Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah Moab-Ramada inn mi yoksa Virginia-Virginia Beach-Farmfresh mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Utah Moab-Ramada inn mi yoksa Virginia-Virginia Beach-Farmfresh mi?

Arkadaslar WAT'a Virginia Beach-Farmfresh Supermarketlerinde calisma niyetiyle girdik bugün ögrendikki bi is olanagi daha varmis Ramada inn otelinde garsonluk!Fiyat olarak fln otel cook coook üstün ama moab utah biraz dag basi gibi!önceden gidip calisan arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum garsonluk watın her zaman en karlı işi olmuştur bence garsonlugu tercih et

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Utah, allahın unutttuğu bir yer amerikanın en dinçi bölgesi, içinde MORMON denen bir din tarikatı var,aslında kimseye zararları yok ama mormonlar yüzünden şehirde (Salt Lake City )her şey yasak.Geçe clublar erken kapanır,alkol az satılır,kafein yasaktır....Bu mormonlar 15-16yaşında evlenir, 2-3bayanla evlenilebilir, 5-6çocuk yapmaları mümkündür.Utah da 16 yaşında evli insanlar görürsen şaşırma. Ayrıca senin gideceğin yer,şehir içi yani Salt Lake City ye de uzak bir yer. Hiç bir şey yok.Amacın para kazanmaksa şehirde ikinci işi bulma durumu da çok zor. Çünkü sen başka bir kültürden gelmişin utahlı filan değilsin ...vb , bir new york,bir florida gibi değildir. Eylül ortasında kar yağar temmuz ortasında kavrulursun...ve bunun gibi şeyler...gideceksen virginyaya git...utaha gitme derim.utaha gitmiş gelmiş 10 kişiye sor 8 i gitme der bence.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

DJlethal kardes sanirim bende ramada inn moab yolcusuyum ama ne is yapacagimi henuz bilmiyorum(saolsun sirket calisanlari)sanirim ayni sirketle gidiyoruz???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes biz vazgectik virginiayı sectik!moab dagbası fln canımız sıkılır die sonucta gezmeye gidiyrz.Ben ye-royla gidiyrm!walla 1800 dolar vericekmişler para.300 dolar kalmaya kesicek adam,yemek fln otel karşılar heralde!Sana bool şans umarım umduun gibi çıkar!Buraya da izlenimlerini fln yazarsın walla merak ettim orayı da dogrusu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence de en iyisini yapmissin bosver,ben zaten burda kalmayi dusunmuyorum tabi tam gormeden bisey diyemeyegim,gecen sene de gitmistim new jersey de arkadaslarim var ya oraya giderim ya da los angeles daha yakin orda da kismen tanidiklar var orasi da olabilir.ben edurehber le gidiyorum.benim is housekeeping saat ucreti de 6.90 orda 40 saatten fazla vereceklerini zannetmiyorum simdilik degmez gibi gorunuyo ama gidince anlayacagiz insallah hayirlisi bakalim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba,arkadaşlar ben 2008 yazında virginia beache gidiyorum.la quintina inn diye bir oteldeçalışcam housekeeping virginia beache giden arkadaşlar var mı acaba mail adresim xxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN PAYLAŞIMI YASAKTIR!!!
    Konu Fiorex tarafından (15-05-2008 Saat 03:32 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biz de moab a gidiyorduk garsonluk yapcaktım ama amerikalı iş veren biizm şirketle giden herkesi işten çıkarmış :S sorun ne bilmiyoruz ama krizi neden gösteriyor iş veren bu durumda işsiz kaldık va elime geçen tipsli işi de kaybetmiş oldum, sanırım san diegoya gideceğiz ama daha belli değil sinir bozucu bir olay

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı djlethal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes biz vazgectik virginiayı sectik!moab dagbası fln canımız sıkılır die sonucta gezmeye gidiyrz.Ben ye-royla gidiyrm!walla 1800 dolar vericekmişler para.300 dolar kalmaya kesicek adam,yemek fln otel karşılar heralde!Sana bool şans umarım umduun gibi çıkar!Buraya da izlenimlerini fln yazarsın walla merak ettim orayı da dogrusu
    ye-ro ile ve virginia beache gidiyosun.. allah kolaylık versin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks