hakkında bilgisi olanvarmı?

*Kalacak ve yemek karsıladıgı söylenildi Dogrumu ?
    *Çalısma sartları?
    *sezon ne kadar suruyor fab. deiştirmemiz gerekirmi?
    *Alaskada işe ilk orda baslamamın sakıncası varmı ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kımse yokmu ark. ? nerde alaskacılar yardımcı olun gezgın ookumuyormusun senın bılgın yokmu

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

kaplann yardımcı olmayı isterdim ama ben alaska'ya gitmedim artı alaska hakkında pek bilgim yok. ama şu sorularına mantıken şöyle cevap verebilirim ki;

*Kalacak ve yemek karsıladıgı söylenildi Dogrumu ?
    *Çalısma sartları?
    *sezon ne kadar suruyor fab. deiştirmemiz gerekirmi?
    *Alaskada işe ilk orda baslamamın sakıncası varmı ?

* Eğer bu yazılıysa karşılanır
    * Çalışma şartları alaska'da genellikle ağırdır ama bu daha çok senin hangi pozisyonda çalışacağına bağlı
    * Sezon bildiğim kadarı ile 3-4 ay sürüyor tabi bu senin için geçerli ama bazen sezonun erken ya da geç açıldığı haberlerini alıyoruz. Bu daha çok balıkların alaska civarına uğraması ile ilgili sanırım
    * Alaska'da ilk olarak orada işe başlamanın ne gibi sakıncası olacağı konusunda bir şey anlamadım. Diğer yazını okumadım ama sanırım başka bir yerde ilk olarak işe başlaman gerekiyor? Yani başka bir yerle mi anlaşma imzaladın? Buraya açıklık getirsen iyi olur
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalacak yer ve yemek ısını yazılı olarak karsı taraf kabul etmıs sırketden öle denıldı iş kabul belgemızdede yazıyor.
    baska yerden kastım guney veya kuzey taraflarından bırındemı baslayım orasımı daha ıyı gibi yınede tşk.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kaplan kardes cok acele benle irtibarta gec cemilozel telefonum 05442512989

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ark. bu konuyu acalı baya bir zaman oldu galiba kımsenın pek fasla bılgısı yok nerde alaskacılar ???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kaplan bu sene gidecektim ama olmadı kısmetse seneye bende alaskadayım... önümüzdeki sezon yardımcı olursun bize

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya kafamı buluyorsun adammı secıyorsun bulursan beni buralarda yardımcı olurum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ark. nerde bu alaskacılar eyüp hoca forumdaki en tecrubeli alaskacı senmişssin benim msn avniakyel@hot musaıt oldugun bır an eklersen konusuruz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

harbiden ya o kadar alaskacı vardı nerdeler hani ?
    yardım etsenize arkadaşımıza...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

alskaya gıdecek vok arkadassoımıoz var fakat cogu ılk kez gıdıytor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş bende 15 haziranda seatlleye gidecem ordanda sand pointe gidecekmişim.trident seafoods a.sen seattleden nereye gideceğini tam bi öğren beraber hareket edelim. 6810[/email] bende ilk gidiyorum inşalla bi yamukla karşılaşmayız
    advisle mi çalışıyon sen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yeni katıldım.bu forumda inşalla yazılarımı herkes görüyordur.birlikten kuvvet doğarmış arkadaşlar.beraber hareket edelim ki başımıza alaskada bişe gelirse çıkış yolları arayalım.tridentçilere duyurulur 6810

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

mesajın görülüyor sakin ol. alaskacılar toplanıyor yavaş yavaş
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı axaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni katıldım.bu forumda inşalla yazılarımı herkes görüyordur.birlikten kuvvet doğarmış arkadaşlar.beraber hareket edelim ki başımıza alaskada bişe gelirse çıkış yolları arayalım.tridentçilere duyurulur 6810
    kaplannn dan axaray a mesajın alınmısdır seni duyuyorum tamam müsait bır zamanda görüşürüz tamam ****
    Konu kaplannn tarafından (03-11-2007 Saat 01:55 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

çok teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ayrıca ben fabrikaya e mail attım bu seattle den sonra alaska ya gitmeye para alıomusunuz bi de 1 gece seattlede own expensive(kendi tabirleriyle) le kalacağımız için bize kalma konusunda yardımcı olun die.ama bekliyorum cevap yok..ayrıca alaskada çalışacağımız yer konusunda da msj atmıştım ertesi gün cevap atmışlardı.bi de kaplan kardeş advis daha uçak biletini de ayarlamadı umarım uçak biletleri daha da uçmadan ayarlarlar.seninki ayarlandı mı yoksa?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

internetten diğer forumlardan birkaç arkadaş bulup buraya yönlendirmeye çalışıyorum.sizler de bu yolu deneyerek 1 kaç alaskacı arkadaşı daha aramıza katabilirsiniz.bu işler karşılıklı fikir alışverişiyle çözülür.biraz canlanalım beyler...birlikten kuvvet doğar...herkese slm olsun...saygılar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes sen vizeni aldınmı benım daha ds gelmedi cok heyecanlı birine benziyorsun bıraz rahat5 ol suan için önemli olan finallerim var.ucak bıletını almadım henuz vizem elıme gectıgı gun bakcam bir iki ark. var zaten aynı yere giden benim bildigim msn den daha detaylı konusurz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla kardeş ben vizemi aldım da 15 hazirana gidiyorum.uçak biletleri günden güne artıyor.çok fazla artarsa bu sefer sahiden heyecanlanırız cümleten.geçen sene arkadaşın biri bizim şu zamanlarda 1000 euro ya almış.birazda ondan tedirginim.benim finaller bitti sana vize alırken ve sınavlarında bol başarı diliyorum.ken.ii bak...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardeş naptın ya 1000 euro mu yüreğime inicek şimdi bende almadım daha bakalım nolcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vallahi kardeşim seattle aktarmalı sanırım kodiak a bide euro nun euro zamanın da 1000 euro verdim dedi.çok içime oturmuştu dedi.onun yalancısıyım.bende de ondan biraz tırsıma var.şirkete baskı yapıyorum bir an önce bitsin die bu iş.dur bakalım neler olacak.şurda aşağı yukarı 15 günlük bi zaman kaldı gitmeme.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı axaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi kardeşim seattle aktarmalı sanırım kodiak a bide euro nun euro zamanın da 1000 euro verdim dedi.çok içime oturmuştu dedi.onun yalancısıyım.bende de ondan biraz tırsıma var.şirkete baskı yapıyorum bir an önce bitsin die bu iş.dur bakalım neler olacak.şurda aşağı yukarı 15 günlük bi zaman kaldı gitmeme.

kardes anladım durumu bende ds beklıorum gelmedı hala gelse alıcaz vizeyı o zaman senle irtyibata gecelim konusalım daha detaylı.su seattleden alaskaya gidişi fabrika karsılıyor dıye duydum ben
    Konu kaplannn tarafından (22-06-2007 Saat 08:58 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi kardeşim şirketler bazı şeyleri farkında olmadan es geçebiliyorlar.alaskacılarında genelde hep yaşadığı sorunlar bu es geçmelerden kaynaklanıyor.ince den inceye herşeyi araştırıyorum.o yüzden sen sınavlarına dikkat et.ben elimden geleni yaparım.vizeni al gerisi kolay

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

trident ci arkadaslar ne yaptınız ucak biletlerini halledebildinizmi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arzu hanımla konuştum pazartesi gene ara dedi sen ne yaptın ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kaplan bende bu yaz ordaydım ama senı cıkaramadım ben huseyın senın adın neydı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de 2008 yazında alaskada olacağım.Gitmeden baya bi araştırma yaptım ancak yine de gidenler varsa onların fikirlerini almak isterim.Ayrıca 2008de gitcek arkadaşlara da msnimi veriyorum:kendinize iyi bakın..

email alışverişi yasak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart alaska cevap

arkadaslar alaskaya gıdeceklere onerılerım hemde okudugum kadarıyla genelde herkes aynı soruları soruyo sımdı ılk once yapacagınıs turkıyede guvenılır saglam bır sırketle anlasmak ama anlasmadan once sırket alaskanın neresıne gonderıyo gecen sene o fabrıka ne yapmıs bunları arastırnak alaskada gordugum kadarıyla cok ıyı olan 3 4 fabrıka var zaten benım gıttıgım yerlerde gordugum kadarıyla.yatak yemek sorununa gelınce alaskada fabrıkaların yuzde 90 yemek yatak verıyo ucretlı verenler saatı 7.80 veya 8 dolardan calıstıyo ucretsız verenler 7.15 dolardan calıstırıyo saat bası ama ıkısıde aynı seye gelıyo sonucta.calsma sartlarına gelınce tamamem sectıgınıs fabrıka ıle alakalı bazı fabrıkalar eskı hala makına sıstemıne gecmemıs elle yapıyolar ıslerın yuzde ellısını .bazı fbrıkalar tamamen makına ıle butun ısı makınalar yapıyo ben 16 saat calısıyordum sonrada bara gıdıyodun yanı cok rahattım amekıka ıcındede calıstım seattle da alaskada kı rahatlıgı bulamadım.amerıkada cok kısı ıle konustum turkıyeden gıden cogu mutsuz sıkayetcı arkadaslar turkıyeden gımeden bıtıyo hersey orda yalnıssız hata yapmayın ıyı arastırınnnnnn sorusu olan varsa yardımcı olurum a mail adresim

Email alış verişi yasak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks