Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 ay abd'de çalışıp 1 ay latin amerikada gezmek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hocam valla eylül sonuna kadar çalışmıcak olsam uçardım
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harbiden beyler eylül sonu olarak yapsak süper olur kafadan 5-6 kişi katılır bu geziye işte o zaman çok zevkli olur...iş durumları malum herkesin elini kolunu bağlıyo...ben pedicab yapıcağım için hertürlü uyarım zamana..çok ciddi olarak düşünüyorum şu an

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Evet ama eylül sonu da işte TR ye dönüşler başlıyor malum eylül sonu ekim başı da bayram insan ailesinin yanında geçirmek istiyor,pedicab'te sen paranın anasını ağlatırsın dolayısıyla ne yapcan iki ay çalış gel gezelim
    llorando, de cara a la pared...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

e tabi bir de dil problemi var. biz daha ingilizceyi sindirmeden ispanyolcaya dadanırsak iş zor en azından benim için. bakalım ben hala düşünmekteyim her türlü olumsuzluga ragmen. Bu başlık eskiyip gitmesin de.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Eskimez ben gitmeye yakın tekrar bi duyuru yaparım zaten dallasta olucam ordayken meksika vizemi alırım, bu ülkeler gercekten cok güzel. Guatemala'ya baktım simdide bir sürü inka kalıntıları falan sonra sahiller inanılmaz güzel.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskimez ben gitmeye yakın tekrar bi duyuru yaparım zaten dallasta olucam ordayken meksika vizemi alırım, bu ülkeler gercekten cok güzel. Guatemala'ya baktım simdide bir sürü inka kalıntıları falan sonra sahiller inanılmaz güzel.
    Hocam aslına bakarsan ben amerikanın abidik gubidik bi şehrine gidiyorum metropolun dibi. Senin taraflar daha güzel ve güneye inmeye müsait. Bu sene olmasa bile ilerleyen zamanlarda kesinlikle yapacagım bir olay bu. İllaki olacak umarım seninle irtibatı koparmayız. Travel olayı budur yani. arabayla şehirden şehire koştura koştura futursuzca gezmek degil.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Evet aynen öyle mesafeler çok önemli değil aslında, ben gidiş dönüş New York aldım mesela. Dallastan Mexico city'e uçacağım sonra boydan boya otobüslerle seyahat edeceğim keyfime göre dura dura, kolombiyaya kadar ineceğim sonra Bogota ya da Cartagena'dan New York'a uçacağım sonra 3-5 günde NY de takılıp dönerim memlekete, tabiiki eğer bogotadan falan jamaika kingston a ucu uçak bulursam ordan jamaikaya geçicem bi kaç gün sonra new york yapıcam jamaika new york çok ucuz uçaklar varmış.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu senin ilk gidisin mi levent? Plan program hazır görünüyorsun. Zihnimde şeytanlar dolaşmaya devam edıyor Çok tehlikeli bir rotan var cidden zinciri kırıp atlayıp gelesi var insanın. Orada az buöuk para yaparsam son bir ay sana ayak uydurmayı ciddi ciddi düşünmekteyim. Dönüşü tam olarak ne şekilde yapmayı planlıyorsun? ve benim massachusetts den ekonomik bir şekilde aşagı nasıl inebilecegim hakkında bir fikrin varmı ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

New York'tan Mexico City'e 200 dolara ucuz uçaklar var, hiç yorulmadan meksikaya gelirsin ben seni meksikada havalimanında karşılarım, yani bu kadar kolay mı diye düşünüyor olabilirsin ama gercekten kolay gidince göreceksin çok şükür şimdiye kadar bir sürü memleket gezdim ama ABD'ye ilk kez gidiyorum hazır okyanusaşırı gitmişken bu memleketleri de gezmemek olmaz. Çok artıları var hem birbirlerine çok yakınlar hem vizesizler hem sorunsuzlar, hem ucuzlar hem insanlar çok iyi, ben daha önceki gezilerimde çoooook ama çoooooook eğlendim harika insanlarla tanıştım.Bununda hiç bir farkı olmayacağından eminim, hatta şimdiden bu ülkelerdeki kalacağım kişilerle diyaloga geçmeye planlarım var kimi zaman onlarda sana göre plan yapıyorlar senin hayal edemeyeceğin ulaşamayacağın güzellikte yerlere götürüyorlar Şeytana uy ve gel

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Şeytana uy ve gel
    Forumumuzda şeytana uyulması yasaktır !!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

200 dolar demek.. gayet ucuz, senin mailine bir şekilde ulaşmam gerekiyor dostum bu şekilde geyik döndürmek bir süre sonra rahatsızlık yaratabilir çünkü şimdi tamam karar verdım gelıyorum demenin akıl karı bir yanı yok. Oraya gittikten sonra şekillenecek herşey. şifreli yolla mail adresini her cümlenin başındaki ve sonundaki harflerden oluşan

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Evet aMa gercekten konusmAk bile heyecan verici, Gezip görmek lazım o kaDar yEri Meksİda acapulco'dan tutta panama kanalına kadaR heryer mükemmel sonunda da dört tane 1 var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet aMa gercekten konusmAk bile heyecan verici, Gezip görmek lazım o kaDar yEri Meksİda acapulco'dan tutta panama kanalına kadaR heryer mükemmel sonunda da dört tane 1 var
    vay anasını derde bak her olasılıgı ekledim. Sanırım büyük harflerden kastın var senın baş ve sondan ziyade.. Sen bana özel mesaj olarak atabilirsin sanırsam. Olmazsa fiorex bi yardımcı olursanız iyi olur.
    Konu Beholder tarafından (01-06-2008 Saat 03:09 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya şu malum site ne ki. nerden ayarlıyonuz kalacak yerleri.Ücret ödüyonuz mu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Diğer konularda bahsi geçmişti, www.couchsurfing.com bir tür misafirperverlik sitesi, dünyanın en ücra köşesinde bile üyeleri var, otel rezervasyonu gibi kolay profiller var referanslar var açıklamalar var bi bak istersen. Ben çok yararlandım daha da yararlanmaya devam edicem başka bir kültür kısacası

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

leventnoir,kanada vizesi 75 dolar,rus wat sitesinde yaziyordu.
    (ps) cevap..
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet geçenlerde forum da konuşuldu ve bende üye oldum fakat verification için kredi kartı no filan istiyor.normalde üyeyim fakat bu verification olayını anlamadım. 12 $ gibi bir para çıkarmış türkiye için.nedir ki bu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

o isim verification onu boşver zorunlu değilsin ben ne zamandır üyeyim onu daha yapmadım sorun değil

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Önerim gideceğiniz yerin grubuna üye olun ve grup'a yazın onlar her türlü yardım oluyor forum gibi, araba satın almak istersen iş bulmak istersen ya da ne biliyim kalacak yer falan istersen yazabilirsin grup a sana dönenler olacaktır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam ozaman ben üyeyim şimdi.Fakat verification yapmazsan seni diğer kullanıcalar couch için göremezler diyo.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ara mesela beni istanbulda leventnoir diye göreceksin bende seni göreceğim çünkü, adresini ve ismini yaz yeter profilini editlerken o kadar yani benim hala verification key açık. senin ordaki nick in ne ? yada tam adın soyadın ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ISTJUSTICE bi bakabilir misin olmuş mu diye

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Evet gördüm seni 11 tane de resim eklemişsin bu iyi diğer yerleri de biraz doldur bi kaç bişiler yaz fikirleri olsun iinsanların senin hakkında

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ettim.Latin amerika gezisini de 26 eylül civarı düşünseydin ciddi ciddi düşünebilirdim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, ben 2 ay çalışıp son bir ayımı Meksika,Guatemala,Belize,El Salvador,Honduras,Costa Rica,Panama ve Kolombiya ( Cartagena ) ya ayırmak istiyorum, 1 Eylülden 27 Eylül'e kadar bu güzergahta gezmek isteyen varsa iletişime geçebiliriz. Meksika hariç diğer tüm ülkeler vizesiz, meksikayı da zaten dallas atlanta houston falan gibi bir çok yerden vizesini temin edebiliriz. 1 aylık toplam maliyet 1000 Dolar diye hesapladım genelde hesaplarım iyidir ve hem daha azıyla işten çıkarım...

mesaj sayım 100 ü geçmediği için sana özel msj atamadım,mailini bana özelden yollayabilirsen konuşalım,biz de arkadaşlarla mexico,kolombiya gezmeyi düşünüoruz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

meksika kolombiya falan değilde küba fikri iyiymiş ya aslında oraya nasıl geçebiriliz daha önce giden varmı? küba ya gidersek sonra abd bize sorun çıkarırmı? hani tekrar vize almam gerekse sen kübaya niye gittin diye sorarlarmı? ben başkasının evinde kalma fikrine pek sıcak bakmıyorum zaten soğuk bir insanımdır o yüzden insan ilişkelerindede pek başarılı olduğum söylenemez.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, ben 2 ay çalışıp son bir ayımı Meksika,Guatemala,Belize,El Salvador,Honduras,Costa Rica,Panama ve Kolombiya ( Cartagena ) ya ayırmak istiyorum, 1 Eylülden 27 Eylül'e kadar bu güzergahta gezmek isteyen varsa iletişime geçebiliriz. Meksika hariç diğer tüm ülkeler vizesiz, meksikayı da zaten dallas atlanta houston falan gibi bir çok yerden vizesini temin edebiliriz. 1 aylık toplam maliyet 1000 Dolar diye hesapladım genelde hesaplarım iyidir ve hem daha azıyla işten çıkarım...
    baştan söyliym 4sayfayı da okudum, ilk yazından giriym dedim Planların, söylediklerin gerçekten heycanlandırdı şimdiden. Ben pedicab yapıcam (san diegoda), yani tarih derdim yok ayrıca meksikanın dibinde olacam Şu işi etraflıca konuşabilirsek sana katılmayı isterim, bu söylediklerin.. çok değişik bi tecrübe olacaktır eminim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Leventnoir dostum senden özel mesaj bekliyorum. Bana da mail veya msn adresini verirsen seninle irtibata geçmek istiyorum.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum size atmayı deniycem ama özel mesaj alabiliyor musunuz bilmiyorum. İlginiz için teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)