Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak biletlerine zam geliyormuş

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart uçak biletlerine zam geliyormuş

Arkadaşlar aldığım bir duyuma göre uçak biletlerine 1 mayıstan itibaren zam geliyormuş(40-50 euro arası)o yuzden gidecegi yer ve tarihi de belli olanlar bence hiç durmasın biletlerini en azından rezerve etsinler.ben virginia'ya gidiyorum ve 2 gun once 600 euroya aldım.e hayırlı olsun bana

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasın o giyata hangi şirketten aldın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yettravel den aldm valla..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba, hangi havayolundan ve aktarmalı / aktarmasız aldın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mj_turk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hangi havayolundan ve aktarmalı / aktarmasız aldın?
    milan ve new york aktarmalı aldm mjturk.delta havayolları.bu arada bildgm kadaryla sen de paramount's a gidyrsn degl mi?baska bir konuda da sormstm ama cevap vermemştn,sen ne zaman gitceksn ve hangi işi ayarladn?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kusura bakma görmemişim sorunu. Ben PDK'da ride operator işini ayarladım. 18 Haziran'da uçucam. 650 € 'ya Delta IST-JFK, JFK- RIC, JFK-IST aktarmasız bilet aldım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mj_turk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma görmemişim sorunu. Ben PDK'da ride operator işini ayarladım. 18 Haziran'da uçucam. 650 € 'ya Delta IST-JFK, JFK- RIC, JFK-IST aktarmasız bilet aldım.
    iyi hayırlı olsun bakalım...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Zam diye birşey yok. Sadece uçak doluluk oranı arttıkça fiyatlarda haliyle yükseliyor. Yani fiyat artışı genele yayılmış bir mesele. 1 MAyıs diye kesin bir tarih verilemez.

Bu arada NY için en ucuz biletler British Airways de ama onda da çok büyük bagaj kayıp problmei oluyormuş. 550 euro verip british ile gitmek mi yoksa 650 euro verip delta ile gitmek mi daha iyidir.

Ayrıca birşey daha sorayım
    Ben NY, Long Island bölgesine gidicem. İşyerime en yakın havaalanı Long Island McArthur(Islip de deniyor), oraya da mı uçakla gideceğim yoksa metro,otobüs gibi alternatiflerim var mı? Islıp seçtiğim zaman Boston aktarmalı oluyor ve fiyat 750 euro üstüne çıkıyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zam diye birşey yok. Sadece uçak doluluk oranı arttıkça fiyatlarda haliyle yükseliyor. Yani fiyat artışı genele yayılmış bir mesele. 1 MAyıs diye kesin bir tarih verilemez.

Bu arada NY için en ucuz biletler British Airways de ama onda da çok büyük bagaj kayıp problmei oluyormuş. 550 euro verip british ile gitmek mi yoksa 650 euro verip delta ile gitmek mi daha iyidir.

Ayrıca birşey daha sorayım
    Ben NY, Long Island bölgesine gidicem. İşyerime en yakın havaalanı Long Island McArthur(Islip de deniyor), oraya da mı uçakla gideceğim yoksa metro,otobüs gibi alternatiflerim var mı? Islıp seçtiğim zaman Boston aktarmalı oluyor ve fiyat 750 euro üstüne çıkıyor.
    walla faruk bunu ben kafamdan uydurmadm.acentacı bir tanıdık soyledi..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Yanlış anladın. Ben zaten yalan falan demedim, sadece yanlış anlaşılma var. Onun için söylüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ARKADASLAR 1 MAYISTAN SORA CEMİLİNDE DEDİĞİ GİBİ BUYUK OLASILIKLA ZAM GELİO BİLETLERE.EGER BİLET ALMADIYSANIZ VE UYGUN FİYATA BİLET BULMAK İSTİOSANIZ MUTLAKA İRTİBATA GECELİM sadun_12 05052143552 herkese kolay gelsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Zam değil de, 45 € hizmet bedeli alınıcakmış her biletten. Hurriyet'te 1 Nisan demiş ama bazı acenteler 1 mayısta başlatıcak.

Hurriyet :

Türkiye'de havayolu şirketleri 1 Nisan'dan itibaren acentelere komisyon ödemesini kaldırdı. Sıfır komisyon uygulamasıyla artık seyahat acenteleri ve havayolları, sattıkları biletlerin sınıfına ve uçuş sürelerine göre bilet fiyatlarından "hizmet bedeli" almaya başladı.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...179&yazarid=41

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar faruk'un dediği gibi bir şey bu.. sonuçta arz-talep meselesi. talep çok ama arz yeterli olmayınca karaborsa gibi fiyatlar yükselir. benim geçen sene gidiş için aldığım fiyatın 2/3 üne bilet ayarlayanlar da oldu bu sene
    admin (at) turkishwat.net

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Dediğim şey oldu malesef

UA,British gibi ucuz bilet sunan firmaların yerleri dolmuş. Dün gece Frankfurt aktarmalı United Airlines bileti 524 euro idi fakat bugün en ucuzu thy+delta aktarmalı 730 euro olan bilet var.

-------
    Vatana millete hayırlı olsun. Keşke 45-50 euro zam gelseydi. Adamlar bitirmiş biletleri. Beğenmediğim British Airlanes eylül ayını kapatmış :s
    Konu faruk tarafından (02-05-2007 Saat 10:44 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vayyyy be ben daha vizemi almadım ne kadar gec kaldım yaaa (

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 650 Euro ya aldim dun..

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bizim arkadaş geçen hafta sanırım 585 euro'ya almış biletini
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar bi ara topluca bilet alımı fln vardı nooldu o is?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Sürekli kontrol etmek gerekiyor. REzervasyon yaptırıp iptal ettirenler oluyor. Onun için ucuz biletler bitmiş gibi görünebiliyor. Vizemi almadan uçak bileti almak istemiyorum. Onun için bekliyorum hâlâ

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de görüsmeye cuma gittim.ups masasına gönderildim ama pasaportta vizeyi görmeden ucak bileti isine girismem sanırm p.tesi belli olucak ben de salı alırım.Bizim sirket genctur'dan mı ne alıyomus,sizce sirkete güvenelim mi ucak fiyatı konusunda yoksa kendimiz daha ucuza bulabilir miyiz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirketlere güvenmemek elde diil 1000 kusur $ para verioruz zateneger buldugun fiyat şirketin verdiğiyle aynıysa şirketten al derim.Eger hala almadıysan mutlaka konusalım senınle adresim sadun_12

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam... bende bu yaz kings dominiondayım...ride operator....
    yalnız benim kafama yemek işi takıldı...onlar karşılamıyolar heralde....abd de yiyecek içeceğe ayda aşşağı yukarı ne kadar para gider????fikri olan varmı????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks