Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: soruşturma

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart soruşturma

arkadaşlar nedir ya bu soruşturma sağlığımdan oldum artık 1 mart da vize ye gittim hala numaram çıksın diye bekliyorum.yeşil kağıtda 2 hafta ila 6 ay diyor.53 gün oldu.bir çok forum da en az 3 yada daha fazla süreden bahsediliyor.yazın ortasında çıkarsa ne işime yarayacak ki bu vize.alaskada o vakitden sonra masrafımı bile çıkartamam.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

telaşlanma senin durumun farklı çünkü sen wat programına katılmak istiyorsun ve onlar bunun farkındalar. en geç mayısın ortalarına ya da sonlarına doğru gelir. Seni soruşturduklarında seninle alakalı birşey bulamayacakları için dert etme.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah dediğin gibi olur.çünkü ister istermez sonucunu bilmeden beklemek insanı çok yoruyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ya arkadaşım aynı dert bende de war

Alıntı m.a.a.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah dediğin gibi olur.çünkü ister istermez sonucunu bilmeden beklemek insanı çok yoruyor.
    ya arkadaşım aynı dert bende de war soyadım sahin 12 şubat girdim görüşmeye hala bekliom çıkmasını işallah çıkar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim hala bir sonuç yok sen bendende yaklaşık 3 hafta önce gitmişşin inş sonuç çıkar biletlere zam gelmeden lmak lazım.ve birde ben bu vakitden sonra artık şözleşmeyi iptal edip para mı geri alabilir miyim.hala bir sonuç yok artık iptal etmek istiyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar peki neden oluyor bu soruşturma bence sizin work and treavel programına katılcagınızın farkındalar sonucta buna gore davranacaklardır diye dusunuorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy

benim hala bir sonuç yok sen bendende yaklaşık 3 hafta önce gitmişşin inş sonuç çıkar biletlere zam gelmeden lmak lazım.ve birde ben bu vakitden sonra artık şözleşmeyi iptal edip para mı geri alabilir miyim.hala bir sonuç yok artık iptal etmek istiyorum.

sen hangi şirketle gidiyorsun ben şirketimle görüştüm bana bilet zamı yapmıcaklar soruşturmada benimde canımı sıkıyyor inan seni ad soyad ne şansa bak ya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar bişey sorabilirmiyim peki size konsoloslukta boyle birsey olcagını belirttiler mi yani size konsoloslukta gorusme esnasında bi numara mı verdiler? yani internetten takip edilen numarayı nasıl aldınız.inşallah en yakın zamanda sonuçlanır arkadaşlar ya. peki bide size verilen yeşil kağıt dediğiniz eksik belge kağıdı değil mi yani işleminiz şuanda beklemede mi yazıyor amerikan yasalarına göre. İNŞALLAH EN YAKIN ZAANDA ARKADAŞLAr sonuçlanır işlemleriniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize ye 3 kişi gittik ds 2019 gelmeden önce gidiliyor ya öyle gitmiştik.diğer arkadaşlarda sorun çıkmadı onlara da yeşil kağıt verdiler ama onların eksik belge diye üstünd zaten yazıyor ds2019 diye.ama benim gibi soruşturma açılan kişilere verilen yeşişl kağıt ise başka üstünde girilmesi gereken site yazıyor.ve beyaz bir kağıt iliştiriliyor orda da numara yazıyor.bildiğim kadarıyla bu işe direk amerikanın içişleri bakıyor yani biz burdan ne yaparsak yapalım elimize birşey geçmez.ve kiminin ki altı ayı da geçiyor dolayısıyla bir sene sonra gidilmesi gerekiyor.alaska kodiak global seafoodsa gidiyorum.soyadım yüksel.bilet ise sürekli yer ayırtıyorum 900 euro civarı.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşım ya inşallah ya en yakın zamanda hallederler. Gerçekten ilginç bi olay inşallah cok guzelbir yaz tatili gecirisin hersey yoluna girer.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah umut.güzel bir yaz geçsin istiyorum hem amerika hemde türkiye için.o yüzden bir daha ki seneye kalsın istemiyorum.bu hafta açıklansın istiyorum artık

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardes inş. hersey yolunda gıder ne şans ya inş. kımsenın basına gelmes yakında bende vize görusmesıne gıdıcem duyunca tırsmaya basladım öle bır sey olsa garantı gıdemem surda ne kalmıs sezonun baslmasına (:

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kimesnin basına gelmez inş. yakında benımde vizem var endişeleniyorum öyle bir sansızlık olurmu acaba

