Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tek Gidiş Uçak Bileti Alabilirmiyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tek Gidiş Uçak Bileti Alabilirmiyim?

merhaba şu an ucak biletlerini araştırıyorum tek gdiş ucak bileti almayı düşünüyordum ama work and travel ögrencilerinin tek gidiş ucak bileti alamayacağı söyleniyor cunku havaalanında sorun çıkarabilecekleri söyleniyor bu dogru mu usaya girdikten sonra havaalanında ucak biletlerine bakılıyor mu ? ve tek gidiş ucak bileti alabilir miyim?
    gecen sene giden arkadaşlar yardmcı olursa sevinirm

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

magicboy Tanışalım forumlarında kendini tanıtıyorsun. Genel soruları wat genel soru ve sohbet forumu altına açman gerek o yüzden Tanışalım kategorisi altında açmış olduğun konu Wat Genel Soru ve Sohbet kategorisi altına taşındı
    admin (at) turkishwat.net

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

sadece gidiş bileti olumsuz yönde dikkat çekebilir ama wat öğrencilerinin bu şekilde bilet alamaz diye kesin birşey duymadım. bunu genelde orada kamayı düşünenler yapıyor o yüzden dikkat çekersin. ha eğer orada kalmak aklında yoksa gelirken uçak bileti bulma konusunda ve fiyatta problemler yaşayabilirsin
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim gideceğim yer küçük bir yer oraya gidiş - dönüş alsam dunyanın parası
    kimi de girebilirsin ama nakit para veya kredi kartı görmek isteyebilirler diyor.
    ögrenmek istediğim girişte biletlere mutlaka bakılıyor mu? ve tek gidişle girersem havaalından geri gönderilme ihtimalim olduğu soyleniyor bu dogru mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Çok büyük bir risk bence.Gideceğin yer küçük bir yerse direk olarak oraya gitme ozaman.Gideceğin yere yakın büyük bir yere git,ordan otobüs veya uçakla oraya git daha mantıklı olur.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

benim de gideceğim yer küçük(fort walton beach)ama otobüsle uğraşmaktansa ben bileti son durağa kadar aldım.tabii dediğin gibi biraz pahalı oldu.100 euro fazladan verdim.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ark. tek gidiş bişleti hakkında daha fazla bilgisi olan varmı öle birsey yapsak indigimiz zaman sorun yaratırlarmı... ?

BannedUser
    Guest

böle bişey oluyo mu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben bunu sormustum gecen sene o zaman oluyor denmisti eger ogrenci vizen varsa tek yon alabiliyorsun denmisti bu sene baska bir firma dedi olmuyor hatta calisanlar bir birine danisti..biri dedi olmuyor oteki dedi olmaz felan...birde su durum var hava alaninda kimse bakmiyor biletinezaten aldigin bilet eleoktronik bilet....eger bileti alirsasn tek yon hava alaninda sorun cikarsa... dersin ya bne program bitince buyuk bir gezi yaocam gezinin e son duragindada alip biletimi gelcem felan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks