Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456789 SonuncuSonuncu
Toplam 270 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD-Türkiye arası haberleşme {Genel Başlık}

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaza doğru bir projemiz var. turkishwat.net üzerinden ucuz aramanıza olanak sağlayacak bir proje bu. Alt yapı voice of ip (voip) şeklinde yani internet üzerinden olacağı için ucuz olacak ve tabi türkçe. Bu projeyi gerçekleştirebileceğimizden %100 emin değiliz zamanımızın yettiği kadar uğraşacağız...

Yanında çok ucuza sms gönderme olayı da var. Gönderen kısmı nickiniz olacak mesela...
    bu projenin durumu nedir acaba çalışmalar devam ediyor mu yoksa proje bi sonuca ulaşamadı mı? teşekkürler

BannedUser
    Guest

evet orda bizim türk telekom gibi kartlar varmış 5*7 dolara yaklaşık yarım saat konuşabiliyomuşsun +

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

makro tebrik ederim doçent olmuşssun

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makro tebrik ederim doçent olmuşssun
    hep diorummm
    sıra geldi bu adamın moderatör olmasına
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iyimiş ya saol bunu nerden alabiliriz oraya gidince mi internetten sipariş verecez?
    Walmartlarda var, ister internetten ister alısveris merkezinden alabilirsin. Zaten bu da prepaid hat, konusma süresi bittikce süre 15$ lık, 30$lık konusma süresi satın alıcaksın. (30$ = 300dk) Linkte de görüdügü gibi hat da Nokia 1600 veya baska telefonlarla gelebiliyor, tek basına alamıyorsunuz.
    Konu yakuza tarafından (26-04-2008 Saat 09:43 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wtfck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu makinayı aldık tamam da sonra tarife bitince biz Türkiye'ye dönerken napacağız telefonu türkiye'de çalışıyorsa problem yok ama eğer çalışmıyorsa çöpe mi atacağız?
    30$lık paketin icinde zaten 30$lık konusma süresi + hat + Nokia 1600 var, yani telefon bedavaya geliyor. İster at ister getir, atsan bir sey kaybetmezsin ama. Ben getirdim ama kaydetmesi, sim kilidi kırdırması,.. vs uzun hikaye. Hala çalısır durumda degil.
    Konu yakuza tarafından (26-04-2008 Saat 09:43 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Avea,Turkcell, Vodafone ne de konusma kartları. Size önerim walmarta gidin
    http://www.walmart.com/catalog/produ...uct_id=5420747 şu ürünü alın, gerisi kolay. Her yöne (uluslar arası da dahil) 10 Cent gibi bir ücretle istediginiz zaman istediginiz yerden keyfini cıkararak konusun. Pakette Nokia 1600 telefon, 30$ lık konusma süresi ve hat dahil toplam 30$. Ayrıntılı bilgi için http://www.net10.com/home_page.jsp?b...task=home_page
    Tek eksigi Türkiyedeki mobile telefonlarla görüsme yapamıyorsunuz, sabit hat aramak zorundasınız. Ama yine de bence süper.
    SSN gerekli degil, telefonu aldıktan sonra netten 5 dk gibi bir sürede kısa bir form doldurarak islem bitiyor.

Not : Net10 un bir calısanı veya reklam görevlisi değilim
    Abd de wat ile bulunmus birisi olarak arama kartları da, internet de hepsini denedim ve en iyisi bu, iyi düsünün derim.
    1-Arama kartları icin ankesörlü telefon bulmanız lazım. Ki saat farkından dolayı sabahın köründe veya gece yarısında ailenizle konusmanız icin ankesörlü telefona gitmeniz gerekicek. Ayrıca ankesörlü telefonlarda kullanım ücreti olarak her kullanımda arama kartınızda 69 Cent düsüyor.
    2-İnternet ile görüsmeniz icin kütüphaneler cok iyi ama orda da messenger uygulamaları kullanımı yasak, kullanabilirsiniz ama rahat olmaz. Bilgisayarlar icin sıra beklemeniz, kütüphaneye git gel,.. vs bir sürü zahmeti de cabası.
    Gitmeden önce iyi arastırın derim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gerçekten iyiymiş bu. 30$ ver 300 dakika konuş. hem tr hem abd içi. gider gitmez almak lazım bi tane. teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla sizleri bilmem ancak ben telefonla iletişime geçmem...internetten skype den baglantı saglamayı dusunuyorum...hem goruntulu hem ses..açıkçası daha ii olacagını dusnuyorum..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cep telefonu ile goruşme çift taraflı yazıyor bildiğim kadarıyla...tercih edilecek en son çaredir bence..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Ne Avea,Turkcell, Vodafone ne de konusma kartları. Size önerim walmarta gidin
    http://www.walmart.com/catalog/produ...uct_id=5420747 şu ürünü alın, gerisi kolay. Her yöne (uluslar arası da dahil) 10 Cent gibi bir ücretle istediginiz zaman istediginiz yerden keyfini cıkararak konusun. Pakette Nokia 1600 telefon, 30$ lık konusma süresi ve hat dahil toplam 30$. Ayrıntılı bilgi için http://www.net10.com/home_page.jsp?b...task=home_page
    Tek eksigi Türkiyedeki mobile telefonlarla görüsme yapamıyorsunuz, sabit hat aramak zorundasınız. Ama yine de bence süper.
    SSN gerekli degil, telefonu aldıktan sonra netten 5 dk gibi bir sürede kısa bir form doldurarak islem bitiyor.

Not : Net10 un bir calısanı veya reklam görevlisi değilim
    ilk defa duyuyorum boyle bisey 10 cente yurtdisini aramak

bide ilke verdigin link acmiyor
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

30$lık paketin icinde zaten 30$lık konusma süresi + hat + Nokia 1600 var, yani telefon bedavaya geliyor. İster at ister getir, atsan bir sey kaybetmezsin ama. Ben getirdim ama kaydetmesi, sim kilidi kırdırması,.. vs uzun hikaye. Hala çalısır durumda degil.
    kardeşim o tur telefonlar sadece verilen hatla çalışır

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

http://www.turkishwat.net/forums/tel...esi-t1891.html

Şöyle bir konu hazırladım. Bu konu çok spesifik olmuş. Hazırkart ile girilmiş olaya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yakuza sen yazmasan ben yazacaktım. arkadaslar bende her yolu denemıs biri olarak net10 u tavsiye ediyorum. cunku 30 dolara net10 300 dakıka verırken tmobile sadece 30 dakıka veriyor. artı hem net10 dan hem tmobile den turkıyeyı arayabiliyor ve aranabiliyorsunuz. hem cep hem sabit telefonlar tabiki. üstelik kendinize ait bi numaranız oldugundan ailenizin size ulasması cok kolay oluyo. sanki turkıyede baska bi şehirdeymiş gibi. calling kartlar ucuz vs diyolar ama amerikada 10 bin çeşit calling kart var. turk firmalarınınkini almanız lazım o da marketlerde satılmıyo yada heryerde bulunmuyo. internetten alıyosunuz ancak. ayrıca 4 saat yazıyo ama devamlı konusursanız 4 saat. her arayıp kapattıgınızda 1 saat düşüyo zaten yani hiç mantıklı degil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://www.dialturk.com/workandtravelpromotion.asp

bide buna bakın arkadaslar işinize yarar muhakkak yeni ögrendim bende.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

geçen sene bir arkadaşımla beraber gittim, Avea kontörlü hattı vardı, orada konuştukça Avea kontör yüklüyordu otomatik olarak. Neyse bütün yaz boyunca yaklaşık 300-400 ytl falan yüklemiştir en fazla...türkiyeye döndükten sonra evine fatura geldi, 3200 ytl Bu da T-Mobile ın ücretlendirmesiymiş. Avea T-Mobile üzerinden görüşme yaptığı için...ödemek zorunda kaldı...o yüzden benim tavsiyem siz siz olun Türk GSM i falan kullanmayın. Benim T-mobile hattım vardı prepaid, gayet ucuzdu görüşmelerde. Uluslararası içinde Int.Calling cardlar çok ucuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kendi cep telefonumuzu götürüp ordan hat fln alamıyomuyuz acaba illaki ordan hatlı telefonmu almamız lazmm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Telefon Kartı

Arkadaslar sirketim bana DÜnya telekomdan 30 dakikalık konusma kartı verdi bu iyi bi firma mı bundan mı devam edelim birazda ben alayım mı siz ne onerirsiniz su kartları anlatsanıza biraz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

su konuya goz at istersen,telefon meselesi baya konusuldu.
    http://www.turkishwat.net/forums/sho...hlight=telefon
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya ordan pek bisi anamadım su bnm kartdan kullanan var mı
    bi kez lik mi yoksa bizim turk telekom kartları gibi kontorlu mu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dunya telekom senin icin bi account acıyor... Sonra kontor yukler gibi para yukluyorsun icine... Servis numaraları var... İstersen ailen Turkiye'den de yukleyebiliyor... Yanlıs hatırlamıyorsam yarım saati 1 dolardı ABD'den Turkiye'ye... Bole bisi...
    IF SOMETHING IS HARD TO DOING,THEN IT IS NOT WORTH TO DO....
    BY HOMER SIMPSONS (The Simpsons)
    When The World is mine your death shall be quick and painless....
    BY STEWİE GRIFFIN (Family Guy)
    Ray, when someone asks you if you're a god, you say "YES"...
    BY WINSTON ZEDDEMORE (Ghost Busters)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

