Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son sınıftayım vize olasılığım ne olur?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Son sınıftayım vize olasılığım ne olur?

Arkadaşlar merhaba wat2020ye katılmak istiyorum. Bu sene son sınıfım ancak okulum uzuyor. Ortalamam 2.04 staj girilince daha da artıcaktır. Bu yıl artmaz ise hocalarımdan yardım isteyerek belki daha da yükseltebilirim. İngilizce seviyem B1. Bir şirket kaydımı alamayacağını söyledi , başka bir şirket kabul edebileceğini. Kabul etmeyen şirket son sınıflardan c1 İngilizcesi beklediklerini söyledi .Vize alıp alamayacağımdan korkuyorum sizce vize çıkma ihtimali nedir ? Çok istekliyim yardımcı olabilecek var mıdır?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

B1 seviyesi düşük bir seviye. Son sınıf olmanı da güncel durumuna eklersek bir acente tarafından kabul görmen de zor vize alma şansın da düşük. İmkansız demiyorum ama böyle
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba evet ancak okulum uzuyor buna dair belge alsam ? acentelerden kabul eden var geçen yıl 1,38 ortalamaya bile vize vermişler , aynı acenteden tek bir kişi vize alamamış o da suriyeliymiş. Bilemiyorum bakalım

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Yani son siniflar vizeye giremez diye bir kural yok ama risk alinir mi eskiden olsa evet ama simdi 500-700 dolar arasi gidecek on kayit falan bilmem ben olsam xesaret edemezdim galiba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben sanırım edicem ya okulum zaten bitmiyor uzuyor kesin iki dönemde son sınıf sayılmam �� Kısmet artık şans deneyeceğim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar son sınıfım ama okulum uzuyor . ortalamam anlık 2.04 artacak İngilizce seviyem de b1. Yani bu durumu 3.sınıfta olan biri gibi değerlendirsek yine de vize alma ihtimalim düşük mü? Ben gerçekten istiyorum ve vizeyi alıcağıma inanıyorum nedense

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Wat2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son sınıfım ama okulum uzuyor . ortalamam anlık 2.04 artacak İngilizce seviyem de b1. Yani bu durumu 3.sınıfta olan biri gibi değerlendirsek yine de vize alma ihtimalim düşük mü? Ben gerçekten istiyorum ve vizeyi alıcağıma inanıyorum nedense
    Olsun uzaması daha kötü. İngilizce seviyeni yükseltirsen şansın her zaman artar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun uzaması daha kötü. İngilizce seviyeni yükseltirsen şansın her zaman artar.
    Hiç iç açıcı konuşmuyorsunuz moralim bozuluyor siz olsanız ne yapardınız

Tecrübe Puanı
    10

Hiç iç açıcı konuşmuyorsunuz moralim bozuluyor siz olsanız ne yapardınız
    toplamda kaybedeğin bedel en kötü ihtimali düşünsek de hayallerini yıkacak bir şey değil. İngilizceni geliştir ve programdan sonra döneceğine ikna et. Mezuniyet sonrası gerçekçi bir planın varsa şansın var diyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Son sınıftayım vize ala bılırmıyım?

Merhaba her kese,ben ingilisce Makina muhendisliyi okuyorum
    2017 yilda bir watla USA gitmishim (lifeguard )(1 ci sinifta),shimdi son siniftayim 2020 yili ichin wat istiyorum
    Shubat ayinda Multi-Country Europe trip yapicam (8 olke,Shengen,Italiya,Fransa,Spain,Portugal,Belgium ,Germany,Hungary,Denmark)
    Ingilis dilim B2-C1 araliginda(
    Notum 2.0

Sizce visa alma ihtimalim kach? ala bilirmiyim?
    Konu Aydin397 tarafından (18-09-2019 Saat 11:31 AM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Aydin397 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba her kese,ben ingilisce Makina muhendisliyi okuyorum
    2017 yilda bir watla USA gitmishim (lifeguard )(1 ci sinifta),shimdi son siniftayim 2020 yili ichin wat istiyorum
    Shubat ayinda Multi-Country Europe trip yapicam (8 olke,Shengen,Italiya,Fransa,Spain,Portugal,Belgium ,Germany,Hungary,Denmark)
    Ingilis dilim B2-C1 araliginda(
    Notum 2.0

Sizce visa alma ihtimalim kach? ala bilirmiyim?
    Umarım ana dilin Türkçe değildir. Yoksa fena.

Soruna gelirsek son sınıf olmanın dışında pek bir dezavantajın yok. Mezuniyet sonrası planlarını sağlam şekilde anlatman faydana olacaktır.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Salam aleykum,Ben Azeribaycandan size yaziyorum,ana dilim azeri ve rus dili,Vatandashligim Azeribaycanli,Azeribaycanda dogdum,rus okulunu bitirdim(o yuzden ana dilim rus dili),universitede inglis sektorunde okuyorum,risk yapmak olur mu sizce? deger mi ?

Bir sorumda o ki, ben visaya girdigimde bir tane Fail dersim olucak, sadece bir tane,sizce bu benim uchun avantaj mi ? mesela 1 ci kurslar ichin bu dez avantaj bence bbu son yillar ichin avantaj,her halde 1 tane faile gore 5 yillik universitemi birakip amerikada kalmam )) ne dushunuyorsunuz ?

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Aydin397 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salam aleykum,Ben Azeribaycandan size yaziyorum,ana dilim azeri ve rus dili,Vatandashligim Azeribaycanli,Azeribaycanda dogdum,rus okulunu bitirdim(o yuzden ana dilim rus dili),universitede inglis sektorunde okuyorum,risk yapmak olur mu sizce? deger mi ?

Bir sorumda o ki, ben visaya girdigimde bir tane Fail dersim olucak, sadece bir tane,sizce bu benim uchun avantaj mi ? mesela 1 ci kurslar ichin bu dez avantaj bence bbu son yillar ichin avantaj,her halde 1 tane faile gore 5 yillik universitemi birakip amerikada kalmam )) ne dushunuyorsunuz ?
    alttan dersin olması dezavantaj. bazı firmalar son sınıf öğrencilere alttan ders bırakın bu avantaj diyormus. Arkadaslar bu yanlış bir bilgi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba wat2020ye katılmak istiyorum. Bu sene son sınıfım ancak okulum uzuyor. Ortalamam 2.04 staj girilince daha da artıcaktır. Bu yıl artmaz ise hocalarımdan yardım isteyerek belki daha da yükseltebilirim. İngilizce seviyem B1. Bir şirket kaydımı alamayacağını söyledi , başka bir şirket kabul edebileceğini. Kabul etmeyen şirket son sınıflardan c1 İngilizcesi beklediklerini söyledi .Vize alıp alamayacağımdan korkuyorum sizce vize çıkma ihtimali nedir ? Çok istekliyim yardımcı olabilecek var mıdır?

Merhaba aynı durumdayız özele bakar mısın?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)