Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 143 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Greyhound Otobüsler ve Değerlendirmeler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Greyhound Otobüsler ve Değerlendirmeler

Arkadaslar ABD'de ki otobus fiyatları ne kadar. Yani ben gezme zamanında atıyorum New York dan Miami'ye (Yaklasık 1289km ve 19saat57dk) otobusle gitmyeye kalksam ne kadara mal olr bilet. Bilen arkadaslar soylerse en azından ortalama bir fiyat olsa ii olr. Bi fikrimiz olsun gitmeden once.

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkac bilgi daha:

-valizinizi baska birisi olmadigi icin sofor aliyor.eger bahsis 1-2 dolar bahsis vermezseniz firlatiyor resmen. icinde elektronik alet old dusunurseniz 1-2 dolar yaninizda bulundurun binmeden once.

-eger otobusu kullanacaginiz tarih onceden belliyse 15 gun (farkli birsey de olabilir) onceden alirsaniz %30 %40 civarinda discount yapiliyor internet uzerinden almak sartiyla.

- eger eger birden fazla kisiyseniz yine ayni sekilde internetten aldiginiz zaman ikinci bilete % 50 indirim var.

-sakin bizim sehirlerarasi otobuslerdeki konforu ve rahatligi beklemeyin. belediye otobuslerinden beter.(maalesef)

-otobusleri kullananlar WATcilar ve genelde zenciler oldugu icin yolculuk esnasinda gozunuzu dort acmanizi oneririm.

-aktarmali yolculuklarda (ki en ufak mesafelerde bile aktarma var nerdeyse) her aktarma icin ayri bilet verilir. ve her bileti aktarma sirasinda gorevliye verirsiniz.(ornegin pensacola newyork arasi 9 aktarma yada lake george newyork 2 aktarma)

-aktarmalarda genelde otobus degisiyor. o yuzden bu konuda gorevli ile (sadece sofor var otobuste) devamli irtibat halinde olun aktarmalarinizda otobusunuzun degisip degismedigini ogrenin.

- aktarmalarda otobus degisirse valizlerinizi alip diger otobuse goturmek maalesef sizin isiniz. eger cok valiziniz varsa arkada kalmamaya calisin.

- bu otobuslerde mola kavrami olmadigi icin uzun yolculuklarda cantanizda bolca yiyecek icecek bulundurun. otobusun en arkasinda ise cok enteresan bi tuvalet var. bu da aklinizda olsun.

- Greyhound un kendi icinde bircok farkli sirketi var. ama bunu size belirtmeyebilir. mesela lake george, keene valley taraflarina AdironDack otobusleri gidiyor. Greyhound'un internet sitesi tum sirketleri kapsadigi icin sadece greyhound'u bilmeniz yeterli.

Greyhound'u kullanmadan once bu bilgileri aklinizda bulundurup tedbirlerinizi alirsaniz buyuk ihtimalle hic bir sorun yasamazsiniz....

internet sitesi
    www.greyhound.com
    Konu Ugur tarafından (22-03-2012 Saat 04:55 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

valla NY tan VA beach 8 saatlik yolu otobüsle geçmişti arkadaş ve yanılmıosam 30 dolardı...

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ABD'de ki otobus fiyatları ne kadar. Yani ben gezme zamanında atıyorum New York dan Miami'ye (Yaklasık 1289km ve 19saat57dk) otobusle gitmyeye kalksam ne kadara mal olr bilet. Bilen arkadaslar soylerse en azından ortalama bir fiyat olsa ii olr. Bi fikrimiz olsun gitmeden once.
    internetten bak kardeşim:www.greyhound.com
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

otobüse ne gerek var yav en uzak mesafe uçak 150 dolar civarı gidiş dönüş ülke içi

Tecrübe Puanı
    18

evet miami-new york arası tek gidiş 70-80 dolardı.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ooooo iimis. Ucagın bu kadar ucuz oldugunu bilmiyodum. Otobuse felan gerek yok o zaman. Saolun beyler... Peki hangi havayolu var america ici sefer yapan ve ucuz??
    Konu burak159 tarafından (31-01-2008 Saat 03:24 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

o kadar yol zaten ootobüsle gidilmezz be abicim...gerek yok
    ,iki katını ver rahat et

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı cemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otobüse ne gerek var yav en uzak mesafe uçak 150 dolar civarı gidiş dönüş ülke içi
    abicim o kadar da değil yaaa.hani 250 desen ok ama new york'tan cok uzaktaki bi yere 15o dolara gitmen imkansız...haa belki 3-4 ay once alırsan ok..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

abicim şimdi expedia.com'dan baktım haziran gidiş,eylul donus new york florida uçuşu gidiş donus toplam 448$.ama sana şunu diyim,eger sen burdan biletini alırkenist- newyork, newyork-florida yani floridaya aktarmalı alırsan senn için cook daha avantajlı bi fiyat olur.gecen sene bi arkadasım gidişine 10-15 gun kala floridaya almıstı 700 euroya.sen gidişinden şoyle bi 2 ay once filan alırsan 600-650 euroya getirebilirsin diye dusunuyrm...bence bi daha new york'ta otobus arama bosuna...ama sen bilirsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu arada greyhound'dan otobus fiyatlarına da baktım,new york-orlanda,fl 1 hafta once alırsan bileti 73$,2 hafta once alrsan 78$ yok gittgm an alırım dersen 128$.ama şunu da belirteyim bu dediğim istikamet 25 saat suruyrbence sen burdan biletini floridaya kes:F