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

soyisim çok önemli zaten herşey o soyisimden çıkıyor.mesala kurt soy ismi çok fazladır.bi tanıdığım 5 mayıs da gitti vize ye soyisimden soruşturma olur sandu ama olmadı.yani bu soruşturmanın hiçbi standartı yok ben kısaca böyle anlatayım.çıkar yada çıkmaz ama çok nadir buluan bi soyiim varsa çıkmaz için rahat olsun.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkdaşlar bende bi isim benzerliğinden çok çekiniyorum.bende adımı soy adımı googleden arattırınca bazı olumsuz haberler çıkyor. yani konsoloslukta bu haberlere göremi değerlendirme yapıyor.????.vize görüşmesinden çok bu konu kafama takılıyor..benim soyadım taş ..yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bende bi isim benzerliğinden çok çekiniyorum.bende adımı soy adımı googleden arattırınca bazı olumsuz haberler çıkyor. yani konsoloslukta bu haberlere göremi değerlendirme yapıyor.????.vize görüşmesinden çok bu konu kafama takılıyor..benim soyadım taş ..yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar
    yok arkadaşım daha önce abd ye giden taş soyadlı veya önisim benzerliğinden suç işleyen senle aynı isim veya soyisimli biri warsa soruşturmaya alıyorlar diye biliyorum bende şuan soruşturmadayım 12 şubatta gittim görüşmeye bu hafta kesin belli olcakmış benimkisi işallah senin başına böle birşey gelmez

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı venom86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşım daha önce abd ye giden taş soyadlı veya önisim benzerliğinden suç işleyen senle aynı isim veya soyisimli biri warsa soruşturmaya alıyorlar diye biliyorum bende şuan soruşturmadayım 12 şubatta gittim görüşmeye bu hafta kesin belli olcakmış benimkisi işallah senin başına böle birşey gelmez
    inşallah gelmez arkadaşım çok sağol... umarım sende hayırlısıyla atlatırsın..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Soy adı AKYEL olupta usa ya gidenler bu forum aracılıgıyla size seslenıyorum persembeye kadar sabredın sonra ne yaparsanız yapın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bildiğpim kadarı ile soyisim aynı olunca ve suç işlenmiş ise soruşturma açılıyor bir başka sebep gene soy isim fakat soy ismi aynı olan kişinin suç işlemesine gerek yok abd ye gider mesala kalır babaşar gbi sevis ücretini ödemez ise ordayken bi sorun çıkmaz ama burdan aynı soyadlı bi kişi gitmeye kalkarsa soruşturma açılır.yani belki de hiç suç işlemeyen fakat orada olup ta sevis ücrertini ödemediği için biz burda soruşturmanın içine düşüyoruz.biraz karışık yazdım idare edin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom ney edayanarak bu hafta jesin açıklanacakmış diyorsun.ben bu işin kesini oldoğuna pek inanmıyorum değil inanamıyorum.çünkü kimininki 1 ayda kiminin ki 6 yadadaha fazla zamanda açıklanıyor.bi bildiğin duyduğun var ise beni de haberdar et bende rahatlayayım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kaplaan benimde görüşmem perşembe günü senin saat kaçta???

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart .......

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom ney edayanarak bu hafta jesin açıklanacakmış diyorsun.ben bu işin kesini oldoğuna pek inanmıyorum değil inanamıyorum.çünkü kimininki 1 ayda kiminin ki 6 yadadaha fazla zamanda açıklanıyor.bi bildiğin duyduğun var ise beni de haberdar et bende rahatlayayım
    cuma günü abd konsolosluktan aradılar evrakların tammı dedi bende evet dedim bana sabıka kaydı ile pasaportla birlikte yolla dediler ben şubat 12 de girdim wat katılanlar için 12 haftadan sonra bu soruşturmaya katılanlara birşeyler yapıolar şirketim dedim bakalım bu hafta kons. aradğına göre birşeyler olucak gibime gelio bakalım hayırlısı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah venom benim de bir mart senin yolun açıldı hayırlı olsun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

atlantiz benım sabah 8 bucukda ama ertelenebılır cunku DS 2019 daha bana beni bırak şirketime ulasmadı buyuk olasılıkla ertelencek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah venom benim de bir mart senin yolun açıldı hayırlı olsun.
    işallah alırız hepimiz dün yolladım bakalım çok heyacanlıyım hepimiz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom sana mail falan geldi mi konsolosluktan ne aradıkları noyu biliyorsan son iki üç hanesini yollar mısın ben pek yabancı numaralara baköıyorum kons. aradığı zaman bakmam gererkşir mecbur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom sana mail falan geldi mi konsolosluktan ne aradıkları noyu biliyorsan son iki üç hanesini yollar mısın ben pek yabancı numaralara baköıyorum kons. aradığı zaman bakmam gererkşir mecbur.
    0 2123359000 bu numaradan aradılar geçen cuma seninde ds filan geldi dimi birde senin danışman şirketin ne ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bugun itibariyle vizeyi aldım güvenlik soruşturmam bitti çok mutluyum allah sizlerede nasip eder işallah yardımcı olabileceğim birşay warsa olurum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun arkadaşım bi fısıltılar geziyor galiba şu on gün içinde benimde hallocak gibi.peki senin numara netde çıktımı.şirket reklem olsun istemiyorum özelden yollasam kusura bakmazsın dimi.ama şirketden memnunum ufak bi şirket o yüzden avantajı var çok detaya kadar ilgilenebiliyorlar.tekrara hayırlı olsun vizen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks