Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yettravel?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart yettravel?

arkadaşlar ben yettravel hakkında bilgisi olanlardan bilgilerini paylaşmalarını istiyorum.600 euroya bir ucak bileti ayırttım ve almak uzereyim,opsiyonu bitmek uzere çunku.ne dersiniz guvenilir bir yer mi,daha once bir sorunla karşılasan var mı?

uçuş detayları:
    gidiş:16.06.2007(istanbul-virginia)
    dönüş:10.09.2007(new york-istanbul)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aktarmasız mı şimdi bu?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gidişte new york uzerinden aktarma var.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence güzel new yorku da görmeden gelmezsin işte bir çok wat öğrencisi geçen seneden yettravel dan aldı şimdi güvenilirdir git dicem ama bir aksilikle faln karşılaşırsan bana bi şey deme şöle sölim olumsuz bir haber duymadım kimselerden

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

biletin tüm ayrıntılarını bildikten sonra nasıl bir sorun çıkabilir? sen iyice öğren değiştirmek istersen ne kadar ödemek zorunda kalacaksın erteletme durumunda ne olacak. bileti değiştirme imkanın var mı? bunları öğren aklına yatıyorsa sorun çıkmaz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gokhaNJan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biletin tüm ayrıntılarını bildikten sonra nasıl bir sorun çıkabilir? sen iyice öğren değiştirmek istersen ne kadar ödemek zorunda kalacaksın erteletme durumunda ne olacak. bileti değiştirme imkanın var mı? bunları öğren aklına yatıyorsa sorun çıkmaz..
    ya wat bileti bu dediğim.cok ta güzel bir uçuştu.hem de ekonomikti(590 euro)ama malesef baska bir acentada aynı havayollarına benm adıma bir rezervasyon yapılmış diye sistem otomatk olarak iki rezervasyonu da iptal etmş.bugun aradım banka hesabını alıp parayı yatırackken bu acı gercegi duydum.gerci 600 euroya bi ucusa rezervasyon yaptm tekrardan ama bu milan ve new york aktarmalıneyse artk buna da sukur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa bence almadan önce fiyata havaalanı vergilerinin dahil olup olmadıgına ıı bak.banada ılk basta cok ucuz gelmıstı fakat fıyatlaraa vergılerı dahıl etmemıslerr.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla ben yetttraveldan aldım...610 euro ya...gidiş:istanbul-paris-new york-richmond,dönüş:new york-paris-istanbul...
    benim korkum aktarma sırasında bavulumun kaybolması veya rotar yüzünden diğer uçağı kaçırmak.ya arkadaşlar böyle durumlarda ne yapmak gerekiyor?
    inşallah bi sorun çıkmaz...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

nimo ne kadar vergi ödemiştin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aktarmalar arasında 2-3 saat ara olması iyi bence. böylece rötar nedeniyle uçağını kaçırma olasılığı azalıyor. bavulun çoğunlukla otomatik olarak aktarılıyor uçaklara. bir kayıp durumunda ise daha sonra gelen uçaklarla yollanabiliyor. ama uzun zaman alıyor bavulunun gelmesi.. umarım öyle bir sorunla karşılaşmazsınız..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

mesut sanırım airfrancetan aldın biletini..new yorktan buraya dönerken ya da amerikadan buraya dönerken pariste uçağı kaçırman olası..biz 2 arkadaş farklı tarihlerde dönmüştük airfrancela ikimiz de rezil olduk havalaanında..ben biraz şanslıydım 7 saat bekledim o 2 gün havaalanındaki otelde kalmış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende Yettravelden Aldim 650 Euro Ama Korkum Yok Cokcok Rezil Oluruz Kime Guvenecegimi Hic Bilmiyorum Cok Sey Diyorlar Insallh Kotusu Olmaz Diyelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy uçak bileti

slm arkadaşlar. ben henüz biletimi alamadım. sağolsun (?) bizim şirket herşeyi hallediyor. neyse, bana yardım edermisiniz. en ucuz gidiş dönüş biletini hangi şirketten alabilirim. 15 haziranda gideceğim ben. Lancaster, Pennyslavania'ya. direk uçak yok galiba oraya. İst-New york. bu arada Lancaster yolcusu varsa görüşelim. teşekkürler şimdiden.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

benımde bı sorum olacak ucak bıletı hakkında ama ben gıdıs ankara-orlando alıyım ama donus new york ankara alıyım dıorum "travel" kısmında orlandodan new yorka gecerım dıye umut edıyorum ama ınternetten boyle arama yapamıyorum nası yapcam ben bu ısı ? yardım..? tabıı bu dedıgım her sıte ıcın gecerlı degıl ama gıdıs- donus ayrı ayrı gırsem bılgılerı de cıkan fıyat cok fazla ?
    Konu seymusum tarafından (28-05-2007 Saat 07:37 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benımde bı sorum olacak ucak bıletı hakkında ama ben gıdıs ankara-orlando alıyım ama donus new york ankara alıyım dıorum "travel" kısmında orlandodan new yorka gecerım dıye umut edıyorum ama ınternetten boyle arama yapamıyorum nası yapcam ben bu ısı ? yardım..? tabıı bu dedıgım her sıte ıcın gecerlı degıl ama gıdıs- donus ayrı ayrı gırsem bılgılerı de cıkan fıyat cok fazla ?
    Güzel soru ben de taaaa bu yaz için öyle yapmayı düşünüyorum.Cevabı buldun mu?, ya da bilen var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks