Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uçakta POWER

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Uçakta POWER

In-flight Power

110 Volt Ports
    In-Seat AC 110 volt power outlets are available in BusinessElite and the first 10 rows of Economy on all of Delta's international Boeing 757, 767-400 and 777 aircraft. In-Seat AC 110 volt power outlets are also available at all seats in the First Class cabin of Delta's domestic 737, 757 and 767 aircraft. No special adapter is needed for these AC power ports.

USB Ports

Delta offers USB ports to all customers in the BusinessElite, First Class and Economy Cabins on aircraft that feature Delta on Demand. These ports provide sufficient power to recharge small personal electronic devices, such as a mobile phone or media player.
    EmPower™ Ports

In-seat EmPower ports are available to all customers in the First and Economy cabins on domestic 767-400ER aircraft. EmPower DC power ports require an adapter when powering a laptop or any other electronic device. When purchasing an adapter for your next Delta flight, check for compatibility with the EmPower system and your personal notebook brand.

Delta.com da alıntıdır(delta uçuşlarında başka uçaklarda farklılık gösterebilir)
    Konu MaJ tarafından (27-05-2008 Saat 03:23 AM ) değiştirilmiştir.
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

USB oldugunu duyunca baya bi sevindim açıkçası bugun aldıgım en güzel haberdi diyebilirm. :P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim mp3 player ın pili 12 saat kadar dayanıyor. Yolculuk 17 saat. İyi oldu bu USB işi. Ordan doldururum hemen pilini.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bnmki de 12 saat dayanıyor yazıyor ama flim de yonatabildiği için 2-3 kere doldurmak gerekebilir.herkesin laptopu olmadğını düşünürsek iyi bir düşünce olmuş..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Wink

Ya KLM ? Hollanda Kraliyet Havayolu ondada vardır elbet
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

laptopu fişe takabiliyo muyuz yani..?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ewt bu özellikler klmde de warmıdırr???

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bende deltadan aldım simdi laptopu kullanabılmek ıcın extra bişi goturmmeız gerekıomu jarj edebılmek ıcın...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende deltadan aldım simdi laptopu kullanabılmek ıcın extra bişi goturmmeız gerekıomu jarj edebılmek ıcın...
    Dönüştürücü!
    llorando, de cara a la pared...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bulamıyoruz bu dönüştürücüyü bi türlü. bulan varsa yollasın bizede yaw

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayaz6336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulamıyoruz bu dönüştürücüyü bi türlü. bulan varsa yollasın bizede yaw
    Yollayalım nerdesin urfa damı ? Ama istanbula erken geleceksen burdan alabilirsin her yerde var, eminönü nimet abla nın yanından ido almıştı 1 liraya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mecburen erken gelecen kardeş uçak sabah 5.30 da dedigin mantıklı ordan alayım artık ankarada bile bulamadım vize görüşmesine gittigimde. saolasın kardeş

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

zaten sen bi gün önce mutlaka gelmen lazım seninyerinde olsam bir gün önce gelirim işimi görürüm kalacak yerin var mı bilmiyorum mutlaka vardır g,ider dinlenirsin yada forumda takılırsın son dakikalarını 5:30 KLM mi Alitalia mı? Olmadı havalimanına gidersin son uçakla öyle takılırsın 3.30 a kadar havalimanında check/in açılana kadar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

KLM kardeş az önce yatırdım parayı gerçi pasaport gelmedi ama heralde gelir. kalacak yer var kardeş akraba var erkenden gidecez artık

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Peki bizim aletler 220 voltla çalışmıyo mu?? 110a dönüştürücü lazım.. Bu dönüştürücü dediğiniz o dönüştürücü mü, yoksa 3 ayaklı fişler oluyo.. Bizim iki ayaklılardan farklı olarak. İngilizler falan çok kullanır ondan. Yoksa o mu dönüştürücü.. Şimdi bakınca, ikisi de dönüştürüyo sonuçta

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bizim aletler 220 voltla çalışmıyo mu?? 110a dönüştürücü lazım.. Bu dönüştürücü dediğiniz o dönüştürücü mü, yoksa 3 ayaklı fişler oluyo.. Bizim iki ayaklılardan farklı olarak. İngilizler falan çok kullanır ondan. Yoksa o mu dönüştürücü.. Şimdi bakınca, ikisi de dönüştürüyo sonuçta
    yok ingiLizLerinkinden değiL.. 3 girişLiside var 2 kirişLiside.. büyük cihazların 3 girişli cep sarj cihazi gibi küçüklerin 2 girişLi oLuyor geneLde.. ben usadan almıstım dönüstürücüyü.. baya pahaLı orda.. burdan 50 kurusa 2 girişLiLer satıLıyor.. burdan aLın gidin bence, kücük bi aparat zaten..

BannedUser
    Guest

Dracaoo ikiside dönüştürücü ABD'de ikiside var. Ancak ikinci söylediğin topraklı oluyor bizim tabirle. Biliyorsun sarj cihazları mesela normal ince uctur. Ama fön makinası falan kalın işte onlar için bu üç ayagı kullanıyorsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

peki bu 110<->220 dönüştürücülerin bi resmi falan var mıdırı bilenler koyabilir mi?? Hani sonra adama gidip ben bundan istiyorum deyince başka şey vermesin(bilerek ya da bilmeyerek)... En azından ne istediğimizi bilelim..

BannedUser
    Guest

Sen git deki. Ben abd gideceğim priz ucu lazım bana de. Normal olan 1TL topraklı olan 3TL.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

peki bu 110<->220 dönüştürücülerin bi resmi falan var mıdırı bilenler koyabilir mi?? Hani sonra adama gidip ben bundan istiyorum deyince başka şey vermesin(bilerek ya da bilmeyerek)... En azından ne istediğimizi bilelim..
    Hocam orjinal şarj aleti kullanmıyorsan 220v ==> 110v çeviren adaptörlü al. Üzerinde yazar şarj aletinin 110-220v diye. Bak öyle al.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen git deki. Ben abd gideceğim priz ucu lazım bana de. Normal olan 1TL topraklı olan 3TL.
    3 ayak priz sıkıntı değil, ingiliz tipi topraklılar kıbrısta da vardı öğrenciyken kullandım onlardan, üst yuvaya anahtar falan sokunca alttakilerin kapağı açılıyo normal kullanıyosun. Asıl sorun 220 <-> 110... Ama arkadaşın dediği gibi sağında solunda bi yerinde yazıyodur..

Da, şimdi aklıma şey geldi.. Bu voltaj farkı acaba pil ömrünü falan etkiler mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)