Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: abd deyim ve cep telefonu aldim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart abd deyim ve cep telefonu aldim

arkadaslar abd den net10 markali 10 dolara nokia 1600 modelli telefonu aldim ve cok memnunum cunku 300 dk hediye ediyo(abd ici bu) turkiye ile konusurssaniz 200 dakika oluyo ama su var bu konusma sadece istanbul sabit hatla oluyo diger iller ya da cep telefonunu arayamiyosunuz,
    30 dolara istanbul super istanbullular icin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

aa gerçekten süpermiş yaw bu kampanya nerden aldın yani mağaza olarak
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cogu yerde var ben wall mart tan aldim ama dollar magazalarinda da var
    ama tekrar soliyim sadece istanbul sabit hatlar aranabiliyo

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

olsun ya istanbul sabit hatları arasın bende istanbulluyum zaten
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet arkadaslar bende wal marttan aldım o karttan cok ullanıslı tavsıye edıorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam abi alirsin o zaman telin icinden actiflestirmek icin bi numara cikiyo onu ariyon isini hallediyon ve ayrica diyon ki ben yurt disina da actirmak isitiyom hallediyolar hemen ve konusuyuon benim gibi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Aaa süper, telefonla birlikte mi verdiler kartı ?? New York ta herhangi bir magazadan alabilirmiyiz acaba
    llorando, de cara a la pared...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet newyorkta nereden alabiliriz havalaninda varmidir bide seni arayinca kontor gidiyor mu
    onur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alirsiniz ya bulmasi kolay
    hem telefon hem hat hem 300 dk 30 dolar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben abd deyim beni ararsaniz 1 kontur uluslararasi ararsaniz 1.5 konur gibi dusununun toplam da 300 konturunz var. havalaninda bulur musun bilemem ama nerdeyse markette bile bu telefonlar var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya başkente yok mu böyle kıyak arkadaşlar valla süpermiş te bizim pek işimize yaramyo gbi...:S

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı senadss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alirsiniz ya bulmasi kolay
    hem telefon hem hat hem 300 dk 30 dolar
    Başka tür modellerler de mümünkün mü ? Bu arada ya bişi diycem, JFK da free map gördünüz mü ya standlarda hiç New York Manhattan haritası var mı ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cep telefonlarını aramak için hangi hatlar satılıo başka

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nasıl sadece istanbul aranıyor onda bi yanlışlık olmasın hani tarife farklı şehirler için farklı olabilir ama istanbul dışındakileri hiç aramaması saçma geldi bana.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka tür modellerler de mümünkün mü ? Bu arada ya bişi diycem, JFK da free map gördünüz mü ya standlarda hiç New York Manhattan haritası var mı ?
    walla ben washington dc den geldim virginia ya ve hic dikkat etmedim varmi etrafta harita diye o yuzdne bisey diyemiyom

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl sadece istanbul aranıyor onda bi yanlışlık olmasın hani tarife farklı şehirler için farklı olabilir ama istanbul dışındakileri hiç aramaması saçma geldi bana.
    sana sacma gelebilir ama bu hattin ozelligi bu sadece istanbul baska il ararsan veya cep tel ararsan uyari veriyo izniniz yok diyo ve musteri temsiilcisiyle de konustum ole dedi
    baska hatlar var onlara bakarsiniz hepsinde ozellikler yaziyo wall mart gibi buyuk bi yerde kolaylikla arastirip alabilirsiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Birşey sorucam ben Samsung U600 telefonumu götürücem bu hattı benim telefona takıp konuşabilirmiyim?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı koko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşey sorucam ben Samsung U600 telefonumu götürücem bu hattı benim telefona takıp konuşabilirmiyim?
    Bence olur ama tam tersi olsa olmayabilirdi yani telefon a başka kart taksaydın mesela net10 dan farklı olmayabilirdi, genelde öyle oluyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı senadss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar abd den net10 markali 10 dolara nokia 1600 modelli telefonu aldim ve cok memnunum cunku 300 dk hediye ediyo(abd ici bu) turkiye ile konusurssaniz 200 dakika oluyo ama su var bu konusma sadece istanbul sabit hatla oluyo diger iller ya da cep telefonunu arayamiyosunuz,
    30 dolara istanbul super istanbullular icin
    Bi düzeltme yapayim net10'de İstanbul dışındaki diğer şehirleri de arayabilirsiniz.Cep telefonlarını arayamıyorsunuz fakat Türkiyedeki herhangi bir şehirdeki sabit hatları dakikası 15 cente arayabilirsiniz.Cep telefonlarını arayamadığınızı söylemiştim fakat cep telefonlarına mesaj çekebilirsiniz ve bunun ücreti de 5 centtir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı koko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hatlar pre-paid hatlardır ve bu hatları başka telefonlarda kullanamazsınız.