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim şimdi expedia.com'dan baktım haziran gidiş,eylul donus new york florida uçuşu gidiş donus toplam 448$.ama sana şunu diyim,eger sen burdan biletini alırkenist- newyork, newyork-florida yani floridaya aktarmalı alırsan senn için cook daha avantajlı bi fiyat olur.gecen sene bi arkadasım gidişine 10-15 gun kala floridaya almıstı 700 euroya.sen gidişinden şoyle bi 2 ay once filan alırsan 600-650 euroya getirebilirsin diye dusunuyrm...bence bi daha new york'ta otobus arama bosuna...ama sen bilirsin..
    ya iyi dedin de ben zaten gezme zamanında oralara gidecem. Jerseydeyim ben. Ucak makul gorundu gozume. En azından yol cilesi cekilmez Bu arada abicim demende acayip garibime gitti nedense

Tecrübe Puanı
    18

expedia.com daki "448 dolar ", "448 sterlin" olmasın???

Tecrübe Puanı
    18

kısa mesafeler için otobüs iyidir.örneğin:los angeles-san diego arasında otobüsü tercih edebilirsiniz.
    amerika içindeki ucuz uçak biletlerinizi aşağıdaki siteden http://www.kayak.com/ karşılaştırmalı bulabilirsiniz.ben amerika içi uçak biletlerimi www.priceline.com dan bank of america kartımla almıştım.komisyonsuz...yalnız bu site abd nin dışından alımlara izin vermez.abd içi uçuşlarda bileti burdan alın çok heseplı şöyle ki:ben orlando-los angeles arası aktarmasız bileti 109 dolara almıştım.orlando dan los angeles uçakla 5 saat 50 dakika
    Konu fatih26 tarafından (02-02-2008 Saat 01:32 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

en mantıklısı ucuz bir araba bulup alıp onunla seyahat etmek bence

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

başlık çok dena olmuş. dışarıdan otobüs satın almaya niyetli birileri var gibi görünüyo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    expedia.com daki "448 dolar ", "448 sterlin" olmasın???
    yok bu expedia.com'daki fiyatlar $.ama expedia.com.uk deki fiyatlar sterlindir.bu olayı gecen sene ben ortaya cıkarmıstım zaten.tam herkesi galeyana getirmek uzereydm ki fiyatların sterlin olduğunu farketmiştim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya iyi dedin de ben zaten gezme zamanında oralara gidecem. Jerseydeyim ben. Ucak makul gorundu gozume. En azından yol cilesi cekilmez Bu arada abicim demende acayip garibime gitti nedense
    allah allah adın erkek ismi ne deseydm,ablacım mı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı lost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlık çok dena olmuş. dışarıdan otobüs satın almaya niyetli birileri var gibi görünüyo
    Supersin kardes. Senin hatrına degistireyim bari.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

allah allah adın erkek ismi ne deseydm,ablacım mı
    Bismillah ne alaka simdi Bole isnternet ortamında pek olmuyo da garibime gitti sadece Neyse cok da onemli degil.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar tren kullanın fiyatları hem cazip hem hızlı.
    www.amtrak.com

Tecrübe Puanı
    18

yok bu expedia.com'daki fiyatlar $.ama expedia.com.uk deki fiyatlar sterlindir.bu olayı gecen sene ben ortaya cıkarmıstım zaten.tam herkesi galeyana getirmek uzereydm ki fiyatların sterlin olduğunu farketmiştim.
    448 dolar bedava o zaman

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

myrtle beach(south carolinadan) new york albany e gidiş 1 gün sürmüştü ve 130$ dı..eğer tek değilsen ucuz bi araba bul öyle git...greyhound otobüslerinde yolculuk, özellikle uzun yolculuk yapmanın ne demek olduğunu yapanlar bilir..çok gerekmedikçe bu yola başvurma

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart greyhound nerden kalkar yaws??

arkdaslar richmondan virginia beache greyhoundla gecmeyi planlıyorum ama havaalanında cıktıktan sora bu greyhoundlar nerden kalkcak yerini falan nası bulcam?adres alcagım bilette yazıyo mu??yoksa orda da otogarmı var yaws

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

richmond neresi eyalet veya zip yaz ..aynı şekilde gideceğin yerinde eyaletini veya zipni yaz sana hemen
    1)en kısa
    2) en ucuz
    nasıl istersen oan gore yön çıkarayım.. hatta istersen biletinide ben
    alim netten

bu dediklerimi burdan yapabilrisin al dene ..eğer yapamımşsan ben sana sorna
    direction yollarım

http://maps.google.com/maps

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

richmand bana yollarmısın washıngtondan virginia bezch e gitcem aslında trenle gitmeyı dusunuyorum nedersın yoksa greyhoundla mı gitsem

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

peki new york'ta nerden kalkiyo?
    havaalanından cokmu uzakta?
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ya greyhoundla neden gidiyosun richmondla virginia beach cok uzak deilki. normal otobusle git 1,5 yada 2 dolara.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ayrıca richmond zaten virginia beachin içindedir. yani senin sordugun soru taksimden istanbula nasıl giderim gibi bişi oldu virginia beach diye kastettiğin yer oceanfront tur. richmondtan oceanfronta gidiceksin sen galiba dediğim gibi bunun için normal otobusleri kullanabilirsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

google eartten 106 km gözüküyo
    richmond virgina beach arası...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada richard valla yardımcı olursan sevinirim..virginia eyaleti richmon tan virginia beache genel olarak richmond international havalanına en yakın yere!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)