Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8 Temmuz vize görüşmesi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 8 Temmuz vize görüşmesi

Evet arkadaşlar bugün vize görüşmesine gittim,Normalde 29 Mayıstı,fakat bugüne kısmetmiş.O gün pasaportumu kaybetmiştim neyse artık şanstır diyerekten;sorulara geçmeye gerek bile görmüyorum..vizede sorulan sorular başlığı sağolsun..Çok yardımcı oldu..Şimdi biraz geç kaldığımdan dolayı kodak işim de sanırım iptal oldu şirketin yeni bir iş ayarlamasını beklemekteyim .. bir an önce iş bulup gitmek istiyorum.ne olursa olsun artık.Herkese kolay gelsin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

gelir 2-3 güne pasaport bu arlara hızlılar bayağı
    benimde soruşturmadan dolayı iptal oldu ilk işim işte
    artık soruşturma açıklanırsa şirket yeni bir iş bulacak.
    bu saatten sonra iyi bir iş olmazsa değmez gibime geliyor...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu saatten sonra bosu bosuna is bekleme.. al DS ini pasaportunu bas git arkadaslarinin filan oldugu bi yere.. bu zamandan sonra turkiye den amerika da is bulmak imkansiz gibi.. biraz macera olacak ama isi beklemeden git derim ben..
    amerikaya giriste de sorun olmaz korkma..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yapma hocam ya..imkansız diyosun he..Ben yine de bekleyeyim diyorum olmazsa basar giderim!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 25 haziran vize görüşmesiydi, gelmedi pasaport 3. işimde iptal oldu sanırım, 2 gün önce programı fes ettik, dün itibariyle pasaportum geldi şans ve ksımet diyelim, şuan pasaportta vize varmı onuda bilmiyorum ya kısmet diyorum. Hemen stajımı ayarladım onu aradan çıkarıp gelecek seneye şu işleri 1 ay önceden halledecem zevklede okulun bitmesini beklicem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu başlıkta benim gibi talihsizler doluymuş.başvuruğum şirkette işler yavaş yürümüştü.vize görüşmesi randevusu,ds formlarını gitermeleri uzun zaman aldı.benim vize görüşmesi 27 hazirandaydı.mayısın 24 başvurmama rağmen 35 gün sonraya randevu verdiler.bu da benim için stress dolu günler geçmesine neden oldu.snavlar bitmiş sadece vize tarihini bkliyorum.bi de 25 haziranda işe başlamam gerekiyordu anlamşmaya göre.700 euro olarak hesapladığım ucak bileti 1000 euroya geliyordu.neyse stress dolu günler nedeniyle sağ kullağımda "ani işitme kaybı" nedeniyle kullağım %85 ileri duyma kaybı oldu.durum böyle olunca bir hafta hastanede yattım.artı tedavi derken yeni hastene işlemlerim bitti.sağlığıma kavuştum..şirket yetkililerine durumu rapor ettim.ve doktora 6 ay ucak yasağı yazdırttım )

başvuran arkadaşlara tek tavsiyem wat başvurusunu ocak-subatta sağlam bir şirkete yapın.geç kalmak çok sıkıntı yaratıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kullağımda "ani işitme kaybı" nedeniyle kullağım %85 ileri duyma kaybı oldu.
    büyük geçmişş olsun hocam .. gerçekten büyük sıkıntılara katlanıyoruz bu program için ben de senin gibi büyük streslere girmiştim..korkuyordum ulan bu stres bizde hastalık yapmasın diye..dediğin gibi geç kalmak çok kötü birşey bu program için artık nasip diyecez olmuyosa da zorlamanın bi alemi yok..neyse benim de bugün vizem geldi..artık şirketin iş ayarlamasına kaldık..beklicem haftasonuna kadar olmazsa seneye dondurcam bu işlemleri

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)