Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: soruşturma

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada benim ds kaç haftadır bekliyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim numaram internetten çıkmadı ama 12 hafta geçmesini bekle benim şirketim onu dedi tam 12. haftada kons. aradılar ve hayırlı haber geldi senide ararlar tek avantajımız erken gitmemiz düşensene şimdi görüşmeye gittiğimizi o zaman kesin alamazdık vizeyi senide ararlar bu günlerde ama bence sen şirketine söle arasınlar konsolosluğu ben öyle yaptım hatta yanımda aradı sıkıştıra şıkıştıra aldım işallah sende alırsın allah yardımcın olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

12 hafta baya iyiymiş o soruşturmayı 1 sene bekleyenler oluyo..şanslıymışsınız.o kadar saçma bişey ki isim benzerliğinden aylarca bekletiyolar..burda herkesin bi TC kimlik numarasını olduğunu unutuyolar (isim benzerliği olsa dahi ordan bulurlar kimin ne yaptığını ya da ne yapmadığını)..o kadar gelişmiş bilgisayar sistemleri,oraya buraya giriş hakları var 12 hafta neyi araştıramıyolar ben anlamıyorum..çok saçma bişiy ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısın zaten görüşmede soruyorlar abd daha önce gittinizmi diye bende yok dedim o zaman sabıka kaydı istesinler kanıtlıyım sicilimin olmadığı çok bürokrasi var allah kimseye yaşatmasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eziyetten baska bişideil bu sorusturma tc yi niye kullanmazlarki

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

amaçları uğraştırmak yaa 12 hafta ne demek yani..saçmalığın daniskası işte.sinirlendim bak şimdi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom 3 gün önce ben demeden benim şirket telefon açmış konsolosluğa ordan demişler çok büyük bi ihtimal 10 gün içinde hallocak diye yani şimdi 7 gün kaldı.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gözün aydın arkadaşım vizayi aldığına çok sevindim.. hayırlı olsun. inşallah alamayı bekleyen arkdaşalarda en kısa zamanda alır

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözün aydın arkadaşım vizayi aldığına çok sevindim.. hayırlı olsun. inşallah alamayı bekleyen arkdaşalarda en kısa zamanda alır
    senın ne oldu persembeydı vızen ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı m.a.a.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    venom 3 gün önce ben demeden benim şirket telefon açmış konsolosluğa ordan demişler çok büyük bi ihtimal 10 gün içinde hallocak diye yani şimdi 7 gün kaldı.
    işallah alırsın bu günlerde tel çalabilir dikkat et birde sabıka kaydı hazırla ondan sonra gerisi gelir sen nereye gidiosun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende aldım vizeyi yani bir sorun çıkarmadılar..yalnız parmak izi alınırken biraz sorun oldu 3 sefer parmak izimi aldılar korktum bi şey olcak diye ama bi şey olmadan görüşmeye girdim... ve çok kolay aldım..abartılcak kadar değilmiş.ups den pasaportumu bekliyorum..inşallah hayırlısıyla şu vizemi bir elime alsam çok rahatlıycam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

venom ben alaska kodiak a gidiyorum sen nereye gidiyorsun.benim gittiğim şirkette bi kişiye daha soruşturma açılmıştı tam üçünçü haftada numarası çıkmış biz on iki hafta diye gün sayıyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende arizonaya gidiyorum şans işte 3 haftada da çıkıyor 12 haftada çıkıyor ama seninde bu hafta içi çıkar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cuma günü 12 hafta oluyor benimde inşallah ararlar senin dediğin gibi on ikinci haftada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah ararlar sen yinede şirketi sıkıştır bence onlarda irtibata geçsinler daha iyi olur bence

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inş. ararlar ya beklemek insanın moralini bozar gunden gune
    atlantiz hayırlı olsun senle aynı gun vızemız vardı senın ds vardı dımı bende ds siz gırdım ds gelınce pasoportu yolla dedıler galıba aldım bende

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben zaten şirketin araması gibi bişey olduğunu bilmiyodum onlar aramış zaten şirketde demişti on gün içinde çıkacak diye sende dedin ya on iki hafta olayını ikiside yarın olyor o yüzden yarından çok umutluyum şirket tabiki arıyordur çünkü çıkmadı para iade durumları varya o yüzden sponsor firma da şıkıştırıyor ne oldu diye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sonunda aradılar numaramda çıkış netde bugün yolladım pasaportu artık en geç 5 güne gelecek inşallah.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

maab varya paso aklıma geliodun yazamıodumda bişey şimdi çıkmamıştır fln diye oh beeeeeeee en az senin kadar sevindim valla bende hadi hayırlı olsun artık keyfini çıkart

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ALLAH razı olsun umut ama henüz uçak bileti almadım vize elime gelmeden uçak bileti almıcam.ayrıca şirkete sordum bilet ne kadar diye 1100-1200 euro arası diyor ben vize ye gittiğim zaman uygar dan rezerve yaptırmıştım dün aradım 935 euro diyor üstelik vakti de var arkadaşlardan 3 ay geç almış olucam ama elli milyon fazla ödemiş oluyorum euro düştü ya onun da etkisi var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nedir benim bu başıma gelenler.şuan biletler 1100 euro ama benim ayırttığım bilet 890 euro ydu ama dün son günüydü ve bileti alamadım çünkü pasaportum kargodan gelmedi tam on iki gündür.herkezin 4-5 güne geldi benim hala gelmedi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bu iş ne berbat bir iştir arakdaşlar bugün beraber gideceğim arkadaşım soruşturmaya takıldı biz haziran 15 gibi gitmeyi düşünüyoduk en gç ne olur ne biter bişiy yazın nolur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba mine oncelikle gecmis olsun diyelim benim sana tavsiyem isin biraz uzerine dus ara konsoloslugu icerdeki vize gorevlisiyle felan gorusmek istedigini belir cunki u cok zamn alan bir surec ve bu surecin sonundada hemen aciklamiyorlar sanirim o listede ....biz hep aradik kosoloslukla gorustuk bir kac kez...en sonundada gonderin isleminiz tamamlandi dediler bunun uzerine arkadas gonderdi pasoportunu ..aldi vizesini amerikaya geldi ve geldikte 2 hafta sonra kontrol etmistik daha listede adi cikmamisti eger pasif kalsaydik belkide arkadas amerikaya gelemiycekti .....zaten temmuz 5 te geldin bende tam bir ay sonra

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm arkadaşlar ya bende vizeyi 13 mart günü girdm banada yeşil kağıtla beraber bi yeşil kağıt daha werdiler bide üstüne beyaz bi kağıt iliştrip no yazıo kağıtta no nuz sitede gözükünce ups le göndern dio 4 ila 6 haftada çıkabilr yazıo umarım bu büyük bi problem deildr

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

benim isimde falso soyadda falso sanırım baya erken bitecek benim soruşturma olayı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya yahoo doğru diyosun ama bizim firma da tam tersine üstüne gidince ters tepiyo dedi. napıcağımızı şaşırdık. gerçi daha yeni girdi görüşmeye salı günü. firmadan farklı olarak aramamız doğru olurmu acaba

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bosver dostum firamyi onlar ezbere konusuyor ben basima geleni anlatiyorum bende boyle icerideki amekikaliyla konusunca cok sasirdim gercekte iyi ilgilende cokta iyi karsiladi ahtta turkce konustu ve her zamn gelecek hafta bir daha ara sor dedi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hadi ya ... içimi rahatlattın bir nebze olsun saol. bizim grubumuz 4 kişilik. 4 ümüz de sorunsuz bir şekilde aldık. bir tek bi arkadaşımız bu soruşturmaya takkıldı. ben de senin gibi düşünüyorum üstüne gitmedikçe umursamazlar. 2 hafta geçsin bi bence aramaya başlayalım. bgn diğer arkadaşların da vizeleri olumlu sonuçlandı ne güzel hemen gidip bileti alacaktık inşallah hemen sonuçlanır şu olay

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde iki kişi gidicektik ama arkadaşım soruşturmada şimdi.o yuzden ben yalnız gidicem,eer bi terslik çıkmadan yayınlanırsa numarası oda peşimden geljek.yaf en zor kısmı ilk gitcein zaman,onda da yalnız kaldım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cansuilg niye karamsar düşünüyosunki bak herkes gelir bişiy olmaz diyolar.inşallah beraber gidersiniz. biz ümitliyiz vallahi 2 hafta içinde açıklananlar da olmuş. 1,2 hfta snra konsolosluğu bi yoklucaz. soruşturmaya takılan ark.ın kaçında girdi vizeye=?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks