Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat sirket sikayeti

Wunder VI
    Guest

Standart Wat sirket sikayeti

Merhaba arkadaşlar bu yaz wat programi yapmak istiyordum self placement olarak Delaware eyaletinde iş ve konaklamam hazırdı Ankara'dan bir şirket ile anlaştım kendileri self placement olarak öğrenci gönderdiklerini söylediler Ankara'da oturmadigim için uzaktan basvurmustum başka bir ilden şirket o kadar profesyonel değildi ki hiç bir zaman bilgi vermedi ilk baslardaki gibi ön kayıt ücretini yatirdiktan sonra sürekli ben arıyordum kendileri hiç yardımcı olmuyordu bir job offer formu j vermeme rağmen bir türlü da formunu cikartamadilar amerikadaki sponsorunu bahane Edip duruyordu sürekli bahaneler uyduruyordu surekli beklememi söylediler neyse bekeledim arıyorum ne oldu ne zaman vize için tarih alicaksiniz diyorum daha ortada da formunu bile gondermemisler neyse Mayıs ayı oldu arıyorum yine beklememi söylüyor Haziran'da da vize görüşmesi yapilabilgini acele etmemi söylüyordu haziran ayı oldu aradım adam bana diyorki program iptal oldu dalga gece gibi ücretini ulan insan bir arar aptal oglu neyse on kayıt ücretini iade edeceklerini söylemelerine rağmen hala etmediler neler mahkemeye şikayet edeceğim sizce başka hangi kurumlara da şikayet talebinde bulunmaliyim ve sizinde bu şirkete bulasmamanizi öneririm şirket adını özelden yazarım iyi günler sizde mağdur olmayın dikkatli olun şirket seçerken böyle dolandırıcılara para kaptirmayin

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Wunder kardesim acaba sirketin ismini yazar mısın özelden.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)