Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marmara Üni. erken açılıyor. YARDIM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Marmara Üni. erken açılıyor. YARDIM

arkadaşlar marmara üni erken açılcakmış busene. henüz kesin olarak karar yayınlanmadı ama hocalar bile erken açılcak ona göre hazırlıklı olun dediler.

normalde 1 ekim gibi başlıyordu okul. şimdi 8 veya 15 eylülde ders başı olacağı söylenior. sorun şu. bizim işimiz zaten 28 eylülde bitiyor. ders kayıt danışman onayından sonra atmamız gereken imzaları atamicaz. vekalet işini sorduk kimse net bir cevap vermiyor. ne yapmamız lazım acaba daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan arkadaşlar cvp yazarlarsa sevinirim. teşekkürler şimdiden

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok mu daha önce böle bişi yaşamış olan yaw:S:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hangi bölüm senin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Vekalet olayı vardır. Gidiyorsun notere 30 lira bayıyorsun vekalet veriyorsun bir arkadaşına. O da senin yerine hallediyor. Ama bizim okulda ben danışmanla konuştum bizim arkadaşlarımız yapacak bizim yerimize. Biraz da danışmanın insiyatifine kalmış yani. Gidin bi oraya, güzel bi dinle anlatın bakalım, olmadı noterden vekalet verirsin bi arkadaşına o yapar senin yerine. Sorun çıkmıyor merak etme. Daha önce yapan arkadaşlarım var bu şekilde.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı justice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi bölüm senin
    metalurji ve malzeme müh.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Sheckhin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vekalet olayı vardır. Gidiyorsun notere 30 lira bayıyorsun vekalet veriyorsun bir arkadaşına. O da senin yerine hallediyor. Ama bizim okulda ben danışmanla konuştum bizim arkadaşlarımız yapacak bizim yerimize. Biraz da danışmanın insiyatifine kalmış yani. Gidin bi oraya, güzel bi dinle anlatın bakalım, olmadı noterden vekalet verirsin bi arkadaşına o yapar senin yerine. Sorun çıkmıyor merak etme. Daha önce yapan arkadaşlarım var bu şekilde.
    inşallah bi sorun çıkmaz. çıkarsa amerikadan dönmem valla

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum bende marmara.da okuyorum vekalete falan gerek yok ben kendi bölümüm icin söyelyeyim maliye.de okuyorum benimde okul 1 ekimde acılmıstı gecen sene sadece harci yatirttim okulada arkadasim gidip benim yerime verdi o kadar eger ders kaydı yada secmen gereken ders falan yoksa problem olmaz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

işte bizim o harc makbuzu verdikten sonra netten ders seçip sonra da danışmanın yanına gidip imza atmamız gerekiyo. vekalet işini bi sordum hocaya hocada öğrenci işlerine yolladı. yarın bi öğrenci işlerine uğriyayım ....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Senin danışmanın kastırmış. Yoksa o kadar kastırmıyorlar. İnsiyatif meselesi dediğim gibi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim danışman hoca çok fena yaa kesinlikle vekalet istiyor ayrıca zaten kayıt olunurken bi kimliğe bide size bakıyor halbuki arkadaşım yapsa ne olur sanki çok önemli bi şey pehh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben marmara iktisattayım bahçelievler...bu bilgiden emin misin sen yani 8-15 eylül bütün marmara üni. için mi???? benim dönüş biletim 15 ekim ya...devam zorunluluğu yok bölümümde ama 15inde gelirsem nerdeyse geldiim gibi vizelere giricem...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla dediğim gibi karar henüz kesinleşmedi ama büyük ihtimal öyle olacak. hocalarda öyle hazırlıklı olun gbilerinden konuştular. bu 2009 da bayramların seyranların haftaiçlerine gelişi nedeniyle dersler yetişmemesi die bi durum olabilirmiş o yüzden erken başlayıp yine aynı tarihte bitirecekler okulu. inş böle bişi olmaz yoksaaa insanı illa amerikada bırakcaklar kardeşiimmm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)