Ayrıca şöyle bir durum da var: Net10 de 300 kontor 30 dolardır aynı zamanda 300 kontorlu telefon da 30 dolardır.Yani aynı ücrete kontor alabileceğiniz gibi aynı miktarda kontörü cep telefonuyla birlikte de alabilirsiniz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı macgyver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hatlar pre-paid hatlardır ve bu hatları başka telefonlarda kullanamazsınız.
    Tahmin etmiştim evet böyle oluyor kullanamıyorsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence telefon götürmeye deymez.. 10 dolar hat + telefon diyo..
    AEK

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Oooo süpermiş yaw, bende mezun callinge bi dünya para verecektim.!
    Hepinize Şimdiden Şunu Söylüyorum...
    HAVE A NICE SUMMER..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Mezundan calling kart aldınız diyelim her seferinde telefon açmak için bir yerlerden ankesörlü telefon bulmanız gerekli olacak ve eğer civarda telefon açabileceğiniz bir yer yoksa calling kartınız bir işe yaramaz.
    Ama net10 ya da benzeri ön ödemli hatlardan alırsanız telefon da hatla beraber geldiği için Türkiyedeki sabit hatları dakikası 10 cente arayabiliyor,ayrıca mesaj da atabiliyorsunuz.En önemli diğer bir husus ise Türkiyedeki aileniz ya da arkadaşlarınız size cep telefonunuzdan ne zaman isterlerse ulaşabilirler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

peki biz arandigmizda amerika ici yada uluslar arasi kontor dusnuyormu bizde/eniyisi galiba bu net 10 ya
    onur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anyone2281 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam.senadds ben de yanına kingsmill resorte gelcem yarın yola çıkıyorum..hava,giysi,yiyecek ve walmart nerede?telefon ulaşımı falan bilgi almak isterim..
    williamsburg nasıl bi yer,richmonddan gelcez biz.alışveriş imkanı varmı yiycek içecek durumu nedir?
    her yer yesillik cok guzel bi yer
    hava cok guzel sicak yagmur yagdi burda 2 kere 1 haftadir ama yagdigi gun bile cok sicak
    richmond dan yakin bi yer otobusle 1 saat alisveris imkani var ama wall mart filan var oyle cok fazla alisveris merkezi yok sonucta ufak bi sehir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki biz arandigmizda amerika ici yada uluslar arasi kontor dusnuyormu bizde/eniyisi galiba bu net 10 ya
    ben aileme aramsin dedim ozel bi durum olmadigi takdirde cunku iste olurum filan acamam endiselenirler diye ve en onemlisi de burdan arama kkat kat daha ucuz
    senin sorunun cevabi da mesaj atinca onlar senden 0.5 cent dusuyo ama arama icin bilmiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok iimiş bu olay

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben Ocean City'deyim ve burda accent card diye bisey satiliyor. 2 dolar ve 5 dolarlik var. 2 dolarlikla turkiyede herhangi bir yerin sabit telefonunu 108 dakika arayabiliyorum.

2 dolar 108 dk

5 dolar 320 dk

daha ne olsun?

Bu arada bir arkada ankesorlu telefon bulmak lazim diyor. Sakin konusma kartlarini-hangisi olursa olsun-ankesorlu telefonlarda kullanmayin 69 cent direk kesiliyor. Internet cafeler ya da bu tur kartlari satan yerlerde zaten sabit telefonlar var onlari kullanin' orda herhangi bir sey kesilmiyor.

Benim kullandigim kart ACCENT INTERNATIOANAL card. Bunun disinda Free International ile bi kac tane daha var..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ocean City'deyim ve burda accent card diye bisey satiliyor. 2 dolar ve 5 dolarlik var. 2 dolarlikla turkiyede herhangi bir yerin sabit telefonunu 108 dakika arayabiliyorum.

2 dolar 108 dk

5 dolar 320 dk

daha ne olsun?

Bu arada bir arkada ankesorlu telefon bulmak lazim diyor. Sakin konusma kartlarini-hangisi olursa olsun-ankesorlu telefonlarda kullanmayin 69 cent direk kesiliyor. Internet cafeler ya da bu tur kartlari satan yerlerde zaten sabit telefonlar var onlari kullanin' orda herhangi bir sey kesilmiyor.

Benim kullandigim kart ACCENT INTERNATIOANAL card. Bunun disinda Free International ile bi kac tane daha var..
    Evet arkadaşlar seçim size kalmış.Farklı alternatifler mevcut.

İsterseniz telefon kartı alın ve civarda yakın internet kafe arayın, her arama yapacağınız zaman internet kafeye gidin(umarım yakınlarda vardır) ve aramanızı orada yapın.Tabii biri size ulaşmak isterse nasıl ulaşacak bu konuda emin değilim.Ayrıca Amerika'daki işvereniniz ya da Amerika'da edindiğiniz arkadaşlarınızın size ulaşması gerektiği zaman nasıl ulaşırlar onu da bilemiyorum fakat netice itibariyle telefon kartları da bir alternatif.

Ya da 30 dolara telefon+sim kart alın,kendinize ait bir numaranız olsun,cep telefonunuz her daim yanınızda olsun dolayısıyla istediğiniz zaman telefon görüşmesi yapın,dakikası 20 kuruşa Türkiyedekilerle konuşun,isterseniz numaranızı onlara verin onlar sizi istedikleri zaman arasınlarf,isterseniz cep telefonlarına mesaj başına 10 kuruş civarına mesaj atın,insanlar size ulaşamadıklarında ücretsiz sesli mesaj bıraksınlar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)