Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CETUSA ye DAVA AÇMAK?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Question siliniz

siliniz artık geçmişte kaldı
    Konu quemmaa tarafından (09-10-2008 Saat 02:55 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

baba aynı şeylerin biraz farklı türünden olanı yaşadım da bu kadarda değil ya allah yardımcın olsun ne diyim bu cetusa'ya dava açma konusunda da sonuna kadar arkandayım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

durumun çok üzücü olduğunun farkındayım bu seneki krizden dolayı 3 sendr gidip gelen ve bu işlerin içinde olan birisi olarak söylüuorum bu sene görülen en kötü sene amerikan ekonomisi içinde wat içinde önclikle dava konusu ben gecen sene bir fiil anne marie margaret indre ve diğer bölge cetusa ofisleri ile yakın ilişkiler içinde bulunan devalı beraber olan her akşam beraber çıkan bri olarak söylüyorum öyle bir dava ben duymadım var olabilir ama duymadım , söyliyeceklerimi sakın yanlış anlama her zman türkün ve öğrencinin yanında olan bir türk öğrenci olarak söylüyorum yaptığınız anlaşmalarda cetusa size iş tamini ile sorumludur ve o elinizdeki job offerlara güvenmeyin ufak yazıları okursanız göreceksinizki iş veren istediği zaman bu anlaşmayı fesh edebilir diye bir madde bulunmakta yasal olarak bu programı teşvik eden Amerikan hükümeti amerikan iş verenlerini koruyor mantıklı olarak. sizede söz verildiği üzere bir iş veriliş ve işveren sizi işten çıkartmış davadan bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum fakat orası USA mikrodalgasına kedi atan kadına tazminat alma hakkı veren bir ülke bir kedi kadar değerimiz vardır sanırım amerikalıların kriz anında ilk kesicekleri şey eğlencedir vede tatil o yüzden eğlence tatil mekanlarından çok iç kesimlere yönelmeii tavsiye ederim Allah kolaylık versin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)