he ben direk o kartla gorusemiyom yani islem yapmam lazım bi kac tane

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya islem dedigin bi telefon acıp su kredi kartından su kadar para yukluyorum demen o kadar.. Sonra telefon numarasını arıyosun accountuna gşris yapıyorsun istedigin teli cevirip pasa pasa konusuyosun..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bisi yuklemicem ustunde 30 dakkalık kart yazıyo benolanı kullancam :-)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı barasorlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bisi yuklemicem ustunde 30 dakkalık kart yazıyo benolanı kullancam :-)
    Tmm iste onun ustunde yazıyodur bi pin numarası buyuk ihtimalle... Onu diyorum ben... Benim sirkette bize online verdi aynı karttan da ondan ole soyledim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hocam bence bu kartlarla falan uğraşmaya değmez.

Diyelim ki bu kartlardan var elinizde.Arama yapabilmeniz için sürekli olarak bir yerlerden ankesörlü telefon bulmanız,ondan sonra pin numaranızı girmeniz daha sonra arayacağınız numarayı tuşlamanız lazım.Yani çevrenizde ankesörlü telefon yoksa kart bir işe yaramaz.Ayrıca siz Türkiye'deki ailenizi ya da arkadaşlarınızı arasanız bile onlar size ulaşamaz ki.

Çözüm gerçekten çok basit.Bazı arkadaşlar bunu zaten bu forumda dile getirdiler.Yapmanız gereken tek şey, Wal-Mart'tan pre-paid li telefon olmak.Bunu aldığınız zaman elinizde hatlı bir cep telefonunuz dolayısıyla da size ait bir numaranız olacak.Bu numaradan aileniz ya da arkadaşlarınız her an size ulaşabilecekleri gibi cep telefonunuzun sürekli yanınızda olması sebebiyle siz de istediğiniz zaman arama yapabileceksiniz.Ayrıca bu telefonların kontörleri de son derece ucuz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı macgyver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Diyelim ki bu kartlardan var elinizde.Arama yapabilmeniz için sürekli olarak bir yerlerden ankesörlü telefon bulmanız,ondan sonra pin numaranızı girmeniz daha sonra arayacağınız numarayı tuşlamanız lazım.Yani çevrenizde ankesörlü telefon yoksa kart bir işe yaramaz.Ayrıca siz Türkiye'deki ailenizi ya da arkadaşlarınızı arasanız bile onlar size ulaşamaz ki.

Çözüm gerçekten çok basit.Bazı arkadaşlar bunu zaten bu forumda dile getirdiler.Yapmanız gereken tek şey, Wal-Mart'tan pre-paid li telefon olmak.Bunu aldığınız zaman elinizde hatlı bir cep telefonunuz dolayısıyla da size ait bir numaranız olacak.Bu numaradan aileniz ya da arkadaşlarınız her an size ulaşabilecekleri gibi cep telefonunuzun sürekli yanınızda olması sebebiyle siz de istediğiniz zaman arama yapabileceksiniz.Ayrıca bu telefonların kontörleri de son derece ucuz.
    Evet bence de en rahatı, en guzeli bu...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı macgyver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ya ben bugun at&t den sim kart aldım o da var yane :-))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerikada Gsm Iletişim!!!

ArkdaşLar Vodafone nun Turkiye pazarına girmesyLe bildiğim kdaryla yutdışı ileitşim sorunu büyük ölçüde ortadan kalktı ve Amerikadada vodafone nun çok yaygın kullanıldığını duymuştum acaBa yurtdışına çıkan arkdaşlar isteniLdiği zman Yurtdışında kendilenrine ulaşılmasını isteyenler(özelikle kız öğrenciLer)hangi GSM şirketi seçmemliler Tarifeleri nelerdir bilen arkdaşlar yazarsa başlık altına Herkes için faydalı olducağını düşünüyorum....Şimdiden TşkLer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben yaptığım araştırmalar sonucu en iyi seçeneğin net10 markalı konturlu cep telefonu olduğuna karar werdim zaten forumda ararsan bunla ilgili detaylı bilgi bulursun fakat özellikle kız ögrenci olduğunu neden belirttiğini anlamış değilim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)